img

Windykacja jest Kobietą to strona poświęcona różnym aspektom windykacji od twardych przepisów prawa, poprzez psychologię w negocjacjach i zarządzanie w dziale windykacji, do wywiadów z odnoszącymi sukces przedsiębiorcami.  Miejsce z informacjami dla wierzycieli, przedsiębiorców, osób prowadzących działalność gospodarczą, windykatorów, księgowych i wszystkich zainteresowanych  tematyką zarządzania wierzytelnościami.img
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. to wiodący integrator oraz dostawca innowacyjnych rozwiązań teleinformatycznych. Od ponad 20 lat oferuje rozwiązania dla przedsiębiorstw, dla których efektywna komunikacja z klientami oraz niezawodna komunikacja wewnętrzna stanowią podstawę działalności. Spółka oferuje systemy Contact Center i Call Center, systemy Unified Communications, IVR, biometrii głosowej, Web Customer Service oraz systemy analizy mowy (Speech Analytics). Ważnym obszarem działalności Unima 2000 S.A. jest projektowanie, wdrażanie oraz integracja aplikacji biznesowych, w tym platformy Axxerion - systemu do zarządzania procesami biznesowymi i zdarzeniami serwisowymi. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Stanowi podmiot dominujący w grupie kapitałowej Unima 2000 S.A., w skład której wchodzą dodatkowo: Lockus Sp. z o. o. oraz IQnet Sp. z o.o.


img

Klinika e-commerce to serwis poświęcony tylko i wyłącznie tematyce e-handlu w Polsce. Celem serwisu jest edukacja, promowanie dobrych praktyk oraz pomoc małym i średnim sklepom internetowym w zwiększaniu konwersji. Autorami artykułów są praktycy, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Konkretna dawka wiedzy e-commercowej w jednym miejscu!img
Advisio Poland Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, działającą głównie w Europie. Pracujemy jako laboratorium badawczo-rozwojowe dla branży konsultingowej. Tworzymy metodologie wspomagające rozwój organizacyjny przedsiębiorstw na miarę XXI wieku. Metodologia i narzędzia ADVISIO od 2010 roku skutecznie wspierają rozwój organizacyjny w największych firmach w Polsce poprzez diagnozowanie obszarów wymagających wzmocnienia lub rozwoju oraz eliminowanie nieefektywnych procesów. Z narzędzi Advisio skorzystały już, między innymi, następujące organizacje: Bridgestone Polska, Credit Agricole Bank SA, Poczta Polska, Bank Gospodarstwa Krajowego, Grupa ITI, Urząd Miasta Kraków, Polski Zakład Ubezpieczeń czy Narodowy Bank Polski.


img
Farmacja.pl to dziś największy i najbardziej znany portal dla farmaceutów, który uznawany jest za kolebkę innych tego typu inicjatyw w polskim Internecie. Zaufanie i szacunek, jakimi cieszy się witryna, czynią z niej niekwestionowanego lidera.


img
Portal FarmacjaPraca to jedyna taka przestrzeń skupiająca polską branże farmaceutyczną. Jedną z głównych funkcjonalności serwisu jest dedykowany panel z ofertami pracy dla farmaceutów (magistrów oraz techników farmacji) oraz osób poszukujących zatrudnienia w tym obszarze (pomoc apteczna, manager aptek, kierownik/pracownik hurtowni farmaceutycznej). FarmacjaPraca to także bank wiedzy na temat polskiego rynku farmacji. Otrzymują Państwo dostęp do #SzortówFarmaceutycznych, czyli najważniejszych informacji branżowych, dotyczących m.in. obowiązujących przepisów, zaleceń, decyzji, wydarzeń oraz leków. Na stronie działa też platforma z ofertami szkoleń oraz konferencji - ze szczególnym uwzględnieniem tych, które pozwalają na zdobywanie punktów edukacyjnych w programie szkoleń ciągłych. FarmacjaPraca posiada ponadto katalog firm, których usługi i produkty kierowane są bezpośrednio


img
INFOR.pl to specjalistyczny portal adresowany głównie do: księgowych, kadrowych, osób prowadzących działalność gospodarczą, właścicieli firm oraz urzędników. INFOR.pl dzieli się na 6 głównych serwisów tematycznych: Księgowość firm, Księgowość budżetowa, Kadry, Biznes, Sektor publiczny, Prawo. Wyselekcjonowany zbiór najważniejszych informacji, porad i narzędzi przydatnych w pracy każdego specjalisty, przygotowany został przez wykwalifikowany zespół redaktorów. Autorami publikacji są eksperci, księgowi, kadrowi, doradcy podatkowi, prawnicy, kancelarie itd.


img
Kreatorzy.eu największy portal z konferencji biznesowych w Polsce. Konferencje biznesowe są podzielone na 11 działów biznesowych m.in.: HR, marketing, sprzedaż, IT, finanse. Wszystkie konferencje biznesowe są podzielone na kilkanaście głównych miast Polski m.in.: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź. Ponad 100 aktualnych konferencji biznesowych każdego dnia. Wiedza, którą warto zdobyć. Konferencje, na których warto być. Osoby, które warto poznać. Znajomości, które warto zawrzeć.


img
Portal ObslugaReklamacji.pl, to platforma stworzona z myślą o wszystkich osobach, które bezpośrednio lub pośrednio związane są z obsługą reklamacji. Naszym celem jest dostarczenie pracownikom, a co za tym idzie firmom, wiedzy i doświadczeń, które pozwolą na usprawnienie i przyspieszenie procesu obsługi reklamacji, a w szczególności przyczynią się do wzrostu satysfakcji Klientów.


img
Polski Prawnik - portal o prawie, rynku prawniczym, o prawnikach, dla prawników.


img
PrawoiLogistyka.pl to serwis tematyczny zajmujący się prawnymi aspektami działalności transportowej. Oprócz aktualności czytelnicy portalu mogą zapoznać się z poradami prawnymi, profesjonalnymi opiniami i analizami. W serwisie znajduje się również zestawienie najważniejszych branżowych aktów prawnych i literatury logistycznej. Portal powstał jako wynik współpracy osób zajmujących się zawodowo problematyką prawną transportu, handlu międzynarodowego, przewozu i spedycji. PrawoiLogistyka.pl kładzie nacisk na praktyczne rozwiązywanie prawnych problemów branży. Założyciele serwisu swoje kompetencje uzyskali w oparciu o odpowiednie wykształcenie, jak również wieloletnią współpracę z wieloma uznanymi firmami i instytucjami będącymi liderami w branży logistycznej.


