• Ciekawe szkolenie ukazujące inspirująco szerokie granice definicji Kaizen.

   

   

  Paweł Szczepański, Polpharma S.A.
 • Bardzo dobre szkolenie, wzmocnione doświadczeniami innych uczestników. Przybliża tematykę Kaizen i pozwala poczuć się komfortowo w tym środowisku.

   

  Monika Kaźmierczak, WECO TRAVEL SERVICES
 • Kongres HR „Wynagrodzenia i Systemy Motywacyjne” był bardzo udany. Spotkanie było dla mnie źródłem inspiracji, pomysłów i jak zawsze – okazją do wymiany doświadczeń.

   

   

   

  Anna Wapińska-Julian, Reckitt Benckiser
 • Szkolenie „Zmniejszenie rotacji pracowników w firmy” było bardzo  profesjonalne. Trener wykazał się olbrzymią wiedzą i popierał je doświadczeniem. Sposób przekazania był angażujący uczestników, zachęcający do dyskusji i pozwalający na nowo odkryć rzeczy, które są niby znane, ale czy stosowane w codziennym życiu…. No właśnie, to szkolenie powiedziało, że warto stosować dobre praktyki. Proponuję zachęcać managerów do udziału w tym szkoleniu, bo działy HR mają już dużą świadomość wszystkich tych działań. Gratulacje  dla trenera, który w wyjątkowy sposób zachęcał nas do aktywnego uczestnictwa i dzielenia się wiedzą.

   

  Agnieszka Zasińska, WELCOME Airport Services Sp. z o.o.
 • Warsztat „Zarządzanie projektami”, był przygotowany przez trenera na najwyższym poziomie. Informacje przekazane w sposób jasny, klarowny i łatwy. Firma BMS Polska Group przez którą trafiłem na warsztat godna polecenia.

   

   

   

  Marek Pyda, Wienerberger Ceramika Budowlana
 • Trener kursu „Zarządzanie projektami” jest doskonałym szkoleniowcem, ma świetny kontakt z uczestnikami, i jest ekspertem wszechstronnym. Wiedzę przekazuje w sposób jasny i zrozumiały.

   

   

   

  Agnieszka Kędzierska, Teva Pharmaceuticals Polska
 • Tematyka konferencji „Efektywny Proces Zakupowy” jak również dobór prowadzących bardzo dobrze przygotowany. Bardzo cenie prowadzących, którzy mają doświadczenie i chętnie dzielą się nim z uczestnikami. Kameralne spotkanie, podczas którego wywiązała się dyskusja, co świadczy o ciekawej formie spotkania.

   

   

  Małgorzata Piwowarczyk, ArcelorMittal Poland S.A.
 • Efektywny proces zakupowy: Relacje z dostawcą – (18-19.09.2018r.), było interesującym spotkaniem z możliwością poznania aspektów wynikających z różnych branż.

   

  Alicja Wąsowicz, Grupa LOTOS S.A.
 • Szkolenie „Zespół rozproszony” było profesjonalnie przygotowane, poparte wiedzą i doświadczeniem. Sposób przekazania jasny i zrozumiały, zachęcający do dyskusji i pozwalający na nowo odkryć rzeczy które wiemy ale czy stosujemy…. No właśnie, to szkolenie Ci odpowie!!!

   

   

  Marek Majchrzak, ALUPROF S.A.
 • Zdecydowanie polecam!!! Dla każdego lidera zespołu rozproszonego.

   

   

   

   

  Lucyna Jędrzejewska, Polpharma
 • Prowadzący, otwarty, kompetentny, umiejętnie przekazujący wiedzę, umożliwił otwarcie się na nowe horyzonty myślowe. Mogę szczerze wszystkim polecić szkolenie „Zarządzanie zespołem rozproszonym” z tym prowadzącym!

   

   

   

   

  Igor Szczech, AXA Ubezpieczenia
 • Trener zaprezentował w sposób znakomity, czytelny i jasny wszelkie aspekty poruszone podczas kursu. Bardzo umiejętnie zaprezentował również temat „Zespołu rozproszonego”. Szczerze polecam!

   

   

   

   

  Łukasz Hały, Amica S.A.
 • Z przyjemnością mogę polecić szkolenie o organizacji pracy i zarządzaniem zespołem rozproszonym, ponieważ zwraca ono dużo uwagi na małe błędy, które popełniamy każdego dnia a mają one bardzo duży wpływ na działanie zespołu. Szkolenie rozjaśnia i poszerza punkt widzenia zespołu na organizację a nie Managera na zespół.  Jest to bardzo ważne bo na co dzień o tym zapominamy.

   

   

   

   

  Daniel Kozłowski, LPP
 • Polecam szkolenie „Jak skutecznie zarządzać zespołem rozproszonym”. Spotkanie to otwiera oczy na niuanse, na które e codziennej pracy nie zwraca się uwagi.

   

   

   

  Marta Stenopiedis, BIBUS MENOS Sp. z o.o.
 • Kurs „Compliance Officer”, merytoryczny, pełen przykładów z życia wziętych i dobrych wskazówek. Doświadczony trener w bardzo profesjonalny i jasny sposób przedstawiał wszystkie zagadnienia w przemiłej atmosferze. Dziękuję.

