W spotkaniach z cyklu „Audyt Wewnętrzny w praktyce” organizowanych przez BMS brałem udział zarówno jako uczestnik, jak i prelegent. Moim zdaniem jest to wyborne forum wymiany doświadczeń wśród profesjonalistów Audytu Wewnętrznego oraz dyskusji o ryzykach, kontrolach, procesach, dobrych praktykach, nowych technologiach i rozwiązaniach. Odpowiada mi formuła sympozjum – właściwy wybór tematów, prelegentów i uczestników. Gorąco zachęcam i liczę na spotkania podczas kolejnej konferencji „Audyt Wewnętrzny w praktyce”.
Jarosław Kuźma
Castorama Polska
Współpracę z Panią Aleksandrą Adamczyk i firmą BMS oceniam bardzo wysoko, głównie dzięki połączeniu kilku czynników: profesjonalizmu – miałam poczucie, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, partnerskiego podejścia oraz dużej elastyczności. Bardzo polecam.
Agnieszka Wrona
PGS Pracownia Gier Szkoleniowych
Chciałam podziękować za profesjonalną organizację spotkania- “Zarządzanie ryzkiem a funkcja audyty wewnętrznego”. Dzięki temu, że uczestniczyli w nim przedstawiciele firm o różnych profilach działalności, mogliśmy poznać nowe sposoby zarządzania ryzykiem, różne role audytu oraz działania korygujące w celu doskonalenia procesów w firmie. Spotkanie dało możliwość networkingu, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów zawodowych. Warto również dodać, że szkolenie zostało bardzo dobrze przygotowane od strony administracyjnej- gratulacje dla zespołu BMS.
Życzę dalszych sukcesów i mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce na kolejnym spotkaniu
Sylwia Napiórkowska
Coty
Warsztaty „Systemy Motywacyjne w Call/Contact Center” były przygotowanie na wysokim poziomie, zarówno pod względem merytorycznym jak również organizacyjnym.
Prelegenci w ciekawy sposób przedstawili struktury Contact Center swoich firm, jak również systemów motywacyjnych.
Z przyjemnością wezmę udział w kolejnych spotkaniach organizowanych przez BMS.
Julia Grzesiak
HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Kongres Prawny & Compliance, w którym miałam przyjemność uczestniczyć 16-17 maja, był na wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i merytorycznym. Sekcja stricte prawna, była bardzo przydatna z praktycznego punktu widzenia, co jest kluczowe w tego typu przedsięwzięciach. To samo dotyczy wykładów prawników korporacyjnych: ich dobór personalny jak i wybór omawianych tematów, świadczą o Państwa profesjonalizmie.
Agnieszka Kochańska
Auchan Polska
Mój udział w spotkaniu Zakupy Komercyjne pozwolił mi zapoznać się z ciekawymi prezentacjami dotyczącymi zarządzania zakupami w innych organizacjach oraz podzielić się z innymi uczestnikami swoimi refleksjami na ten temat. Forma spotkania była właściwie dobrana a otwartość uczestników pozwalała na swobodne wymienianie uwag i doświadczeń. Jestem zadowolony z uczestnictwa w tym spotkaniu.
W przyszłości chciałbym uczestniczyć w tego typu spotkaniach
Dariusz Nowogórski
Michelin
Dzień dobry, z przyjemnością podzielę się moimi odczuciami. Warsztat był absolutnie niezwykły, wciągnął mnie i innych bez reszty. Znakomita i sprzyjająca atmosfera do rozmów którą wykreował nam trener Marcin. Musze przyznać że ja jestem dość niesforna i szybko się nudzę a to szkolenie pochłonęło mnie bez reszty i wszystko pamiętam co jest kolejnym sukcesem.
Same pozytywy i tylko pozytywy ;)
Aldona SKARBEK-JAKUBOWSKA
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Spotkanie biznesowe w tak kameralnym gronie pozwala omówić różne interesujące aspekty i daje możliwość na wymianę doświadczeń między uczestnikami. Każdy z biorących udział w spotkaniu ma komfort i przestrzeń na rozmowę i wzajemne poznanie, a to z kolei w przyszłości może procentować początkiem nowej ciekawej współpracy z nowymi Partnerami.