img
www.PrzeglądHandlowy.pl to polski serwis internetowy branży handlu i FMCG. Portal o sieciach handlowych, sklepach detalicznych oraz producentach żywności. Piszemy o nowościach na rynku FMCG. Porównujemy i doradzamy firmom z branży.


img
Rödl & Partner jest międzynarodową firmą świadczącą zintegrowane usługi profesjonalne w obszarze audytu, doradztwa prawnego, doradztwa podatkowego, księgowości finansowej, obsługi kadr i płac oraz doradztwa biznesowego. Niemieckie standardy będące integralną częścią naszej organizacji sprawiają, że przywiązujemy dużą wagę do rzetelności i jakości. To w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników sprawia, że nasze usługi doradcze, audytorskie i księgowe są doceniane przez międzynarodowych przedsiębiorców. Posiadamy 106 biur w 49 krajach. W Polsce jesteśmy obecni od blisko 25 lat.


img
Specfile.pl - prosty sposób szyfrowania plików i folderów.


img
Tygrysy Biznesu to profesjonalny magazyn poświęcony nowoczesnym firmom i ludziom, którzy je tworzą, ich pasjom i sukcesom. Publikujemy wywiady z wyjątkowymi osobowościami świata biznesu, relacje z najważniejszych wydarzeń oraz artykuły eksperckie z zakresu promocji, marketingu i finansów. Dostarczamy ciekawą i aktualną wiedzę, przybliżamy nowe trendy i kierunki rozwoju, zachęcamy do innowacyjności i kreatywności. Jesteśmy głównym partnerem ogólnopolskich programów organizowanych przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, dlatego na naszych łamach prezentujemy profile Laureatów – najlepszych przedsiębiorstw w Polsce. Mamy nadzieję, że lektura naszego pisma będzie dla Państwa źródłem wiedzy i inspiracji na drodze do sukcesu.


img
Kampaniespoleczne.pl to jeden z największych w Europie serwisów informacyjnych o kampaniach społecznych. Portal koncentruje się na dobrym obliczu marketingu i komunikacji społecznej. Publikuje codziennie aktualizowane informacje o reklamach społecznych z Polski i ze świata, o marketingu społecznym, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), marketingu zaangażowanym społecznie (CRM), prawdziwych public relations, o badaniach, które ujawniają skuteczność (albo nieskuteczność!) w kampaniach społecznych; o kontrowersjach, kreacjach reklamowych, troskliwym dizajnie, najciekawszych projektach zaangażowanych społecznie, narzędziach komunikacji i mediach.


img
CCNEWS - Największy  serwis internetowy  ofertujący bieżące informację o wydarzeniach w branży call center w Polsce. Serwis prezentuje także najaktualniejsze trendy rozwoju rynku call contact center, nowe technologie, idee i porady ekspertów. Codziennie z serwisu korzysta klika tysięcy pracowników i managerów outsorucingowych CC, wewnętrznych działów obsługi klienta i firm dostarczających praktyczne narzędzia ułatwiające i usprawniające obsługę klienta.


img
DMZ- Chemak sp. z o.o. – mamy 25 lat doświadczenia w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu HR. W ofercie firmy znajdują się systemy informatyczne takie jest system kadrowo płacowy, system do zarządzania personelem oraz system do planowania, rozliczania i zarządzania czasem pracy. Od kilku lat firma rozwija również zakres usług outsourcingowych. Ze względu na różne oczekiwania klientów względem zakresu usług HR i  priorytety na etapie wdrażania, stworzyliśmy „Outsourcing HR Plus”- pakiet rozwiązań, który kształtujemy z udziałem Klienta tak, aby maksymalnie dopasować go do jego potrzeb.


img
Łaszczuk i Wspólnicy to niezależna polska kancelaria prawnicza, która świadczy usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców od 1989 r., zapewniając im, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy, efektywne, bezpieczne i praktyczne rozwiązania prawne. Kancelaria specjalizuje się w następujących dziedzinach: rozwiązywanie sporów, prawo pracy, compliance, prawo karne gospodarcze, transakcje, fuzje i przejęcia, obrót nieruchomościami, nowe technologie i ochrona prywatności, własność intelektualna, prawo podatkowe, prawo spółek i konkurencji, sprzedaż bezpośrednia, zamówienia publiczne. Kancelaria i jej prawnicy są rokrocznie rekomendowani w szeregu dziedzin prawa w kolejnych rankingach kancelarii prawniczych dziennika Rzeczpospolita, a także w kolejnych edycjach międzynarodowych rankingów Legal 500, Chambers Europe, Chambers Global i międzynarodowym rankingu Best Lawyers in Poland®.


img
Od ponad stu lat Abbott Laboratories ppracuje nad unowocześnianiem opieki zdrowotnej dla ludzi na całym świecie. Założona w 1888 roku przez młodego internistę z Chicago, doktora Wallace’a Calvina Abbotta, Abbott Laboratories przeistoczyła się w rozbudowaną firmę działającą w sektorze ochrony zdrowia, która unowocześnia, tworzy i sprzedaje innowacyjne produkty i usługi obejmujące całe spektrum opieki począwszy od zapobiegania chorobom i diagnozowania do leczenia i opieki.


img
HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy, sprawdzonych metodach i efektywnych narzędziach zarządzania zasobami ludzkimi.


img
Poloniusz.pl jest obecnie jednym z największych serwisów internetowych, skupiającym w jednym miejscu pracodawców oferujących pracę poza granicami naszego kraju oraz kandydatów poszukujących przede wszystkim zatrudnienia za granicą. Od ponad 8 lat staramy się w pełni zaspokoić potrzeby oraz oczekiwania obu stron tworząc globalną platformę ogłoszeniową. Od 2016 roku oferujemy również oferty pracy w Polsce.