   

   

   

  Anna Rymszo, Chiesi Poland Sp. z o.o.
 • W dniach 22-23 maja 2018 r., odbyło się spotkanie „Nowe Technologie w Contact Center”. To było ciekawe doświadczenie i przyjemność móc uczestniczyć w spotkaniu organizowanym przez firmę BMS Group. Organizacja na wysokim poziomie, doskonały wybór prelegentów i tematów. Zbudowano atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń, wiedzy i swobodnej dyskusji. Przyjęta konwencja prezentacji na zasadzie „case study” trafiona w punkt. Niezaprzeczalny atut to niewielkie grono uczestników, dziękuję.

   

  Małgorzata Kania, Energa Obrót
 • Warsztat „Jak Skutecznie Zarządzać Zespołem Rozproszonym” był  ​przygotowany i przeprowadzony bardzo profesjonalnie i celująco. Zastosowane metody szkoleniowe wraz z metodyką pracy  zastosowane przez Trenera dla mnie były super.

   

   

  Wiesław Nałęcz, Veolia Północ Sp. z o.o.
 • Warsztat „Model Przywództwa Sytuacyjnego Kena Blancharda” był przeprowadzony w przyjaznej atmosferze. Prowadzący w sposób łatwy i przyjemny przekazywał wiedzę. Szkolenie było ciekawe i dające dużą dawkę praktycznej wiedzy.

   

  Agata Krupińska, Chiesi Group PL
 • Co do samego szkolenia „Efektywne przywództwo”, były to dla mnie bardzo cenne 3 dni. Program bardzo dopasowany do moich potrzeb. Wiele się nauczyłam i doceniam to, że było podanych wiele przykładów, które łatwo przenieść na ”życie codzienne”. Dodatkowo prowadził warsztaty wspaniały trener i szkoleniowiec. Chętnie wezmę jeszcze udział w szkoleniu prowadzonym przez tego trenera.

   

  Marta Marczuk, Grupa Pracuj sp. z o.o.
 • Jestem zadowolony z uczestnictwa w konferencji „Obrót Wierzytelnościami”, która odbyła się w dniach 6-7 lutego 2018r.  Atuty, które chciałbym podkreślić, to bardzo dobra organizacja przebiegu wydarzenia, wybór dobrego miejsca konferencji, które zapewniło komfort uczestnictwa, pilnowanie agendy wydarzeń, wybór ciekawych prelegentów, a przez to wiele praktycznych wystąpień i prezentacji. Na pewno mogę polecić Państwa firmę jako profesjonalnego partnera.

   

  Andrzej Pezda, Galeco Management
 • „Czar wystąpień publicznych”, to znakomite warsztaty, merytoryczne, dynamiczne i inspirujące.

   

  Krzysztof Kozioł, Budimex SA
 • Dziękuję za szkolenie „Czar wystąpień publicznych”. Było bardzo ciekawe i angażujące. Oceniam na piątkę w sześciostopniowej skali ocen.

   

  Przemysław Przybylski, Credit Agricole
 • Dziękuję za organizację świetnego szkolenia„Compliance Officer” . Spotkanie przebiegało nie tylko na wysokim merytorycznym poziomie, ale także w przyjaznej atmosferze.

   

  Urszula Szudarek, TDJ S.A.
 • Spotkanie „Optymalizacja czasu pracy w Contact Center”, było ciekawym doświadczeniem z udziałem praktyków uczestniczących w organizacji pracy Contact Center, w czasie którego mogłem poznać metody i narzędzia służące optymalizacji czasu pracy CC, które częściowo mogę zastosować w swojej firmie. Kilka spośród wszystkich prelekcji idealnie wpasowało się w tematykę spotkania poszerzając moją wiedzę, którą na pewno wykorzystam na swoim „podwórku”. Całe spotkanie było sprawnie zorganizowane, a kameralne grono uczestników pozwoliło na wymianę ciekawych opinii i doświadczeń.

   

  Paweł Koterbicki, Itaka
 • Pierwszy raz było mi dane uczestniczyć w spotkaniu organizowanym przez firmę BMS. Bardzo podoba mi się forma prelekcji i wymiany wzajemnych doświadczeń. Prelegenci przygotowani, większość otwarta, chętna do dzielenia się swoimi doświadczeniami, problemami czy sukcesami. Kameralna grupa też jest atutem, co pozwala na wzajemne dyskusje. Poruszonych zostało wiele ciekawych tematów z obszaru CC.

   

  Ewa Patoła, Itaka
 • Spotkanie biznesowe „Optymalizacja czasu pracy w Contact Center” przygotowane przez Firmę BMS Group w dniach 9-10 stycznia 2018 r., jest godne polecenia. Przygotowane w sposób profesjonalny, zarówno pod względem organizacyjnym jak i pod względem doboru przygotowanych tematów i osób referujących dane zagadnienia. Polecam uczestnictwo w spotkaniach organizowanych przez firmę BMS Group.

