Miło nam przedstawić członków naszej Rady Programowej. Do jej zadań należą m. in. współtworzenie wyjątkowych wydarzeń na rynku. Istotą Rady jest koncepcja stworzenia organu, który wpłynie na jakość spotkań branżowych rozwijających polski biznes. Rada Programowa BMS Polska składająca się z przedstawicieli i praktyków największych firm w Polsce, jest gremium właściwym do oceny merytorycznej wszystkich wydarzeń sygnowanych logo BMS Polska.


Karol Bancerz – Redaktor naczelny – ccNews

Fan Customer Experience. Z branżą CC związany od 10 lat. Pomysłodawca i wydawca pierwszego w Polsce
serwisu branży call/contact center – callcenternews.pl. Pracował jako telemarketer, supervisor, kierownik
projektu i dyrektor operacyjny outsourcingowego call center. Prezes zarządu BeLocal Polska Sp. z o.o.

 

 

 


Jacek Chmielecki – Head of Global Customer Support – G2A

Obecnie szef Global Supportu dla największej platformy sprzedaży gier na świecie G2A.com oraz poprzednio szef Customer Support dla Googla w Polsce oraz Niemczech Austrii i Szwajcarii. Global support w G2A zostal nagrodzy trzema prestiżowymi nagrodami na świecie, a Support w Googlu prowadzony przez Jacka zyskał wewnętrzny tytuł najlepszego supportu w Europie.

 

 


Dorota Dejnek – Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta – Provident Polska

Menedżer z 13 – letnim doświadczeniem w obszarze obsługi Klientów, zdobywanym w międzynarodowych korporacjach, obejmującym: zarządzanie zespołami Call Center i Back Office, opracowanie, wdrażanie i monitoring realizacji standardów obsługi Klientów oraz procesów, działania komunikacyjne dotyczące aspektów operacyjnych oraz wdrażanych zmian i projektów, szkolenia i rozwój pracowników, zarządzanie i pracę w zespołach projektowych. Ukierunkowany na tworzenie, wdrażanie i monitorowanie realizacji rozwiązań zapewniających Klientom wysokiej jakości, przyjazną obsługi oraz komfort i bezpieczeństwo pracy pracownikom.