img
Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw (PSPP) działa na polskim rynku od 2010 roku i jest jedynym stowarzyszeniem reprezentującym interesy prawników przedsiębiorstw. Podobnie jak ma to miejsce w innych krajach Stowarzyszenie odpowiada na potrzebę integracji tego środowiska zawodowego. Jednym z głównych celów PSPP jest umożliwienie bezpośrednich kontaktów osobom, które odpowiadają za działy prawne w podmiotach gospodarczych. Wśród członków Stowarzyszenia są przedstawiciele wiodących firm z większości sektorów polskiej gospodarki m.in.: banków, firm motoryzacyjnych, farmaceutycznych, wydawnictw, firm z branży spożywczej, budowlanej, IT i telekomunikacji. Ciekawa propozycja edukacyjna oraz grono członków PSPP ma wpływ na intensywny rozwój Stowarzyszenia, którego celem jest reprezentacja środowiskowa, promocja najlepszych praktyk i integracja grupy szefów działów prawnych polskich przedsiębiorstw. PSPP jest  strategicznym partnerem bliźniaczych organizacji na świecie: Association of Corporate Counsels w Waszyngtonie oraz European Company Lawyers Association w Brukseli. Więcej informacji na stronie www.pspp.org.pl


img
Praca.pl jest jednym z czołowych polskich serwisów rekrutacyjnych. W naszych biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu zatrudniamy kilkadziesiąt osób. Nasz zespół to osoby ambitne, zaangażowane i zdyscyplinowane, które czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Tworzymy przyjazne miejsce pracy. Oferujemy stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego, a pracownicy wiążą się z nami na lata.


img
Rekruter – największy magazyn skierowany do specjalistów z branży rekrutacyjnej i HR-owej w Polsce. Magazyn powstał w marcu 2010 roku, szybko stając się znanym i popularnym wydawnictwem na rynku agencji rekrutacyjnych oraz wiodącym źródłem informacji z branży. Od maja 2013 roku w ramach pisma wydawany jest także anglojęzyczny dodatek CEE Rekruter, poświęcony działalności różnych agencji rekrutacyjnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Redakcja magazynu jest inicjatorem wielu branżowych wydarzeń, takich jak: Wieczór Rekrutera, Nagrody Rekrutera oraz Perły HR.


img

Dostarczamy najlepsze rozwiązania

Najlepsze, czyli dobrze pomyślane, zoptymalizowane i zakodowane. Od 10 lat tak właśnie działamy, świadcząc dla firm usługi programistyczne na tak wysokim poziomie, że dla większości z nich staliśmy się ważnym, długofalowym partnerem biznesowym. Naszym celem jest dostarczanie biznesowi nowoczesnych rozwiązań związanych z optymalizacją i automatyzacją procesów, opartych na szerokim zastosowaniu sztucznej inteligencji (AI).

Realizujemy aplikacje na zlecenie klientów, ale przede wszystkim jesteśmy twórcami autorskich rozwiązań, z których sztandarowym produktem jest ascron MailRoom - najefektywniejsze narzędzie do zarządzania korespondencją, nawet gdy korespondencja ta liczy dziesiątki tysięcy dokumentów miesięcznie. Jest to kompleksowe rozwiązanie integrowane indywidualnie pod potrzeby Klienta, uwzględniające już istniejący proces, zawierające w sobie technologię OCR i sztucznej inteligencji (AI).img
Bankier.pl- Polski portal finansowy. Informacje o: gospodarka, inwestowanie, finanse osobiste, prowadzenie firmy, kursy walut, notowania akcji, fundusze.


img
Budnet.pl – portal budownictwa. Budownictwo w najlepszym wydaniu, technologie, prawo, wydarzenia, aktualności.


img
chemiabudowlana.info to portal wiedzy, którego tematem jest chemia budowlana. W portalu: działy tematyczne, porady, czytelnia, baza produktów, wieści z branży.


img
CMS is the leading European provider of legal and tax services. CMS Cameron McKenna is the UK-headquartered member of CMS with 10 offices in the UK and Central and Eastern Europe. The firm has 122 Equity Partners and employs over 1,000 fee earners in total.


img
Detal Dzisiaj to dla producentów z sektora FMCG ważne narzędzie komunikacji z potencjalnymi odbiorcami i klientami – czyli niezależnymi detalistami i decydentami w sieciach handlowych. Nakład,  merytoryczny kontekst oraz forma dystrybucji zapewniają efektywne dotarcie do partnerów handlowych.


img
Dziennik Gazeta Prawna powstał we wrześniu 2009 r. w wyniku połączenia dwóch doskonale rozpoznawalnych i cenionych ogólnopolskich dzienników: ukazującej się od 15 lat Gazety Prawnej oraz opiniotwórczego Dziennika Polska Europa Świat. Od 30 sierpnia 2010 roku dziennik wzmocnił treści gospodarczo – prawne, oferując czytelnikom więcej treści o charakterze poradniczo-narzędziowym.


img
Portal usług eSprzedaz.com powstał z myślą o sprzedawcach internetowych, aukcyjnych i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz usługi i narzędzia kompleksowo uzupełniające i wspierające każdą sprzedaż online o szereg rozwiązań administracyjnych oraz marketingowych niezbędnych do sprzedaży i promocji Twoich produktów, a także marki. Obok oferowanych usług, wszystkim sprzedawcom przekazujemy również cenną wiedzę oraz zdobyte doświadczenie, które pomoże osiągnąć sukces! Portal eSprzedaz.com chętnie dzieli się informacjami z branży e-commerce w udostępnionych na stronie artykułach.”


img
e-ochronadanych.pl to pierwszy i największy portal dotyczący zagadnień ochrony danych osobowych. Znaleźć tam można największą bazę orzecznictwa z tej dziedziny, decyzje GIODO, artykuły ekspertów, najświeższe informacje oraz porady przygotowywane przez Kancelarię Prawną Tomasz Osieja oraz Omnio Modo – renomowaną firmę doradczą z zakresu ochrony danyc


img
E-prawnik jest czołowym, polskim portalem oferującym kompendium wiedzy na temat prawa, w tym wiadomości o zmianach w obowiązujących przepisach, projekty nowych aktów prawnych, a także wzory pism i urzędowych formularzy.