   

  Anna Ćwiek, Michał Senwicki, Energa Obrót
 • Konferencje organizowane przez firmę BMS Group, to ciekawy mix tematyki i różnorodnego spojrzenia na problemy i wyzwania. Polecam w zakresie poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń a nawet znalezienia bardzo ciekawych rozwiązań do wdrożenia we własnej pracy.

   

  Piotr Kurzydło, Grupa Pracuj Sp. z o.o.
 • „Efektywny proces reklamacyjny w branży finansowej” to świetne spotkanie. Bardzo dobrze dobrani prelegenci i tematyka również. Otwarta i przyjazna atmosfera otworzyła możliwość dyskusji i bezcennej wymiany doświadczeń. Zdecydowanie polecam.

   

  Anna Radzicka-Hołoweńko, Mondial Assistance Sp. z o.o.
 • Świetna okazja do wymiany informacji z praktykami z rynku. Serdecznie polecam. Dobra organizacja i fajne miejsce to dodatkowe plusy.

   

  Paweł Ejzert, mBank SA
 • Tematyka spotkania „Efektywny proces reklamacyjny w branży finansowej” trafiona w 10!

   

   

  Marcin Mruk, Alior Bank
 • Spotkanie „Efektywny proces reklamacyjny w branży finansowej” miało bardzo ciekawy charakter. Forma okrągłego stołu sprawdziła się rewelacyjnie. Ułatwiła ona komunikację i wymianę poglądów. Materiał przedstawiany na spotkaniu był bardzo ciekawy. Profesjonalne podejście do spotkania, brawo!

   

  Mariusz Cierliński, Kasa Stefczyka
 • Z dużą przyjemnością brałam udział w spotkaniu biznesowym „Efektywny proces reklamacyjny w branży finansowej”. Warsztaty umożliwiły aktywny udział uczestników i wymianę doświadczeń. Prelegenci bardzo dobrze przygotowani merytorycznie do swoich wystąpień, w ciekawy sposób dzielący się praktyczną wiedzą.

   

  Justyna Jankowska, Masterlease
 • Spotkanie „Efektywny proces reklamacyjny w branży finansowej”, które odbyło się dnia 14 grudnia 2017 roku, zostało przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny. Prelegenci i uczestnicy dobrani w sposób umożliwiający poszerzenie wiedzy i wymianę doświadczeń.

   

  Aleksandra Kolba, Masterlease
 • „Efektywny proces reklamacyjny w branży finansowej”, było bardzo wartościowym spotkaniem biznesowym. Doceniam szczerość wypowiedzi prelegentów. Czuję się „zasilona” nowymi pomysłami.

   

  Mirosława Chrząścik, Bank BGŻ BNP PARIBAS
 • Brałam udział w warsztacie „Zarządzanie zespołem rozproszonym”. Organizacja szkolenia była na bardzo wysokim poziomie, każdy szczegół dopracowany – ale i tak najważniejszy pozostaje trener. Ogromna wiedza, sposób jej przekazywania oraz doświadczenie prowadzącego spowodowały, że po pierwsze nie zauważyłam kiedy minęły dwa dni warsztatu, a po drugie każdy uczestnik mógł wyciągnąć ciekawą lekcję dla siebie i faktycznie wszelkie proponowane bądź wypracowane podczas szkolenia rozwiązania wdrożyć w swojej pracy.  Elastyczność prowadzącego i dostosowanie się do zróżnicowanej grupy spowodowała, że nie tylko trzymaliśmy się atrakcyjnej agendy szkolenia, ale nastąpiła wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami, co zawsze jest na plus.  Podsumowując inspirujące i motywujące szkolenie, świetna atmosfera oraz pełen profesjonalizm.

   

  Ewa Klawikowska, NC +
 • Spotkanie pt. ”EFEKTYWNY PROCES REKLAMACYJNY W BRANŻY FINANSOWEJ” okazało się świetną okazją do wymiany doświadczeń zawodowych pomiędzy uczestnikami. Naprawdę bardzo dużo wyniosłam ze szkolenia, zarówno cennych wskazówek, które będę mogła wykorzystać w swojej codziennej pracy, jak i pozytywnej energii. Sposób prowadzenia szkolenia, jak i dobór prelegentów, spełnił w 100% moje oczekiwania, a nawet je przekroczył. Spotkania organizowane przez firmę BMS Group szczerze polecam dla wszystkich pracowników branży finansowej.

   

  Alicja Sworobowicz, Kasa Stefczyka
 • Z przyjemnością pragnę wyrazić swoje uznanie dla organizacji i prowadzenia Kursu „HR Business Partner”, organizowanego przez firmę BMS Group w Warszawie w dniach 5-7 grudnia 2017 r. Bogaty program kursu został zrealizowany w całości w sposób profesjonalny i bardzo ciekawy. Forma warsztatów pozwoliła sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce. Kurs prowadził Trener, który w prosty i przystępny sposób przekazał swoje bardzo bogate doświadczenie w skomplikowanym obszarze współczesnego zarządzania zasobami ludzkimi w biznesie. Biorąc pod uwagę wysoką jakość usług, polecam firmę BMS Group jako organizatora szkoleń, konferencji i kursów.