Polecam i rekomenduję.
Rajmund Kula
Douglas
Spotkania organizowane przez firmę BMS to bardzo dobra okazja do zawarcia wartościowych i ciekawych biznesowo znajomości.
Marta Kulikowska
Bank Millennium S.A.
Nie po raz pierwszy miałem przyjemność brać udział w konferencji organizowanej przez firmę BMS, które odbyło się tym razem w dniach od 8-9.02.2017 r. a dotyczyło rynku obrotu wierzytelnościami. Kongres był bardzo dobrze przygotowany pod względem organizacyjnym, z bardzo ciekawie dobranymi i zróżnicowanymi tematami sesji oraz listą gości. Najważniejszą jednakże zaletą była panująca atmosfera, gdzie każdy z uczestników brał czynny udział w toczącym się panelu dyskusyjnym, a żadne z zadanych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Na spotkaniu każdy mógł poczuć koleżeńską atmosferę i poczuć się jak w gronie „starej paczki” przyjaciół.
Maciej Kurzawa
Bank Millennium S.A.
Jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za to świetne spotkanie. Nie przesadzę, jeśli powiem, że było to najlepsze spotkanie praktyków, na jakim do tej pory byłam.
Iza Kwiatkowska-Miszewska
Bank Millennium S.A.
W dniach 17-18 września uczestniczyłam w Kongresie Windykacyjnym 2013 – II Edycji w sekcji tematycznej „Outsourcing usług windykacyjnych”. Jestem usatysfakcjonowana z przebiegu konferencji z uwagi na trafny wybór tematów oraz ciekawe wystąpienia prelegentów, podczas których była możliwa dyskusja i podzielenie się własnymi doświadczeniami oraz pomysłami w danym temacie. Było to dla mnie bardzo wartościowe doświadczenie i w pełni zaspokoiło moje oczekiwania. Spotkanie było inspiracją w mojej pracy zawodowej do kontynuowania realizowanych projektów. Polecam tego rodzaju spotkania dla konfrontacji swojej perspektywy z rynkiem i przede wszystkich dla nawiązania nieocenionych w codziennej pracy kontaktów. Konferencja zorganizowana przez BMS to możliwość poznania ekspertów oraz możliwość zapoznania się z rozwiązaniami, które w konsekwencji można zastosować w swoich obszarach biznesowych. Chętnie wezmę udział w kolejnej edycji konferencji organizowanej przez BMS.
Małgorzata Mikołajczuk
Bank Millennium S.A.
Dziękuję za możliwość udziału w spotkaniu „Windykacja Sądowa w praktyce”, które odbyło się w dniach 21-22.10.2014 r. Spotkanie to było przeprowadzone i poprowadzone w bardzo profesjonalnej i miłej atmosferze. Bardzo dobry dobór uczestników, ciekawa tematyka, możliwość zapoznania się z opiniami różnych uczestników rynku.
Justyna Szewczyk
Bank Millennium S.A.
Po raz pierwszy uczestniczyłam w konferencji przygotowanej przez BMS dotyczącej „Zarządzania jakością w Call/Contact Center”. Spotkanie to odbyło się 10 grudnia 2014 r. Z całą pewnością mogę zarekomendować BMS, jako kompetentnego i rzetelnego partnera pod względem organizacji i doboru prelegentów konferencji. Szerokie omówienie, tak rzadko poruszanego tematu, pozwoliło na wymianę doświadczeń w gronie profesjonalistów. Całe spotkanie przebiegało w miłej atmosferze sprzyjającej budowaniu kontaktów.
Aleksandra Jackiewicz
Bank Millennium S.A.
Byłam uczestniczką Kongresu Prawnego & Compliance XII edycja. Wysoko oceniam przygotowanie organizacyjne tego Kongresu oraz dobór tematów. Liczę na kontynuację tych spotkań w kolejnych latach.
Anna Molenda
ACCENTURE