img
EFACHOWIEC – kwartalnik dla wykonawców.


img
eGospodarka.pl to praktyczny poradnik Internetu dla małych i średnich przedsiębiorstw. Codziennie publikuje wiadomości z zakresu biznesu, gospodarki oraz Internetu. Udostępnia szereg narzędzi pomocnych przy prowadzeniu firmy oraz pracy w domu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się narzędzia, takie jak: baza przetargów publicznych, komentarze gospodarcze i finansowe, wzory dokumentów i formularzy, porady z prawa pracy, podatków i rachunkowości, kursy walut, aktualności ze świata IT, oferty pracy w Polsce i za granicą oraz najnowsze raporty i prognozy. eGospodarka.pl udostępnia także narzędzia porównawcze, wyszukiwarki i kalkulatory. Misją serwisu jest między innymi dostarczanie praktycznych informacji i narzędzi oraz pomoc w podejmowaniu decyzji dotyczących zaistnienia firmy w Internecie.


img
Forum Call Center to organizacja branżowa stowarzyszająca przedsiębiorstwa, ludzi i organizacje związane z rynkiem Customer Contact Center. Forum zostało powołane jako odpowiedź na potrzeby zarówno samej branży – firm świadczących usługi komunikacji zdanej i dostawców rozwiązań, jak również odbiorców czy też beneficjentów tych usług czyli zleceniodawców projektów oraz konsumentów. Celem tej inicjatywy jest wypracowanie i szerzenie dobrych praktyk działalności operacyjnej i organizacyjnej call / contact center jako podstawę profesjonalizacji branży.


img
Fresh&cool market to jedyne pismo biznesowe o wysokim poziomie merytorycznym, skierowane tylko i wyłącznie do kadry zarządzającej (decydentów) w produkcji, dystrybucji i logistyce spożywczej oraz do otoczenia instytucjonalnego całej branży żywnościowej. Pismo opiniotwórcze i kompetentne. Piszemy o biznesie i dla biznesu, rzetelnie informując i analizując rynkowe trendy i zjawiska. Łączymy najlepszych z najlepszymi i ułatwiamy współpracę między firmami. Miesięcznik dostępny jest w płatnej prenumeracie. Dostarczany imiennie za pośrednictwem Poczty Polskiej (współpracujemy również z kolporterami prasy: Garmond Press i Kolporter). Rozpowszechniany także w formie bezpłatnej wysyłki za pośrednictwem niezależnej firmy logistycznej


img
Miesięcznik “Gazeta Bankowa”- prestiżowe i ekskluzywne źródło wiedzy o finansach dla profesjonalistów – kadry zarządzającej i top managementu w instytucjach finansowych. Tytuł cechuje się fachowością, wysoce specjalistyczną wiedzą, spójnością i konsekwencją w tematyce, opartą na pogłębionej i kompleksowej warstwie merytorycznej. Na swoją wysoką pozycję i uznaną markę Gazeta Bankowa pracuje nieustannie już od ponad 20 lat, a zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań aby poziom miesięcznika był wciąż wysoki.


img
GAZETA FARMACEUTYCZNA jest miesięcznikiem branżowo-naukowym wydawanym przez Wydawnictwo Kwadryga Sp. z o.o. Czasopismo od 1992 roku służy środowisku polskiej farmacji informacją, opinią i poradą w zakresie wszelkich aspektów farmacji i medycyny.


img
„Gazeta Finansowa” adresowana jest przede wszystkim do wysokiego i średniego szczebla kadry zarządzającej (prezesi, dyrektorzy), osób pracujących w instytucjach finansowych (m.in. brokerów ubezpieczeniowych, bankowców, pracowników firm leasingowych, domów maklerskich, firm consultingowych, pośredników handlu nieruchomościami) i przedsiębiorstwach (pracowników działów handlowych, finansowych, marketingu, personalnych, księgowości, IT) oraz studentów i indywidualnych odbiorców zainteresowanych ekonomią i finansami.


img
GazetaPraca.pl to kompleksowa oferta reklamowa w dziedzinie rekrutacji oraz doradztwo w zakresie Employer Branding (budowania marki pracodawcy). GazetaPraca.pl to także internetowa platforma kariery łącząca tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w Polsce – miesięcznie korzysta z niego ponad milion użytkowników.”


img

GetBack S.A. jest jedną z polskich spółek zarządzającą wierzytelnościami. Powstała w 2012 r., a od 2014 r. jest również obecna na rynku wierzytelności w Rumunii (za pośrednictwem spółki GetBack Recovery SRL) i od 2017 r. na rynku bułgarskim (za pośrednictwem spółki GetBack Recovery Bulgaria EOOD) i hiszpańskim.

GetBack S.A. zarządza portfelami wierzytelności ulokowanymi we własnych oraz w zewnętrznych funduszach sekurytyzacyjnych zarządzanych przez towarzystwa funduszy inwestycyjnych na podstawie zezwolenia na zarządzanie sekurytyzowanymi wierzytelnościami uzyskanego w dniu 24 września 2012 r.

Model biznesowy Grupy Kapitałowej GetBack oparty jest na następujących filarach: zarządzanie portfelami inwestycyjnymi obejmującymi sekurytyzowane wierzytelności własnych i zewnętrznych funduszy sekurytyzacyjnych oraz świadczenie usług związanych z dochodzeniem wierzytelności na zlecenie w imieniu innych podmiotów.