   

  Joanna Gaweł, Bonduelle Polska S.A.
 • Chciałam podziękować za to, że miałam możliwość uczestniczenia  w październiku w fantastycznym szkoleniu jakim był „Certyfikowany kurs HR Business Partnera”. Szkolenie było przygotowane w sposób profesjonalny przez Trenera, który poprzez dużą ilość zadań praktycznych i wykładów teoretycznych pozwolił mi na lepsze poznanie tematyki i roli jaką spełnia HR BP w biznesie. Trener jest przesympatyczną osobą, posiada niesamowicie wielką wiedzę dzięki czemu znał odpowiedź na Nasze każde pytanie i bardzo wyczerpująco udzielał odpowiedzi. POLECAM!!!

   

  Małgorzata Wasilewska, SELENA SA
 • Doskonale zorganizowany Kongres, skupiający kluczowe postacie z różnorodnych rynków. Z pewnością poleciłbym uczestnikom kolejnych edycji udziału.

   

   

  Janusz Zagrobelny, A. Sobczyk i Współpracownicy
 • Polecam i rekomenduję wszystkim prawnikom, tym wewnętrznym jak i z kancelarii, Kongresy Prawne i Compliance organizowane przez BMS.

   

   

  Mikołaj Siedlok, Boryszew S.A. Oddział Maflow
 • Byłam uczestniczką Kongresu Prawnego & Compliance XII edycja. Wysoko oceniam przygotowanie organizacyjne tego Kongresu oraz dobór tematów. Liczę na kontynuację tych spotkań w kolejnych latach.

   

  Anna Molenda, ACCENTURE
 • Kongres Prawo i Compliance, który odbył się w dniach 8-9 listopada, stał na najwyższym możliwym poziomie. Znakomici prelegenci, merytoryka i prezentacje, świetna forma, to jest „pytanie na bieżąco” oraz doskonała organizacja przedsięwzięcia zarówno pod względem organizatorów oraz hotelu. Na pewno będę korzystał z usług firmy BMS Group w przyszłości oraz polecał spotkania przez nią organizowane.

   

   

  Mateusz Hendzel, Dom Development S.A.
 • Po raz pierwszy miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu biznesowym „Skuteczna windykacja B2B” organizowanym przez firmę BMS Group i oceniam bardzo wysoko jego wartość merytoryczną. Konwencja wydarzenia jest niezmiernie ciekawa z uwagi na to, że swoimi doświadczeniami z dziedziny zarządzania należnościami dzielą się praktycy – specjaliści i managerowie, mający wieloletnie doświadczenie zawodowe i znający od podszewki całe spektrum zagadnień i wyzwań z tym związanych. Wartością dodaną jest również udział ekspertów z dziedziny prawa czy komorników sądowych, którzy przybliżają tematykę z nieco innej perspektywy, co pozwala na poszerzenie horyzontów i spojrzenie na zagadnienia związane z windykacją z lotu ptaka. Jeśli miałabym podsumować, dlaczego udział w tym wydarzeniu był dla mnie wartością, to przede wszystkim z uwagi na poszerzenie wiedzy merytorycznej oraz możliwość benchmarkingu standardów credit management w mojej organizacji z innymi przedsiębiorstwami, ale również dał mi inspirację, jakie aspekty mogłabym poprawić w mojej organizacji, aby pomóc jej odnosić wymierne sukcesy rynkowe w przyszłości.

   

   

  Magdalena Woźniak, Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
 • Gorąco polecam warsztaty „Wystąpienia publiczne”. Nieszablonowe, energetyczne i konkretne. Nastawione na praktyczne przygotowanie do prezentacji publicznej. Świetnie przeprowadzone w formie warsztatowej interakcje. Dużo praktycznych ćwiczeń i dobrych rad. Otwarta formuła i wymiana doświadczeń.

   

   

  Joanna Łabęcka, Roche Polska
 • Gorąco polecam warsztaty „Wystąpienia publiczne”. Ciekawy temat, praktyczne ćwiczenia, zaangażowany trener o bardzo dużej wiedzy. Potrafiący zainspirować uczestników.

   

   

  Anita Drelich, Roche Polska
 • Warsztaty „Wystąpienia publiczne”, na pewno przyczynią się do wyższej jakości organizowanych wydarzeń. Profesjonalny trener świetnie przygotowany i umiejący dostosować spotkanie do potrzeb grupy. Polecam.

   

   

  Małgorzata Kwilosz, Urgo Polfa Łódź / Bio Profil Polska
 • Referencje dotyczą szkolenia „Wystąpienia publiczne”

  Trener bardzo dobrze i rzetelnie przygotowany, z ogromną wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Szkolenie przeprowadzone w przyjaznej i konstruktywnej atmosferze. Wiele nowych technik, zasad, które przyczynią się do podniesienia jakości moich prezentacji.

   

   

  Marta Szymańska, Danfoss
 • Spotkania organizowane przez firmę BMS Group to bardzo dobra okazja do zawarcia wartościowych i ciekawych biznesowo znajomości.

