BMS Group Sp.z o.o. została stworzona przez specjalistów, posiadających gruntowną wiedzę rynkową, którzy od wielu lat zajmują się organizacją, cenionych i praktycznych spotkań biznesowych.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie, poparte licznymi sukcesami doświadczenie w zakresie organizacji tego typu spotkań biznesowych.  Jednocześnie największą wartością jest doświadczenie i wiedza prelegentów, którzy z Nami współpracują. Podczas wydarzeń organizowanych przez BMS spotkacie Państwo czołowych ekspertów rożnych dziedzin biznesu, nie tylko z Polski. Wszystkie budowane przez nas programy przygotowywane są w oparciu o szczegółowe badania rynku i analizowane są pod kątem ich praktycznej przydatności w biznesie, tak aby inwestycja ta przyniosła Państwu wymierne korzyści!

Większość uczestników organizowanych przez  BMS spotkań to managerowie wyższego i średniego szczebla, pracujących w znanych firmach w kraju.

Zależy Nam na Państwa satysfakcji i opinii, zapraszamy w związku z tym do udziału w organizowanych przez BMS wydarzeniach!

Dane spółki

Siedziba:
ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa

Status prawny:
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

KRS: 0000610838 Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 701-05-64-564

REFERENCJE

 • Ciekawe szkolenie ukazujące inspirująco szerokie granice definicji Kaizen.

   

   

  Paweł Szczepański, Polpharma S.A.

 • Bardzo dobre szkolenie, wzmocnione doświadczeniami innych uczestników. Przybliża tematykę Kaizen i pozwala poczuć się komfortowo w tym środowisku.

   

  Monika Kaźmierczak, WECO TRAVEL SERVICES

 • Kongres HR „Wynagrodzenia i Systemy Motywacyjne” był bardzo udany. Spotkanie było dla mnie źródłem inspiracji, pomysłów i jak zawsze – okazją do wymiany doświadczeń.

   

   

   

  Anna Wapińska-Julian, Reckitt Benckiser

 • Szkolenie „Zmniejszenie rotacji pracowników w firmy” było bardzo  profesjonalne. Trener wykazał się olbrzymią wiedzą i popierał je doświadczeniem. Sposób przekazania był angażujący uczestników, zachęcający do dyskusji i pozwalający na nowo odkryć rzeczy, które są niby znane, ale czy stosowane w codziennym życiu…. No właśnie, to szkolenie powiedziało, że warto stosować dobre praktyki. Proponuję zachęcać managerów do udziału w tym szkoleniu, bo działy HR mają już dużą świadomość wszystkich tych działań. Gratulacje  dla trenera, który w wyjątkowy sposób zachęcał nas do aktywnego uczestnictwa i dzielenia się wiedzą.

   

  Agnieszka Zasińska, WELCOME Airport Services Sp. z o.o.

 • Warsztat „Zarządzanie projektami”, był przygotowany przez trenera na najwyższym poziomie. Informacje przekazane w sposób jasny, klarowny i łatwy. Firma BMS Polska Group przez którą trafiłem na warsztat godna polecenia.

   

   

   

  Marek Pyda, Wienerberger Ceramika Budowlana

Kariera

Pracując w BMS dołączasz do zgranego zespołu ambitnych, zaangażowanych i kreatywnych ludzi, którzy za cel stawiają sobie wspólny rozwój firmy jak i własny! Przygotowany i przetestowany program szkoleń pozwala naszym współpracownikom udoskonalać już nabyte umiejętności oraz rozwijać nowe. Wielokierunkowa ścieżka kariery daje  naszym współpracownikom szanse i możliwości na realizację własnych ambicji zawodowych.

Dołącz do naszego zespołu