W lipcu 2017 r. akcje GetBack S.A. zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w ramach przeprowadzonej pierwszej oferty publicznej akcji.img
Gigawat enregia – serwis miesięcznika poświęconego problematyce wytwarzania energii.


img
GoldenLine to pasja, kontakty, wiedza i doświadczenie kilkuset tysięcy osób aktywnych zawodowo. Jesteśmy serwisem społecznościowym, który łączy profesjonalistów o bardzo różnych zainteresowaniach, stanowiskach oraz celach zawodowych. Członkowie społeczności spędzają w GoldenLine kilka godzin dziennie, ponieważ każdy znajduje w niej coś ważnego dla siebie


img
Serwis GoWork.pl jest portalem umożliwiającym swoim użytkownikom wyszukiwanie ofert pracy zebranych w Polsce. Posiadamy również forum i opinie o pracodawcach, które dopełniają wiedzę o potencjalnym pracodawcy. GoWork.pl to również baza profili gdzie można zamieścić swoje CV, które jest dostępne dla pracodawców z całego kraju.


img
Grupa Interactive Intelligence (Nasdaq: ININ) jest globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań komunikacyjnych do automatyzacji centrów obsługi klienta, korporacyjnej telefonii IP oraz automatyzacji procesów biznesowych. Jej rozwiązania, przeznaczone m.in. dla branży ubezpieczeniowej i windykacyjnej, mogą zostać wdrożone tradycyjnie lub w modelu hostingu. Firma została założona w 1994 r. i ma ponad 4000 klientów na całym świecie. Firma znalazła się pośród 500 największych światowych dostawców oprogramowania i usług w rankingu Software Magazine 2010, została również wymieniona w rankingu Forbesa najlepszych małych firm w Ameryce. Interactive Intelligence zatrudnia ok. 1000 osób; główna siedziba znajduje się w Indianapolis w stanie Indiana w USA. Firma posiada oddziały w Ameryce Północnej i Łacińskiej, w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji Mniejszej; centrala europejska jest zlokalizowana w Slough w Anglii. Strona internetowa Interactive Intelligence: www.inin.com/pl


img
Grupa Pracuj oferuje innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne, wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji i budowaniu wizerunku firm jako pracodawców. W obszarze działalności firmy znajdują się serwisy rekrutacyjne w Polsce (Pracuj.pl i Jobs4.pl) i na Ukrainie (Rabota.ua), systemy rekrutacji on-line, usługi wizerunkowe oraz inne przedsięwzięcia internetowe.


img
GŁÓWNY INSPEKTORAT FARMACEUTYCZNY


img
Handel w Polsce to jeden z największych, tematycznych serwisów informacyjnych oraz magazynów branżowych „Handel w Polsce”, który poświęcony jest branży spożywczej, FMCG, bankowej, produkcyjnej i usługowej w Polsce. Redakcja Handel w Polsce jest również wydawcą e-magazynu Handel w Polsce. Więcej informacji na stronie internetowej oraz w prezentacji e-magazynu dostępnego na stronie www.handelwpolsce.pl


img
Miesięcznik „Handlowiec” to pismo poświęcone zagadnieniom głównie miękkiej franczyzy na rynku FMCG. Skierowane jest do właścicieli sklepów spożywczych funkcjonujących w oparciu o systemy franczyzowe, właścicieli małych i średnich franczyzowych sieci spożywczych oraz osób, które chciałyby rozpocząć biznes pod cudzym szyldem. Miesięcznik dystrybuowany jest w nakładzie 10 000 bezpłatnie lub w prenumeracie rocznej. Nakład kontrolowany jest przez Związek Kontroli i Dystrybucji Prasy, a jego dotarcie i czytelnictwo weryfikowane przez AC Nielsen w badaniach TRM.


img
Portal HRM.PL jest nowatorską i jedyną na rynku polskim platformą łącząca ludzi zajmujących się zawodowo zarządzaniem zasobami ludzkimi. To wymarzone miejsce do wirtualnych spotkań, wymiany poglądów i publikacji dla kadry zarządzającej personelem. Nasz serwis już dziś jest wysoko cenionym medium branżowym między innymi za wysokiej jakości publikacje tworzone przez doświadczonych praktyków HUMAN RESOURCE MANAGEMENT, jak i również młodych, dynamicznych redaktorów będących adeptami zawodów związanych z zasobami ludzkimi.


img
HURT&DETAL to pismo skierowane jest do sklepów detalicznych, firm dystrybucyjnych, hurtowni oraz sieci handlowych branży FMCG. Stanowi platformę informacyjną pomiędzy producentami branży FMCG a rynkiem detalicznym i hurtowym w Polsce.


img
InfoPraca.pl to jeden z największych i najbardziej popularnych serwisów rekrutacyjnych w Polsce. Tysiące aktualnych ofert pracy, porady dla kandydatów i pracodawców, ciekawy blog na temat rynku pracy.


img
Inwestycje.pl to niezależny portal finansowo – gospodarczy. Jeden z największych portali finansowych w Polsce. Skierowany jest do biznesmenów, top menedżerów, specjalistów, kadry zarządzającej, inwestorów indywidualnych oraz wszystkich szukających pełnej wiedzy na temat możliwości inwestowania i pomnażania kapitału.


img
Izba Gospodarcza „FARMACJA POLSKA” powstała w roku 1992. Jest pierwszą i najdłużej działającą organizacją w branży farmaceutycznej zrzeszającą na zasadach dobrowolności podmioty gospodarcze prowadzące w Polsce działalność w zakresie wytwarzania, importu oraz obrotu produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi. Aktualnie członkami Izby jest 110 podmiotów, wśród których znajdują się hurtownie farmaceutyczne, importerzy oraz krajowi i zagraniczni producenci leków.


img
Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Nasze główne biuro znajduje się w Warszawie przy Alei KEN 36A, posiadamy także biuro regionalne w Katowicach, specjalizujące się w poszukiwaniu kandydatów do pracy w krajach Unii Europejskiej.


img
Kancelaria GESSEL założona została w styczniu 1993 roku przez Beatę Gessel. Obecnie działa w formie spółki komandytowej, w której wspólnikami, poza Beatą Gessel-Kalinowską vel Kalisz, są: Leszek Koziorowski, Dorota Bryndal, Christian Schmidt, Aldona Pietrzak, Marcin Macieszczak oraz Piotr Schramm.


img
Kancelaria Markiewicz & Sroczyński jest wyspecjalizowaną doradczą firmą prawniczą, bazującą na wieloletnich doświadczeniach zawodowych jej Partnerów i Współpracowników. M&S działa na terenie całego kraju, posiada biura w Krakowie (siedziba Kancelarii) oraz w Warszawie.


img
Kancelaria Prawna Grynhoff Woźny Wspólnicy jest jedną z największych firm prawniczych w Polsce. Zatrudnia ponad 90 prawników, wśród których blisko połowa to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi


img
KarieraManagera.pl jest pierwszym w polsce portalem kariery dla menedżerów  od średniego do najwyższego szczebla.