   

   

  Marta Kulikowska, Bank Millennium
 • Spotkania organizowane przez BMS wyróżniają się od pozostałych tym, że wychodzi się na nich poza sztywne ramy teoretycznych prezentacji. Są to spotkania praktyków, którzy dzielą się z pozostałymi zdobytą wiedzą i codziennym doświadczeniem, a wszystko podparte jest konkretnymi przykładami.

   

   

  Michał Rudziński, Logisfera 33
 • Ostatnią konferencję „Psychologia oraz nowe technologie w CC” oceniam bardzo dobrze. Przedstawione prezentacje oraz „case study” były na wysokim poziomie. Spotkanie było wyśmienitą okazją do zaczerpnięcia inspiracji, wymiany wiedzy oraz zebrania informacji nt. najnowszych kierunków rozwoju.

   

   

   

  Piotr Kurzydło, pracuj.pl
 • Bardzo ciekawa forma zamkniętego spotkania biznesowego praktyków, którzy wymieniają się swoimi doświadczeniami w atmosferze życzliwości i zainteresowania. Pomimo różnorodność branżowej łącznikiem był wspólny temat, pasja pracy z ludźmi oraz chęć uczenia się od siebie nawzajem.

   

  Dorota Osiecka, Tesco CE
 • Polecam spotkania w gronie specjalistów tej samej materii. Zawsze można zabrać coś wartościowego dla siebie. Na konferencjach możemy sobie wyrobić zdanie na jakiś temat a bardzo często poruszane zagadnienia nas inspirują. To jest ogromna ich wartość. Dodatkowo, bardzo ciekawe są kuluarowe dyskusje.

   

   

   

  Agnieszka Kosiorkiewicz, mBank SA
 • Miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu organizowanym przez BMS Polska, dotyczące Psychologii w dziale Call Center, które odbyło się w Warszawie w dniach 17 – 18 października 2017 r. Spotkanie charakteryzowało się wyśmienitą organizacją, odpowiednim doborem prelegentów do tematu spotkania i fenomenalną formą, wspierającą wymianę doświadczeń w kameralnym gronie. Idealnym dopełnieniem dwóch dni konferencji, było wieczorne spotkanie przy kieliszku wina, by móc poznać się nie tylko na służbowej stopie. Polecam wydarzenia organizowane przez BMS Polska!

   

   

  Grzegorz Mandziuk, Gamfi
 • Uczestnictwo w spotkaniach organizowanym przez firmę BMS Group zawsze przynosi bardzo dużo inspiracji. Możliwość spotkania przedstawicieli z przeróżnych branż, poznanie ich, najlepszych praktyk i dyskusji to główne zalety tych spotkań.

   

   

  Magdalena Śliwińska-Gibke, Orbis / Accor Poland
 • Świetnie przygotowane spotkanie „Programy Lojalnościowe & Customer Experience”. Starannie dobrane grono prezentujących, dbałość o dobór tematów i przygotowanie prezentacji na odpowiednim poziomie. Forma warsztatów pozwala na pogłębienie tematów w zależności od potrzeb grupy dzięki czemu uczestnicy otrzymują większą wartość, lepiej dopasowaną do potrzeb. Polecam.

   

   

  Małgorzata Kwilosz, Urgo Polfa Łódź / Bio Profil Polska
 • Spotkanie „Programy Lojalnościowe & Customer Experience” było prowadzone w kameralnej atmosferze, co sprzyjało przekazywaniu informacji uczestnikom oraz bliższemu poznaniu. Firma BMS wykazała się wysokimi kompetencjami i doświadczeniem gromadząc tak znakomitych prelegentów w jednym miejscu.

   

   

  Ewa Wronka, New Media Ventures
 • „Programy Lojalnościowe & Customer Experience”, to bardzo ciekawe i pełne ciekawych i wartościowych przykładów z rynku. To świetne połączenie wiedzy i praktyki, które przekłada się na jakość spotkań.

  Wszystkim praktykom marketingu rekomenduję udział w spotkaniach organizowanych przez firmę BMS Group.

   

   

  Kamila Kierzek, Euromaster / Grupa Michelin
 • Polecam firmę BMS Group. Wysoka efektywność zajęć i profesjonalne podejście organizatora. Bardzo ciekawa forma warsztatów.

   

   

  Tomasz Łapiński, AIR LIQUIDE POLSKA
 • Spotkanie „Programy Lojalnościowe & Customer Experience” 12-13.09.2017 było profesjonalne, ciekawe, interaktywne a przy tym przyjemne poszerzanie swoich horyzontów. Polecam BMS Group.

   

  Maria Kostka, AIR LIQUIDE POLSKA
 • Uczestnicząc w Konferencji „Programy Lojalnościowe & Customer Experience”, które odbyło się w dniach 12-13.09.2017 r. uzyskałam wiedzę o zakresie który interesował mnie – zawartość merytoryczna, Prelegenci, tematyka zgodna z oczekiwaniami. Wiele nowości, które dały mi możliwość poszerzenia sposobu postrzegania programów i działań lojalnościowych i ich ważności, efektywności co daje wymierne efekty sprzedaży.

