Wizerunek pracodawcy: Employer Branding, a Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (22 – 23.11.2016r.)

csr-employer-branding-22-23-11-2016-r-okladka-na-strone22 – 23 listopada 2016 r.

Warszawa, Hotel Golden Tulip

Zarezerwuj miejsce

 

SPOTKANIE BIZNESOWE

Wolne miejsca – 0
stan na dzień 22.11.2016

zapisz_bms  Formularz zgłoszenia
Wyślij swoje zgłoszenie on-line – oszczędzaj czas

kontakt_bms + 48 (22) 412 50 62
Codziennie w godzinach od 08.00 do 18.00

Wstęp

Program

Prelegenci

Rejestracja

Sponsorzy

Patroni

Szanowni Państwo,

W Polsce i na świecie, jesteśmy świadkami zachodzących zmian społecznych, prawnych i ekonomicznych. Działy HR borykają się z ciągłym niedoborem pracowników, a na rynek pracy właśnie wkracza roszczeniowe pokolenie ZMotywacją dla generacji Z będzie praca w firmie, która jest zaawansowana technologicznie, różnorodna i dobrze postrzegana przez otoczenie. Wytrychem do budowania pozytywnego wizerunku pracodawcy stają się działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. CSR staje się kluczowym, a nawet koniecznym warunkiem dla istnienia firm.

Podczas najbliższego spotkania pt. Wizerunek pracodawcy: Employer Branding, a społeczna odpowiedzialność biznesu przedstawiciele firm RABEN GROUP, PROVIDENT, BGŻ BNP PARIBAS, TESCO, GRUPA MUSZKIETERÓW, BP EUROPA, BUDIMEX, PZU podzielą się najnowszymi case study o podejmowanych przez nich inicjatywach na rzecz ochrony środowiska, rozwoju lokalnych społeczności, wolontariacie pracowniczym, rozwoju pracowników etc.

Faktem jest, że przedsiębiorstwa, które działają w  myśl zasad społecznej odpowiedzialności biznesu, wpływają w ten sposób na poprawę własnego wizerunku. Dlatego jeżeli zależy Ci na pozytywnym postrzeganiu Twojej firmy nie tylko przez klientów, pracowników, ale także przez kandydatów do pracy, nie możesz ominąć tego wydarzenia!

Dodatkowym punktem programu, będzie możliwość wzięcia udziału w wieczornym spotkaniu przy lampce wina. Jestem przekonana, że pozwoli to nam na umocnienie kontaktów biznesowych i kontynuację dyskusji w nieco mniej formalnej atmosferze:).

 

Zachęcam już dziś do zgłoszenia uczestnictwa. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona.

Decyduje kolejność zgłoszeń !

 

 

Znajdź swoją drogę do sukcesu z BMS Polska !

 

 

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa!

Joanna Kołodziejczyk

Project Manager

kom. 662-044-962

 

 

Zapraszam do współpracy Partnerskiej!

Kamila Biarda

Sponsorship Manager

kamila.biarda@bmspolska.pl

kom. 530-405-002

CSR jako narzędzie dialogu w biznesie– GRUPA RABEN

Klęska urodzaju, czyli skuteczny EB & CSR na podstawie działań PROVIDENT

Pokaż co masz w środku, a powiem Ci kim jesteś”- zaangażowany pracownik najlepszą „reklamą” odpowiedzialnego i atrakcyjnego Banku – BGŻ BNP Paribas (BNP)

„Decydujesz, pomagamy” program CSR w Tesco

Pracodawca z wyboru, pracodawcą odpowiedzialnym społecznie – Grupa Muszkieterów

Zrównoważony rozwój jako element działań każdego pracownika – IKEA Retail

Dlaczego CSR – case BP w Polsce jako lidera inwestycji społecznych w Polsce – BP Europa SE

Kampus Eksperci PZU – jeszcze employer branding i już CSR – GRUPA PZU

 

Jeżeli chcą Państwo uzyskać dokładne informacje na temat programu spotkania proszę wysłać zapytanie na adres:  info@bmspolska.pl lub zadzwonić pod numer 22 412 50 62.

W roli prelegentów pojawią się wybitni eksperci jak i wieloletni praktycy z takich firm jak: RABEN GROUP, PROVIDENT, BGŻ BNP PARIBAS, TESCO, GRUPA MUSZKIETERÓW, BP EUROPA, BUDIMEX, PZU

Jeżeli chcą Państwo uzyskać dokładne informacje na temat prelegentów, ich doświadczenia jak również programu spotkania proszę wysłać zapytanie na adres: info@bmspolska.pl lub zadzwonić pod numer 22 412 50 62

Koszt uczestnictwa jednej osoby w Spotkaniu wynosi:

3495 PLN + VAT

REGULAMIN:

 • Cena obejmuje:  prelekcje, materiały ze spotkania na nośniku elektronicznym, przerwy kawowe, lunch.
 • Przesłanie do BMS Group faksem lub pocztą elektroniczną, wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego lub rezerwacja miejsca/miejsc poprzez wypełnienie online Formularza zgłoszenia na konferencje BMS stanowi zawarcie wiążącej umowy pomiędzy zgłaszającym a BMS Group. Faktura pro forma jest standardowo wystawiana i wysyłana drogą mailową po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego. Po zakończeniu warsztatów zostanie wystawiona i przesłana faktura VAT. Zgłaszający wyraża zgodę na otrzymanie faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
 • Osoba podpisująca formularz zgłoszeniowy w imieniu Zgłaszającego oświadcza, iż posiada stosowne uprawnienie do działania  w imieniu i na rzecz zgłaszającego, w szczególności do zwarcia umowy z BMS Group.
 • Zgłaszający ma prawo do rezygnacji z udziału na warunkach określonych poniżej. Rezygnacji z udziału należy dokonać w formie pisemnej i przesłać listem poleconym na adres BMS Group.
 • W przypadku rezygnacji do dnia 31 października 2016r. zgłaszający zapłaci opłatę manipulacyjną wysokości 500 PLN + 23% VAT.
 • W przypadku rezygnacji po 31 października 2016r. zgłaszający zobowiązany jest do zapłaty pełnych kosztów uczestnictwa  w wysokości  wynikającej z zawartej pomiędzy Zgłaszającym a BMS Group.
 • W przypadku nie dokonania płatności na dzień przed terminem spotkania, uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia pełnej kwoty 3495 PLN + VAT
 • W przypadku braku uczestnictwa w warsztatach oraz braku pisemnej rezygnacji z udziału w spotkaniu, Zgłaszający zobowiązany jest uiścić pełną kwotę kosztów uczestnictwa w wysokości wynikającej z umowy.
 • Brak wpłaty nie stanowi rezygnacji z udziału w spotkaniu.
 • W miejsce osoby zgłoszonej do udziału w spotkaniu może wziąć udział inna osoba wskazana przez Zgłaszającego.
 • Zgłaszający wyraża zgodę na umieszczenie logo jego firmy na stronie organizatora w module „Nasi klienci”
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia ze względu na limitowaną liczbę miejsc.
 • Wysyłając zamówienie zgadzam się na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych spółek należących do BMS Group Sp. z o.o. oraz pozostałych partnerów konferencji na ich przetwarzanie dla potrzeb marketingowych, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwość ich poprawiania.
 • Wyrażam zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych, w tym e-mailingów i newsletterów wysyłanych przez Spółki należące do BMS Group Sp. z o.o. oraz partnerów konferencji

grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

praca_logoemployerbrandingpl_logo

 

FBR-wizytowki-032009.indd

 

 

 

hrstandard-logo-nowe