img
karieraprawnika.pl  to pierwszy profesjonalny portal o tematyce dotyczącej rozwoju kariery zawodowej prawników. Na portalu tym można znaleźć aktualne informacje z zakresu: rekrutacji prawnika, oferty pracy (praktyk i staży) dla prawników, aplikacji, CV prawnika, ścieżki kariery prawnika, szkoleń dla prawników, zarządzania kancelarią i wiele ciekawych tematów dotyczących edukacji prawniczej i marketingu usług prawnych.


img
KarierawFinansach.pl to największy branżowy serwis rekrutacyjny dedykowany specjalistom, menedżerom oraz wyższej kadrze zarządzającej z obszaru finansów i bankowości, m.in. z audytu, księgowości i podatków. Oprócz publikacji wysokiej jakości ogłoszeń o pracę w serwisie można znaleźć również liczne oferty szkoleniowe z obszaru finansów: zarówno informacje o kursach przygotowawczych do kwalifikacji ACCA, CIMA czy CFA, jak i prezentację szkoleń dla przyszłych biegłych rewidentów, doradców podatkowych oraz maklerów. Serwis posiada ponadto jedyne w Polsce interaktywne zestawienie programów MBA, dzięki któremu użytkownicy mogą porównać swoje preferencje z ofertą studiów uczelni wyższych. Serwis KarierawFinansach.pl jest częścią grupy MBE – doradcy w zakresie kształtowania wizerunku czołowych pracodawców w Polsce.


img
Kochański, Zięba, Rąpała i Partnerzy are a business orientated Law Firm dedicated to providing our clients with business solutions of the highest professional standards.


img
Lundback Poland Sp.z o.o – to lider w leczenie chorób układu nerwowego – schizofrenii, depresji lęku, bezsenności, choroby Alzheimera, choroby Parkinsona.


img
Magazyn MANAGER jest miesięcznikiem o tematyce ekonomiczno biznesowej. Jest ceniony za merytorykę, wysoką jakość oraz za wiarygodne budowanie wizerunku swoich partnerów biznesowych. Przybliża najnowsze trendy światowej ekonomii, opisuje strategie w biznesie, sztukę inwestowania czy nowoczesne technologie. Prezentuje managerów, ich osiągnięcia, a także pogłębione raporty dotyczące poszczególnych dziedzin biznesu. więcej


img
Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations. Patronuje największym wydarzeniom branżowym, dostarczając przy tym ciekawych informacji związanych z branżą reklamy i marketingu. Marketingowiec.pl jako specjalistyczny serwis, oferuje firmom reklamowym rozbudowane możliwości prezentacji ofert, które trafiają bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za marketing w wielu branżach.


img
Portal mecenasi.pl jest nowoczesną, rozbudowaną wyszukiwarką i bazą danych prawników, kancelarii prawnych, innych zawodów oraz instytucji związanych z wymiarem sprawiedliwości. Informacje zebrane w bazie są przez nas weryfikowane i są przydatne w szczególności w codziennej pracy prawników oraz osób poszukujących pomocy prawnej i informacji.


img
Media2 to jeden z najpopularniejszych portali o mediach, reklamie i nowych technologiach. Działamy już od 9 lat, co miesiąc odwiedza nas ponad 500 000 osób. Wśród nich znajdują się profesjonaliści z branży medialnej, telekomunikacyjnej i public relations.”


img
Money.pl to najpopularniejszy portal finansowy i biznesowy w polskim internecie. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta 4,7 mln użytkowników miesięcznie (Megapanel Gemius/PBI, próba: marzec 2010 r.). Wielokrotnie nagradzany przez internautów oraz specjalistów (Webstarfestival, Teraz Internet).


img
Monitor Prawniczy to profesjonalne pismo prezentujące tematykę prawniczą. Porusza zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, szeroko rozumianego prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego gospodarczego. W każdym numerze prezentowane są aktualności i najciekawsze zagadnienia elektryzujące świat prawniczy. Czasopismo publikowane jest przez Wydawnictwo C.H. Beck


img
Nieruchomości CH Beck – jedyny w pełni profesjonalny miesięcznik omawiający szeroko rozumiany rynek nieruchomości w Polsce i za granicą.


img
Dwumiesięcznik „Nowa Energia” przedstawia aktualną sytuację branży energetycznej, prezentuje inwestycje realizowane w polskiej energetyce, a także informuje o istotnych wydarzeniach w sektorze. Tematyka magazynu obejmuje również nowoczesne rozwiązania techniczne dedykowane branży, innowacje, wdrożenia i inne ciekawe rozwiązania z zakresu ochrony środowiska, OZE, automatyki, IT, a także finansowania. „Nowa Energia” to także: wortal www.nowa-energia.com.pl, Custom Publishing dla sektora energetycznego, branżowe wydawnictwa książkowe, organizacja konferencji dla branży energetycznej.


img
otherWise jest firmą doradczą specjalizującą się w problemach zarządzania i optymalizacji pracy w call center oraz poprawie procesów biznesowych obsługi klientów. otherWise proponuje tylko bezpieczne rozwiązania oparte o nowoczesną wiedzę i doświadczenia zagranicznych partnerów, które pozwalają szybko osiągać trwałe i wymierne korzyści biznesowe. otherWise prowadzi audyty, projekty optymalizacji organizacji pracy i infrastruktury, pomaga w przygotowaniu i prowadzeniu projektów wdrożeniowych oraz prowadzi unikalne w Polsce szkolenia dla wyższej kadry zarządzającej call center.


img
Outsourcing Magazine to jedyny magazyn w Polsce, którego tematyka jest ukierunkowana na zagadnienia związane z outsourcingiem. Dzięki współpracy z polskimi i zagranicznymi ekspertami, analitykami oraz uznanymi w branży praktykami, Outsourcing Magazine jest pismem B2B, prezentującym niezależne opinie oraz obiektywne oceny potencjalnych zagrożeń i przybliżonych korzyści związanych ze stosowaniem outsourcingu w przedsiębiorstwie


img
Lecisz na wakacje, w podróż służbową lub do rodziny. Odlot z Okęcia w Warszawie to konieczność dojazdu do Warszawy. Gdzie zaparkować auto przy lotnisku Okęcie, gdzie jest bezpieczny parking w Warszawie? Zastanawiasz się gdzie bezpiecznie i niedrogo zostawić samochód podczas Twojej nieobecności? Gdzie jest dobrze strzeżony parking obok lotniska im.F.Chopina w Warszawie? Jak szybko dojechać na lotnisko Okęcie z parkingu? Chcesz wierzyć i zaufać, że szybko dotrzesz na Okęcie? Dojazd > Aleja Krakowska > skręt w Szyszkowa.