   

  Anna Golemo, AIR LIQUIDE POLSKA
 • W dniu 10.10.2017 brałam udział w spotkaniu „Praktyczne Aspekty Prawa Pracy V edycja”. Spotkanie oceniam bardzo pozytywnie, dobry dobór tematów, ciekawych i na czasie, kompetentni prelegenci, ciekawe dyskusje w oprawie praktyków. Spotkanie oceniam bardzo pozytywnie.

   

  Joanna Szczepańska, Unilever
 • Spotkanie „Praktyczne Aspekty Prawa Pracy”, które odbyło się dnia 10.10.2017 r. charakteryzowało się wysokim poziomem merytorycznym oraz organizacyjnym. Panele zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie. W trakcie paneli dyskusyjnych trwała miła atmosfera, każdy chętnie brał w nich udział.

   

  Martyna Kowalewska, RK Legal
 • Spotkanie zorganizowane na temat „Efektywnej Współpracy ze Związkami Zawodowymi”, które odbyło się w dnia 11 października 2017 r., było doskonałą możliwością wymiany cennych doświadczeń z praktykami i poznaniem relacji Pracodawca – Strona Społeczna w przedsiębiorstwach o różnym charakterze.

   

  Magdalena Stachowicz, Polska Spółka Gazownictwa
 • „Nowe technologie i psychologia działu Contact Center” to temat, który szczególnie mnie interesuje. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w spotkaniu praktyków. Było to inspirujące i ciekawe wydarzenie. Dziękuję.

   

  Agnieszka Melanowicz, AXA Polska
 • Współpracę z Panią Aleksandrą Adamczyk i firmą BMS oceniam bardzo wysoko, głównie dzięki połączeniu kilku czynników: profesjonalizmu – miałam poczucie, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, partnerskiego podejścia oraz dużej elastyczności. Bardzo polecam.

   

  Agnieszka Wrona, PGS Pracownia Gier Szkoleniowych
 • Zorganizowane przez firmę BMS Group spotkanie dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych, w którym miałam przyjemność uczestniczyć, miało na celu wymianę doświadczeń w zakresie przygotowań do mającego wejść w życie Rozporządzenia („RODO”).  Poszczególne prelekcje dotyczyły praktycznych aspektów oceny ryzyka naruszenia danych osobowych a także możliwych rozwiązań prawnych i technicznych. W mojej opinii, spotkanie było doskonale przygotowane zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym.

   

  Agnieszka Dzięgielewska-Jończyk, Hewlett Packard Enterprise
 • Po raz pierwszy miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez firmę BMS Group. Dotyczyło ono Narzędzi i Dobrych Praktyk Rekrutera. Polecam to szkolenie każdemu, kto rozpoczyna przygodę z rekrutacją lub pragnie uporządkować swoją wiedzę w tym temacie. Dużo ćwiczeń praktycznych, ogromna wiedza trenera i dobra organizacja szkolenia – to z pewnością atuty wydarzenia. Rekomenduję także firmę BMS Group jako partnera w obszarze organizacji i przeprowadzania szkoleń.

   

  Agata Kudera, Stefczyk Finanse
 • Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaproszenie na spotkanie „Praktyczne Aspekty Prawa Pracy V edycja”, które odbyło się 10 października 2017 r. ! Super było spotkać się z takimi ludźmi i mieć możliwość podzielenia się opinią i praktyką. Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne, to nie mam żadnych uwag, a wręcz chcę powiedzieć, że pod kątem marketingowym było wszystko przemyślane.

   

  Małgorzata Gołoś, Platforma nc+
 • Kongres Prawny & Compliance, w którym miałam przyjemność uczestniczyć 16-17 maja, był na wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i merytorycznym. Sekcja stricte prawna, była bardzo przydatna z praktycznego punktu widzenia, co jest kluczowe w tego typu przedsięwzięciach. To samo dotyczy wykładów prawników korporacyjnych: ich dobór personalny jak i wybór omawianych tematów, świadczą o Państwa profesjonalizmie.

  Agnieszka Kochańska, Auchan Polska
 • Moja ocena spotkania „Warsztat dla HR” II edycja, które odbyło się w dniach 21-22.06.2017 r., jest dobra. Bardzo ciekawe gry. Dobrze przygotowane prowadzące, które elastycznie reagowały na potrzeby grupy  w zakresie odpowiadania na pytania i dodawania wiedzy spoza planu spotkania. Może nieco za mało informacji o innych metodach budowania ścieżek rozwoju, ale to jedyny niedosyt. Lokalizacja i obsługa – rewelacyjna.

   

  Katarzyna Fijołek, Colian sp. z o.o.
 • Zdecydowanie polecam warsztat „Wystąpienia Publiczne”. Jest nie tylko praktyczny ale i autentyczny. Polecam szczególnie tym, którzy myślą że już wiedzą wszystko. Warto, naprawdę warto!

