Ogólnopolski Kongres Prawny i Compliance – Otwarta Część Kongresu – (11.09.2018r.)


11 września 2018 r.
Warszawa, Hotel Marriott Airport

WSTĘP BEZPŁATNY

więcej informacji

www.kongrespawny.pl

Zarezerwuj miejsce

Wolne miejsca – 0
stan na dzień 11.09.2018

zapisz_bms  Formularz zgłoszenia
Wyślij swoje zgłoszenie on-line – oszczędzaj czas

kontakt_bms + 48 (22) 412 50 62
Codziennie w godzinach od 08.00 do 18.00

Wstęp

Rejestracja

Partner Kongresu

Udział w Ogólnopolskim Kongresie Prawnym & Compliance jest dla Państwa wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami oraz zmianami z punktu widzenia zarządzania działem prawnym lub compliance. Kongres da Państwu okazję do rozmowy i spotkania ze specjalistami branży, bezpośrednio w jednym miejscu i czasie. Eksperci obecni na Wydarzeniu to najbardziej liczący się prawnicy in-house, compliance officerowie oraz kancelarie w Polsce.

Spotkanie otwiera drogę do przeprowadzenia rozmów dotyczących newralgicznych kwestii, trudnych sytuacji biznesowych czy wszelkich zagadnień związanych z Państwa codziennymi wyzwaniami zawodowymi.

Dodatkowym atutem tego wydarzenia jest możliwość spotkania się z przedstawicielami innych firm, którzy także zaciekawieni tematyką, będą wzmacniać wartość merytoryczną, poznawczą i biznesową.

Dla naszych uczestników, poza kameralną częścią konferencyjną, przewidzieliśmy bezpłatny udział w bloku tematycznym, w którym zostaną poruszone najbardziej istotne i aktualne kwestie dotyczące zmian w prawie.

Głównym zadaniem Kongresu jest zrzeszenie zarówno praktyków, ekspertów jaki i osób ze świata nauki i biznesu. Wszystko po to, by wspierać się w dążeniu do sukcesu swoich organizacji.

REGULAMIN KONGRESU – OTWARTA CZĘŚĆ KONGRESU

Część bezpłatna każdorazowo określona jest w harmonogramie jako „Otwarta Część Kongresu”.

 • Przesłanie do BMS Group Sp. z o.o. faksem lub pocztą elektroniczną wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego lub rezerwacja miejsca/miejsc poprzez wypełnienie online Formularza zgłoszenia na stronie bmspolska.pl lub kongresprawny.pl stanowi podstawę do wystawienia akredytacji na część „Otwarta Część Kongresu”.
 • Osoba podpisująca formularz zgłoszeniowy w imieniu Zgłaszającego oświadcza, iż posiada stosowne uprawnienie do działania w imieniu i na rzecz zgłaszającego.
 • Udział w części „Otwarta Część Kongresu” jest bezpłatny.
 • Dla przedstawicieli kancelarii zewnętrznych udział możliwy jest tylko i wyłącznie poprzez podjęcie współpracy partnerskiej lub zgłoszenie się na płatną 2-dniową konferencję, organizowaną podczas Kongresu.
 • Warunki dotyczące udziału w 2-dniowej konferencji zamieszczone są w regulaminach części płatnej.
 • Zgłaszający wyraża zgodę na umieszczenie logo jego firmy na stronie organizatora w module „Nasi klienci”
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.
 • Administrator serwisu – BMS Group Sp. z o.o. gromadzi dane osób, które się rejestrują lub składają zamówienia.
 • W momencie złożenia zamówienia, Zamawiający:

– wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez BMS Group Sp. z o.o., ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, właściciela serwisu www.kongresprawny.pl i www.bmspolska.pl w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Użytkownikom udostępniającym dane w trakcie korzystania z serwisu, administrator gwarantuje prawo do wglądu w swoje dane, aktualizowania ich treści oraz ich usuwania. Można tego dokonać, kontaktując się z Administratorem na adres: info@bmspolska.pl

– wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od BMS Group Sp. z o.o., (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 “O świadczeniu usług drogą elektroniczną”) oraz podmiotów współpracujących. W każdym momencie Zamawiającemu przysługuje prawo do odwołania powyższej zgody.

 • O akceptacji obu punktów informacja znajduje się bezpośrednio w formularzu rejestracji.
 • Dane użytkowników serwisu www.kongresprawny.pl wykorzystywane są tylko do prowadzenia działalności szkoleniowej oraz w prowadzeniu działań marketingowych lub promocyjnych np. wysyłka newslettera/e-mailingu do osób, które wyraziły zgodę na to.
 • Administrator nie udostępnia osobom ani podmiotom trzecim danych osobowych użytkowników serwisu.
 • Jednocześnie wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację mojego wizerunku zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.), utrwalonego na wydarzeniach organizowanych przez BMS Group Sp. z o.o. za pomocą aparatu fotograficznego i/lub kamery. Materiał zdjęciowy i filmowy zgromadzony podczas niniejszych konferencji może zostać opublikowany na stronie bmspolska.pl, materiałach graficznych organizatora i kontach portali społecznościowych należących do organizatora.