img
PASMI jest organizacją, której celem jest aktywne wspomaganie polityki zdrowotnej państwa poprzez współpracę z odpowiednimi władzami i instytucjami zarówno na szczeblu centralnym jak i lokalnym oraz promowanie i rozwój odpowiedzialnego wykorzystania Leków Bez Recepty w Polsce w celu poprawy stanu zdrowia ludności Polski. Działania Związku będą koncentrować się na promowaniu najwyższych standardów produkcji i dystrybucji produktów sklasyfikowanych jako Leki Bez Recepty oraz na rozpowszechnianiu rzetelnych informacji wśród społeczeństwa.


img
pharmainfo.pl to specjalistyczny portal informacyjno-prawny skierowany do branży farmaceutycznej. Zawiera codzienny przegląd prasy, artykuły branżowe, materiały szkoleniowe


img
Polska Izba Handlu -organizacja samorządu gospodarczego założona w 1997 roku wspierająca i reprezentująca interesy małych i średnich przedsiębiorstw, której misją jest dbałośc o zachowanie konkurencyjności polskich podmiotów na rynku krajowym i zagranicznym


img
Polski Związek Windykacji to organizacja integrująca i reprezentująca środowisko branży windykacyjnej, powstała w 2003 roku. Celem Związku jest między innymi reprezentacja interesów gospodarczych jego członków, w szczególności wobec organów państwowych; kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki w działalności gospodarczej, tworzenie pozytywnego wizerunku i przełamywanie złych stereotypów w związku z przedmiotem działalności członków Związku oraz działalność oświatowa w zakresie obrotu wierzytelnościami, windykacji i wywiadu gospodarczego. Od 2008 Polski Związek Windykacji jest członkiem FENCA.


img
Spółka Polskie Centrum Marketingowe (PCM) od 1994 roku świadczy usługi w sektorze Business Process Outsourcing (BPO) w branży marketingu bezpośredniego. PCM specjalizuje się w usługach Marketingu Relacji. Posiada wiedzę i doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych Projektów. Usługi PCM dotyczą doradztwa marketingowego, pozyskiwania nowych Klientów oraz ich obsługi w komunikacji bezpośredniej. PCM oferuje dobór i dostarczanie baz danych, segmentację Klientów, usługi call center, outsourcing Biura Obsługi Klienta, obsługę programów lojalnościowych oraz wysyłek tradycyjnych (direct mail), elektronicznych (e-mail marketing) i faksowych. Usługi realizowane są z wykorzystaniem zaawansowanych specjalistycznych systemów takich jak CRM, Workflow, Workforce Management, IVR, Softdial Contact Center (SCC). Dodatkowo posiada specjalistyczne urządzenia i maszyny do personalizacji, foliowania, pakowania i kopertowania.


img
Zgodnie z ostatnimi badaniami AC Nielsen TRM Listopad 2010 „Poradnika Handlowca”, jest najskuteczniejszym nośnikiem reklamy wśród pism branży FMCG, skierowanej do małych i średnich placówek handlowych. Regularnie dociera do 42% wymienionych placówek. Znajomość „Poradnika Handlowca” – najwyższa wśród pism branżowych i wynosi obecnie 46%. Nakład kontrolowany przez Związek Dystrybucji i Kontroli Prasy „Poradnika Handlowca” wynosi 70 000 egzemplarzy.


img
Portal www.pracatobie.pl powstał w 2006 roku i jest prężnie rozwijającym się serwisem z ofertami pracy w kraju i za granicą. Oprócz ofert pracy portal dostarcza wiele różnorodnych informacji o rynku pracy i biznesie. Doradzamy jak rozwijać swoją karierę i dostosowywać się do rynku pracy. Jako jedyny portal w Polsce oferujemy możliwość wystawienia referencji dla pracownika przez byłego pracodawcę. Współpracujemy również z wyższymi  uczelniami dając możliwość zamieszczenia informacji o kierunkach studiów i aktualnie prowadzonych naborach.


img
Prawnicypolscy.pl to ogólnopolska baza danych o kancelariach prawnych oraz prawnikach świadczących swoje usługi poza kancelariami. Nasza baza podzielona jest na pięć kategorii zawodów prawniczych: notariusze, adwokaci, radcy prawni, doradcy podatkowi oraz rzecznicy patentowi.


img
PROFEO to wyjątkowy portal. W polskim Internecie wciąż brakuje serwisów społecznościowych dzięki którym można rozwijać i dbać o swoją karierę. Profeo to serwis dla ludzi ambitnych, którzy chcą znaleźć lepszą pracę, zawrzeć ciekawe znajomości – nie tylko te biznesowe.


img
PRoto.pl jest portalem informacyjnym poświęconym tematyce PR, a także innym obszarom komunikacji takim, jak: CSR, lobbing, brand marketing, marketing polityczny i regionalny czy promocja. Na rynku działamy od 2004 roku. PRoto.pl publikuje artykuły, felietony, komentarze i rozmowy z doświadczonymi praktykami i teoretykami PR-u, a także praktyczne wskazówki dla przedstawicieli branży.


img
Rynekpracy.pl to specjalistyczny portal wiedzy poświęcony problematyce i funkcjonowaniu rynku pracy.


img
From our beginnings in Paris in 1978, the founders’ vision was to build a different kind of international law firm. They created a firm that combined the skills of European civil law and Anglo-American common law, which was underpinned by a commitment to help clients seize opportunities in the market, wherever they may be based.


img
Farmaceutyczny serwis www.service4pharma.pl& jest specjalistycznym portalem ofert B2B dla podmiotów skupionych wokół rynku farmaceutycznego. Został zaprojektowany i jest prowadzony jako podsumowanie własnych, wcześniejszych doświadczeń zawodowych nas wszystkich. Jest odpowiedzią na specyficzne potrzeby działów marketingu, sprzedaży, HR czy PR firm farmaceutycznych, które konsultanci serwisu sami poznali.