   

  Tomasz Lis, PwC Polska
 • Polecam warsztat „Wystąpienia Publiczne”, ponieważ w jasny i przystępny sposób wprowadza w techniki, które można używać każdego dnia.

   

  Maciej Maćkowiak, eMAG
 • Wartościowe spotkanie w gronie praktyków HR, poszerzające wiedzę nt. rozwiązań i narzędzi z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi implementowanych w rzeczywistości organizacyjnej, uwzględniających specyfikę danej firmy i branżowość. Przyjazna, warsztatowa formuła spotkania, stwarzająca możliwość wymiany opinii, wzajemnej współpracy i inspiracji. Świetna organizacja konferencji, na którą złożyła się wzorcowa komunikacja wydarzenia i przyjazne miejsce spotkania. Bardzo dziękuję za te wspólne dwa dni.

  Jolanta Bartkowiak-Stawska, Orange
 • Po raz kolejny miałam okazję uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez firmę BMS Group. Tym razem było to szkolenie z Facylitowania.  Z czystym sumieniem mogę to szkolenie polecić każdemu kto szuka różnych technik na prowadzenie spotkań. Co mi się podobało najbardziej? Świetnie przygotowany trener, forma warsztatowa- teorii było niewiele, za to praktyki mnóstwo, praktyczna wiedza i zastosowanie w pracy. Polecam!

  Monika Sabat, AmRest
 • Facylitacja to świetna neutralna metoda prowadzenia warsztatów i spotkań zwłaszcza w dużych organizacjach. Podczas szkolenia zostało zaprezentowanych wiele technik i narzędzi trenerskich ułatwiających prowadzenie grupy.  Formuła kursu opiera się głównie na ćwiczeniach co bardzo ułatwia przyswajanie wiedzy. Trener pani Joanna Adamska poprzez swoją profesjonalną postawę  zadbała o wysoki poziom merytoryczny szkolenia oraz  o przyjazną atmosferę i komfort uczestników. Udział w kursie facylitacji był dla mnie ciekawym doświadczeniem. Serdecznie polecam liderom, którzy chcą rozwijać swoje organizacje oraz pracownikom działów operacyjnych i HR.

  Agnieszka Tonn, ROSSMANN
 • Dużo inspiracji, ciekawa wymiana doświadczeń. Kameralna, przyjemna atmosfera spotkania.

   

  Paulina Leszczyk, Benefit Systems
 • Spotkanie EB a CSR było świetną okazją do poznania praktycznych rozwiązań wielu firm z różnych branży. Takie case study są właśnie tym, czego szukam na szkoleniach i konferencjach. Cieszę się, że mogłam podzielić się także przepisem Cognifide na EB i CSR.

   

  Magdalena Owsiana, Cognifide Polska
 • Doskonała platforma dla praktyków do wymiany doświadczeń, inspirujący prelegenci, warsztatowa atmosfera.

  Patrycja Kasprzyk, Volkswagen Poznań
 • Polecam spotkania praktyków organizowane przez BMS. Fantastyczna atmosfera i cenna wymiana doświadczeń! Duża dbałość o zawartość merytoryczną prezentacji.

   

  Justyna Siwek, Poczta Polska S.A.
 • Konferencja ta dała mi możliwość spojrzenia na zagadnienia EB i CSR z szerszej perspektywy. Prelekcje osób, które się tym zajmują na co dzień są o wiele bardziej wartościowe niż teoretyków. Spotkanie to dało mi wiele inspiracji do dalszego działania.

   

   

  Monika Błachowicz, Whirlpool Polska
 • Byłem uczestnikiem marcowej edycji spotkania w 2017 roku „Skuteczna Windykacja B2B na miarę naszych czasów”. Bardzo dobrze oceniam dobór prelegentów oraz tematyki wystąpień. Całe spotkanie było na wysokim merytorycznym poziomie. Osoby tworzące grupę BMS to idealny przykład zgranego zespołu, co przekłada się na świetną organizację całego wydarzenia.

   

  Kamil Zbaracki, Spomlek
 • Szkolenie z Panem Andrzejem Różańskim uświadomiło mi jakie są moje mocne strony, a co muszę poprawić podczas wystąpień publicznych. Miła atmosfera i zapewniony komfort uczestnikom szkolenia.

   

  Magdalena Biegaj, Zakłady Farmaceutyczne UNIA
 • Pan Andrzej jest jednym z najlepszych trenerów z jakim miałem przyjemność pracować w swoim życiu zawodowym. Psycholog, znawca ludzi, wulkan energii, erudyta. Znakomity profesjonalista. Polecam wszystkim szkolenia prowadzone przez tego trenera.

   

  Piotr Drapala, Philip Morris Polska Distribution
 • Warsztat, który pozwala przełamać bariery…

  Miejsce, gdzie dowiesz się o sobie więcej…

  Wydaje Ci się, że nie jesteś stworzony do wystąpień publicznych? Stres spala Cię tuż przed wyjściem na scenę? Chciałbyś dowiedzieć się co na temat Twoich umiejętności prezentacji myślą inni? Jeśli trzy razy odpowiedziałeś „TAK”, ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!!!

