BMS Group Sp.z o.o. została stworzona przez specjalistów, posiadających gruntowną wiedzę rynkową, którzy od wielu lat zajmują się organizacją, cenionych i praktycznych spotkań biznesowych.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie, poparte licznymi sukcesami doświadczenie w zakresie organizacji tego typu spotkań biznesowych.  Jednocześnie największą wartością jest doświadczenie i wiedza prelegentów, którzy z Nami współpracują. Podczas wydarzeń organizowanych przez BMS spotkacie Państwo czołowych ekspertów rożnych dziedzin biznesu, nie tylko z Polski. Wszystkie budowane przez nas programy przygotowywane są w oparciu o szczegółowe badania rynku i analizowane są pod kątem ich praktycznej przydatności w biznesie, tak aby inwestycja ta przyniosła Państwu wymierne korzyści!

Większość uczestników organizowanych przez  BMS spotkań to managerowie wyższego i średniego szczebla, pracujących w znanych firmach w kraju.

Zależy Nam na Państwa satysfakcji i opinii, zapraszamy w związku z tym do udziału w organizowanych przez BMS wydarzeniach!

Dane spółki

Siedziba:
ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa

Status prawny:
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

KRS: 0000610838 Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 701-05-64-564

REFERENCJE

 • Kongres Prawny & Compliance, w którym miałam przyjemność uczestniczyć 16-17 maja, był na wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i merytorycznym. Sekcja stricte prawna, była bardzo przydatna z praktycznego punktu widzenia, co jest kluczowe w tego typu przedsięwzięciach. To samo dotyczy wykładów prawników korporacyjnych: ich dobór personalny jak i wybór omawianych tematów, świadczą o Państwa profesjonalizmie.

  Agnieszka Kochańska, Auchan Polska

 • Moja ocena spotkania „Warsztat dla HR” II edycja, które odbyło się w dniach 21-22.06.2017 r., jest dobra. Bardzo ciekawe gry. Dobrze przygotowane prowadzące, które elastycznie reagowały na potrzeby grupy  w zakresie odpowiadania na pytania i dodawania wiedzy spoza planu spotkania. Może nieco za mało informacji o innych metodach budowania ścieżek rozwoju, ale to jedyny niedosyt. Lokalizacja i obsługa – rewelacyjna.

   

  Katarzyna Fijołek, Colian sp. z o.o.

 • Zdecydowanie polecam warsztat „Wystąpienia Publiczne”. Jest nie tylko praktyczny ale i autentyczny. Polecam szczególnie tym, którzy myślą że już wiedzą wszystko. Warto, naprawdę warto!

   

  Tomasz Lis, PwC Polska

 • Polecam warsztat „Wystąpienia Publiczne”, ponieważ w jasny i przystępny sposób wprowadza w techniki, które można używać każdego dnia.

   

  Maciej Maćkowiak, eMAG

 • Wartościowe spotkanie w gronie praktyków HR, poszerzające wiedzę nt. rozwiązań i narzędzi z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi implementowanych w rzeczywistości organizacyjnej, uwzględniających specyfikę danej firmy i branżowość. Przyjazna, warsztatowa formuła spotkania, stwarzająca możliwość wymiany opinii, wzajemnej współpracy i inspiracji. Świetna organizacja konferencji, na którą złożyła się wzorcowa komunikacja wydarzenia i przyjazne miejsce spotkania. Bardzo dziękuję za te wspólne dwa dni.

  Jolanta Bartkowiak-Stawska, Orange

Kariera

Pracując w BMS dołączasz do zgranego zespołu ambitnych, zaangażowanych i kreatywnych ludzi, którzy za cel stawiają sobie wspólny rozwój firmy jak i własny! Przygotowany i przetestowany program szkoleń pozwala naszym współpracownikom udoskonalać już nabyte umiejętności oraz rozwijać nowe. Wielokierunkowa ścieżka kariery daje  naszym współpracownikom szanse i możliwości na realizację własnych ambicji zawodowych.

Dołącz do naszego zespołu