img
Sołtysiński Kawecki & Szlęzak (SK&S) to jedna z czołowych, niezależnych kancelarii prawniczych w Polsce, gwarantująca swoim Klientom najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego.


img
Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego (SMB) istnieje od czerwca 1995 roku i działa na rzecz rozwoju marketingu bezpośredniego zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami etyki zawodowej. Jest obserwatorem Europejskiej Federacji Marketingu Bezpośredniego (FEDMA) i współpracuje z Międzynarodowym Stowarzyszeniem E-commerce i Mail Order Trade (EMOTA).


img
Świat Przemysłu Farmaceutycznego tto magazyn kierowany jest do specjalistów d/s utrzymania ruchu, technologów, automatyków, szefów działów produkcji, kontroli i zapewnienia jakości, szefów działów logistyki i zaopatrzenia oraz działów rozwoju produktów w zakładach farmaceutycznych.


img
„Targetmarketing.pl to profesjonalny serwis oferujący specjalistyczne narzędzia, dzięki którym informacje o produktach i usługach Twojej firmy zostaną przekazane bezpośrednio do Klienta. W ramach Targetmarketing.pl działa wyspecjalizowana jednostka Profi Center, która oferuje szeroko pojęte usługi marketingu bezpośredniego: bazy danych firm, call center, badania CATI oraz wsparcie sprzedaży. Działania z tego zakresu umożliwiają zdobycie nowych Klientów, zaprezentowanie produktów lub usług potencjalnym Klientom, a także poprawę i utrwalenie wizerunku firmy.”


img
Towarowa Giełda Energii SA powstała pod koniec 1999 roku. W ciągu pół roku od zarejestrowania działalności został uruchomiony Rynek Dnia Następnego (rynek spot dla energii elektrycznej). W 2003 roku TGE jako pierwsza i do tej pory jedyna uzyskała licencję od Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie giełdy towarowej.


img
www.treco.pl – portal dla szkoleniowców to pierwszy tak kompleksowy portal dedykowany dla osób z branży. Dzięki stale rozwijanym funkcjonalnościom wspiera rozwój kariery i umiejętności, wzbogaca warsztat pracy, daje szybki dostęp do kompleksowej wiedzy. ??Portal oparty jest na nowoczesnych rozwiązaniach zwiększających jego atrakcyjność dla użytkowników, m. in. udostępnia:? interaktywne wizytówki w technologii Augmented Reality, wirtualnego przewodnika,?możliwość odsłuchiwania oraz pobierania plików audio,?zaawansowane wyszukiwarki we wszystkich częściach serwisu.


img
UNIVERSUM jest Światowym Liderem w dziedzinie Employer Branding. Od 20 lat, jako kompetentni liderzy, kreujemy biznes koncentrując się wyłącznie na Employer Branding (EB). Jesteśmy zaufanym partnerem ponad 1200 firm na całym świecie, włączając w to większość prestiżowych firm z rankingu Fortune 500. W Polsce Universum jest wydawcą Informatora Kariera, Magazynów Branżowych Kariera oraz właścicielem serwisu www.kariera.com.pl, www.employerbrandingtoday.com/pl, www.idealnypracodawca.pl oraz www.studentroku.com


img
URZĄD REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH


img
Czasopismo branżowe „Urządzenia dla Energetyki” istnieje na rynku wydawniczym od 2002. roku. Oprócz części poświęconej technikom i technologiom stosowanym w energetyce, w czasopiśmie publikowane są artykuły prezentujące usługi świadczone na jej rzecz, trendy oraz badania rynkowe, raporty o stanie branży, teksty poruszające ważny temat ochrony środowiska oraz o charakterze naukowym i popularnonaukowym, a także prezentacje firm, wywiady, nowości


img
White & Case jest jedną z największych międzynarodowych firm prawniczych o zasięgu globalnym działających w Polsce. W ciągu kilkunastu lat naszej obecności na rynku polskim uczestniczyliśmy w najważniejszych transakcjach i przedsięwzięciach gospodarczych realizowanych w naszym kraju. Dziś jesteśmy jedną z największych firm prawniczych w Polsce, zarejestrowaną pod nazwą White & Case W. Daniłowicz W. Jurcewicz i Wspólnicy – Kancelaria Prawna Spółka komandytowa.


img
Wynagrodzenia.pl – to największy w Polsce portal w całości poświęcony problematyce płac. Istniejemy od 2002 roku, publikujemy ponad 150 artykułów i około 20 raportów płacowych rocznie. Od 2004 roku przeprowadzamy Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń, które jest największym pozarządowym badaniem płac w naszym kraju. Zarobki w Polsce i na świecie, analizy rynku płac, czy motywacyjne aspekty wynagradzania to tylko niektóre z obszarów naszych zainteresowań. Portal umożliwia dotarcie do potrzebnej wiedzy w szybki i prosty sposób.


img
Znaneleki.pl jest miejscem wymiany poglądów oraz opinii na temat leków. Prezentujemy nowości i ciekawostki z branży farmaceutycznej


img
Związek Polskich Przetwórców Mleka (ZPPM) jest związkiem pracodawców i został powołany 28 maja 1999 roku (pod nazwą Związek Prywatnych Przetwórców Mleka) w odpowiedzi na potrzebę zacieśnienia kontaktów i współpracy pomiędzy podmiotami przemysłu mleczarskiego oraz utworzenia forum wymiany doświadczeń branży mleczarskiej.


img
Życie Handlowe – jedno z czołowych pism branży FMCG. Ukazuje się na rynku nieprzerwanie od 17 lat. Co miesiąc publikuje unikalne raporty na temat sytuacji handlu w poszczególnych regionach kraju, artykuły dotyczące psychologii handlu, prawa oraz zarządzania wybranymi kategoriami produktów. Wydawca „Życia Handlowego” co roku organizuje wielką galę „Przebojów FMCG”, na której przyznawane są cenione przez producentów oraz konsumentów, statuetki „Przebojowy Produkt”.