BMS Group Sp.z o.o. została stworzona przez specjalistów, posiadających gruntowną wiedzę rynkową, którzy od wielu lat zajmują się organizacją, cenionych i praktycznych spotkań biznesowych.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie, poparte licznymi sukcesami doświadczenie w zakresie organizacji tego typu spotkań biznesowych.  Jednocześnie największą wartością jest doświadczenie i wiedza prelegentów, którzy z Nami współpracują. Podczas wydarzeń organizowanych przez BMS spotkacie Państwo czołowych ekspertów rożnych dziedzin biznesu, nie tylko z Polski. Wszystkie budowane przez nas programy przygotowywane są w oparciu o szczegółowe badania rynku i analizowane są pod kątem ich praktycznej przydatności w biznesie, tak aby inwestycja ta przyniosła Państwu wymierne korzyści!

Większość uczestników organizowanych przez  BMS spotkań to managerowie wyższego i średniego szczebla, pracujących w znanych firmach w kraju.

Zależy Nam na Państwa satysfakcji i opinii, zapraszamy w związku z tym do udziału w organizowanych przez BMS wydarzeniach!

Dane spółki

Siedziba:
ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa

Status prawny:
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

KRS: 0000610838 Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 701-05-64-564

REFERENCJE

 • W dniach 22-23 maja 2018 r., odbyło się spotkanie „Nowe Technologie w Contact Center”. To było ciekawe doświadczenie i przyjemność móc uczestniczyć w spotkaniu organizowanym przez firmę BMS Group. Organizacja na wysokim poziomie, doskonały wybór prelegentów i tematów. Zbudowano atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń, wiedzy i swobodnej dyskusji. Przyjęta konwencja prezentacji na zasadzie „case study” trafiona w punkt. Niezaprzeczalny atut to niewielkie grono uczestników, dziękuję.

   

  Małgorzata Kania, Energa Obrót

 • Warsztat „Jak Skutecznie Zarządzać Zespołem Rozproszonym” był  ​przygotowany i przeprowadzony bardzo profesjonalnie i celująco. Zastosowane metody szkoleniowe wraz z metodyką pracy  zastosowane przez Trenera dla mnie były super.

   

   

  Wiesław Nałęcz, Veolia Północ Sp. z o.o.

 • Warsztat „Model Przywództwa Sytuacyjnego Kena Blancharda” był przeprowadzony w przyjaznej atmosferze. Prowadzący w sposób łatwy i przyjemny przekazywał wiedzę. Szkolenie było ciekawe i dające dużą dawkę praktycznej wiedzy.

   

  Agata Krupińska, Chiesi Group PL

 • Co do samego szkolenia „Efektywne przywództwo”, były to dla mnie bardzo cenne 3 dni. Program bardzo dopasowany do moich potrzeb. Wiele się nauczyłam i doceniam to, że było podanych wiele przykładów, które łatwo przenieść na ”życie codzienne”. Dodatkowo prowadził warsztaty wspaniały trener i szkoleniowiec. Chętnie wezmę jeszcze udział w szkoleniu prowadzonym przez tego trenera.

   

  Marta Marczuk, Grupa Pracuj sp. z o.o.

 • Jestem zadowolony z uczestnictwa w konferencji „Obrót Wierzytelnościami”, która odbyła się w dniach 6-7 lutego 2018r.  Atuty, które chciałbym podkreślić, to bardzo dobra organizacja przebiegu wydarzenia, wybór dobrego miejsca konferencji, które zapewniło komfort uczestnictwa, pilnowanie agendy wydarzeń, wybór ciekawych prelegentów, a przez to wiele praktycznych wystąpień i prezentacji. Na pewno mogę polecić Państwa firmę jako profesjonalnego partnera.

   

  Andrzej Pezda, Galeco Management

Kariera

Pracując w BMS dołączasz do zgranego zespołu ambitnych, zaangażowanych i kreatywnych ludzi, którzy za cel stawiają sobie wspólny rozwój firmy jak i własny! Przygotowany i przetestowany program szkoleń pozwala naszym współpracownikom udoskonalać już nabyte umiejętności oraz rozwijać nowe. Wielokierunkowa ścieżka kariery daje  naszym współpracownikom szanse i możliwości na realizację własnych ambicji zawodowych.

Dołącz do naszego zespołu