BMS Group Sp.z o.o. została stworzona przez specjalistów, posiadających gruntowną wiedzę rynkową, którzy od wielu lat zajmują się organizacją, cenionych i praktycznych spotkań biznesowych.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie, poparte licznymi sukcesami doświadczenie w zakresie organizacji tego typu spotkań biznesowych.  Jednocześnie największą wartością jest doświadczenie i wiedza prelegentów, którzy z Nami współpracują. Podczas wydarzeń organizowanych przez BMS spotkacie Państwo czołowych ekspertów rożnych dziedzin biznesu, nie tylko z Polski. Wszystkie budowane przez nas programy przygotowywane są w oparciu o szczegółowe badania rynku i analizowane są pod kątem ich praktycznej przydatności w biznesie, tak aby inwestycja ta przyniosła Państwu wymierne korzyści!

Większość uczestników organizowanych przez  BMS spotkań to managerowie wyższego i średniego szczebla, pracujących w znanych firmach w kraju.

Zależy Nam na Państwa satysfakcji i opinii, zapraszamy w związku z tym do udziału w organizowanych przez BMS wydarzeniach!

Dane spółki

Siedziba:
ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa

Status prawny:
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

KRS: 0000610838 Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 701-05-64-564

REFERENCJE

 • Doskonale zorganizowany Kongres, skupiający kluczowe postacie z różnorodnych rynków. Z pewnością poleciłbym uczestnikom kolejnych edycji udziału.

   

   

  Janusz Zagrobelny, A. Sobczyk i Współpracownicy

 • Polecam i rekomenduję wszystkim prawnikom, tym wewnętrznym jak i z kancelarii, Kongresy Prawne i Compliance organizowane przez BMS.

   

   

  Mikołaj Siedlok, Boryszew S.A. Oddział Maflow

 • Byłam uczestniczką Kongresu Prawnego & Compliance XII edycja. Wysoko oceniam przygotowanie organizacyjne tego Kongresu oraz dobór tematów. Liczę na kontynuację tych spotkań w kolejnych latach.

   

  Anna Molenda, ACCENTURE

 • Kongres Prawo i Compliance, który odbył się w dniach 8-9 listopada, stał na najwyższym możliwym poziomie. Znakomici prelegenci, merytoryka i prezentacje, świetna forma, to jest „pytanie na bieżąco” oraz doskonała organizacja przedsięwzięcia zarówno pod względem organizatorów oraz hotelu. Na pewno będę korzystał z usług firmy BMS Group w przyszłości oraz polecał spotkania przez nią organizowane.

   

   

  Mateusz Hendzel, Dom Development S.A.

 • Po raz pierwszy miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu biznesowym „Skuteczna windykacja B2B” organizowanym przez firmę BMS Group i oceniam bardzo wysoko jego wartość merytoryczną. Konwencja wydarzenia jest niezmiernie ciekawa z uwagi na to, że swoimi doświadczeniami z dziedziny zarządzania należnościami dzielą się praktycy – specjaliści i managerowie, mający wieloletnie doświadczenie zawodowe i znający od podszewki całe spektrum zagadnień i wyzwań z tym związanych. Wartością dodaną jest również udział ekspertów z dziedziny prawa czy komorników sądowych, którzy przybliżają tematykę z nieco innej perspektywy, co pozwala na poszerzenie horyzontów i spojrzenie na zagadnienia związane z windykacją z lotu ptaka. Jeśli miałabym podsumować, dlaczego udział w tym wydarzeniu był dla mnie wartością, to przede wszystkim z uwagi na poszerzenie wiedzy merytorycznej oraz możliwość benchmarkingu standardów credit management w mojej organizacji z innymi przedsiębiorstwami, ale również dał mi inspirację, jakie aspekty mogłabym poprawić w mojej organizacji, aby pomóc jej odnosić wymierne sukcesy rynkowe w przyszłości.

   

   

  Magdalena Woźniak, Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Kariera

Pracując w BMS dołączasz do zgranego zespołu ambitnych, zaangażowanych i kreatywnych ludzi, którzy za cel stawiają sobie wspólny rozwój firmy jak i własny! Przygotowany i przetestowany program szkoleń pozwala naszym współpracownikom udoskonalać już nabyte umiejętności oraz rozwijać nowe. Wielokierunkowa ścieżka kariery daje  naszym współpracownikom szanse i możliwości na realizację własnych ambicji zawodowych.

Dołącz do naszego zespołu