Miło nam przedstawić członków naszej Rady Programowej. Do jej zadań należą m. in. współtworzenie wyjątkowych wydarzeń na rynku. Istotą Rady jest koncepcja stworzenia organu, który wpłynie na jakość spotkań branżowych rozwijających polski biznes. Rada Programowa BMS Polska składająca się z przedstawicieli i praktyków największych firm w Polsce, jest gremium właściwym do oceny merytorycznej wszystkich wydarzeń sygnowanych logo BMS Polska.


Dariusz Gugulski – Z-ca Dyrektor Finansowego – Grupa Maspex

Z Grupą Maspex związany od 1994r. Aktualnie na stanowisku Zastępcy Dyrektora Finansowego.

 

 

 

 

 

 


Marcin Leopold, Kierownik Biura Windykacji w Departamencie Finansowym – ENEA Centrum

Absolwent Politechniki Poznańskiej. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz komunikacji i promocji w biznesie  w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Od 2000 roku do dziś pracuje w Grupie Kapitałowej ENEA. Od 2011 roku kierując Biurem Obsługi Posprzedażowej a następnie Biurem Windykacji odpowiedzialny między innymi za obniżanie poziomu należności przeterminowanych klientów masowych, biznesowych, kluczowych i strategicznych. Lider Obszaru Centrum Usług Wspólnych Windykacja dla klientów Grupy Kapitałowej ENEA. W latach 2005-2011 pracował m.in. na stanowisku Key Account Managera w Biurze Sprzedaży Klientów Strategicznych, Kierownika Biura Sprzedaży Klientom Indywidualnym, Kierownika Biura Obsługi Klienta oraz Kierownika Biura Zarządzania Strategią Sprzedaży.


Marek Rechciński – Dyrektor Operacyjny w Departamencie Kredytów Trudnych Klienta Korporacyjnego – Bank Pekao

Z wykształcenia prawnik , trener i doradca z ponad 14 letnim doświadczeniem praktycznym  w zakresie szeroko rozumianego zarządzania wierzytelnościami w obszarach B2B i B2C. Ponadto wielokrotnie prowadził audyty i szkolenia i usługi doradcze dedykowane dla pracowników działów windykacji. Podczas kilkuletniej pracy w Banku Citi Handlowy poszerzył swoją wiedzę w zakresie zarządzania wierzytelnościami o charakterze masowym. Na swoim koncie ma również przeprowadzenie szczegółowego audytu w jednym z największych Banków w Polsce w zakresie przeglądu i ewentualnych rekomendacji po-audytowych w zakresie całego procesu windykacji.

 

 


Urszula Rybszleger – Radca Prawny i Komplementariusz Kancelarii Prawnej obsługującej Grupę Kapitałową BEST S.A

Radca prawny, założyciel i komplementariusz Kancelarii. Od ponad 12 lat świadczy usługi prawne dla firm z sektora finansowego. W latach 2009-2010 członek Rady Nadzorczej Best Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Gdyni. Pomysłodawca oraz współtwórca w ramach grupy kapitałowej BEST S.A. wielu projektów związanych z praktycznymi aspektami funkcjonowania Elektronicznego Postępowania Upominawczego jak również konsultant zmian w zakresie wdrażania i funkcjonowania platformy internetowej EPU.

 

 


Anna Witkowska – Dyrektor Centrum Windykacji – Provident Polska

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Karierę zawodowa, od początku związaną z windykacją rozpoczęła jako Negocjator w jednym z zachodnich banków. Od 2000 roku pracuje w Provident Polska, obecnie na stanowisku Dyrektor Centrum Windykacji. Odpowiedzialna za zespół windykacji wewnętrznej (call center windykacyjne), współpracę z firmami windykacyjnymi  oraz procesy sądowo – egzekucyjne. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Jakością, Wyceny Nieruchomości oraz Zarządzania Małym i Średnim Przedsiębiorstwem.

 

 

 


Katarzyna Katana, Dyrektora Departamentu Dochodzenia Należności Detalicznej
– Bank Millennium

Katarzyna Katana – od prawie 15 lat związana zawodowo z bankowością. W praktyce przeszła niemal całą ścieżkę procesu kredytowego, zaczynając od analizy wniosku, poprzez obsługę udzielonych kredytów a na windykacji kończąc. Karierę zawodową rozpoczynała jako windykator bankowy. Dwa lata później rozpoczęła współpracę z GE Money Bankiem, gdzie pełniła funkcję Kierownika Zespołu Prawnego. Od roku 2004 związana z Bankiem Millennium, gdzie przez 5 lat pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Obsługi Kredytów Hipotecznych, a obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Departamentu Dochodzenia Należności Detalicznej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Kompetencji Psychologicznych i Negocjacyjnych w Firmie w Katedrze Zarządzania warszawskiej SGH. Wierzy, że siła każdej instytucji tkwi w odpowiednio dobranych do zadań i zmotywowanych do działania ludziach.