   

  Rozalia Wojciechowska, USP Zdrowie
 • Dzięki warsztatom „Magia wystąpień publicznych” uświadomiłam sobie, że mimo iż nie jestem profesjonalnym mówcą, nie mam charyzmy Baracka Obamy, to też mogę to robić i czuć się w tym dobrze. Przygotowanie oraz praktyczne wskazówki trenera pozwalają zamienić paraliżujący stres w konstruktywną motywację do działania.

   

  Joanna Daniłko, Jeronimo Martins Polska
 • Bardzo dobre (konkretne i merytoryczne) szkolenie dla osób przygotowujących wystąpienia publiczne. Kameralne warunki, bardzo dobry kontakt z innymi uczestnikami i trenerem. Można ćwiczyć bez obaw i tremy.

   

  Ewa Golańska-Dutka, Zakłady Farmaceutyczne UNIA
 • Warsztat „Magia wystąpień publicznych” dał mi podstawy do dalszej pracy nad sobą. Pokazał, że nie taki diabeł straszny jak go malują i wszystkie trudności, które mam są do opanowania. Bardzo inspirujące i motywujące do dalszego rozwoju zajęcia.

   

  Agnieszka Biczyk-Siembab, Scania Polska
 • Spółka Cream Finance Poland, z przyjemnością rekomenduje udział w spotkaniach biznesowych organizowanych przez BMS Group. Interesujące tematy, rzetelne podejście organizatorów oraz możliwość dyskusji na tematy istotne dla branży rynku finansowego.

   

  Patrycja Rajewicz, Cream Finance
 • Tematykę warsztatów oceniam jako bardzo ciekawą, a przede wszystkim niezwykle praktyczną jeśli chodzi o codzienną pracę – zmaganie się z problemami i wyzwaniami zarządzania CC. Poszczególne prezentacje prawie w 100% wyczerpały omawianą tematykę.

   

  Michał Rudziński, Logisfera 33
 • Rekomenduję propozycję spotkań biznesowych, gdzie można skorzystać z doświadczeń renomowanych organizacji i uniknąć w ten sposób wielu błędów i rozczarowań, tworzyć dużo lepsze rozwiązania dla siebie.

   

  Magdalena Stec, Kirchhoff Polska
 • Dzisiejsze spotkanie bardzo owocne, w sympatycznej atmosferze. Dobrym rozwiązaniem była mniejsza liczba. Cenię swój czas i mam poczucie, że był dziś dobrze spożytkowany.

   

  Katarzyna Osipiak, Idea Bank S.A.
 • Z przyjemnością polecam organizowane przez BMS Konferencje. Jest to niepowtarzalna okazja do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń i poznania Profesjonalistów. Niezaprzeczalnym atutem, jest wysokiej klasy Profesjonalizm Organizatorów dbających o najwyższy standard i jakość. Warto uczestniczyć w takich spotkaniach.

   

  Katarzyna Fryc, MAN Truck & Bus Polska sp. z o.o.
 • Mało jest spotkań tak kameralnych, a jednocześnie tak merytorycznych. BMS jednak jak zawsze stoi na wysokości zadania. Brawo!

   

   

  Karol Bancerz, Belocal / ccnews
 • Bardzo interesujący prelegenci i prezentacje case’ów inspirujące do dyskusji praktyków.

   

  Joanna Szymańska-Świć, Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Polecam Konferencje BMS, tematyka prelegentów, organizacja na najwyższym poziomie.

   

  Jerzy Dowgird, Totalizator Sportowy
 • Miła atmosfera, doborowe grono. Udany dzień.

   

  Emil Raboj, VOLKSWAGEN BANK POLSKA
 • Bardzo ciekawe spotkanie. Duża różnorodność branż, sposobów podejścia – sporo inspiracji, możliwość benchmarków rozwiązań. Bardzo dziękuję.

   

  Dorota Ostrowska, Orange
 • Spotkanie eksperckie BMS to dobra okazja do otwartych i twórczych dyskusji w kameralnym gronie ekspertów. Organizatorzy dbają zarówno o wysoki poziom prelekcji i dostarczanych materiałów, jak i o sprawny przebieg spotkania.

   

   

   

  Beata Nowacka, Oberthur Technologies R&D Poland
 • Jak skutecznie zdobyć i utrzymać prawdziwy talent w zespole CC? …. Bardzo ciekawy, bardzo aktualny temat w czasach tak trudnego rynku pracy. Spotkanie bardzo ciekawe, różnorodne spojrzenia na temat i rozwiązania niewątpliwie warte zaadaptowania na własnym stanowisku pracy.

   

   

   

  Barbara Sośnicka, Nestle Polska
 • Po raz kolejny miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach  zorganizowanych przez firmę BMS Group, które odbyły się  w dniach 17–18 marca 2017r., w hotelu Hilton w Warszawie „DODAJ SKRZYDEŁ SWOIM HR’owcom”. Spotkanie było okazją do inspirującej wymiany doświadczeń, przedstawionych bardzo ciekawie, gdzie każdy z praktyków z obszaru HR, miał mnóstwo możliwości by zabrać głos w burzy mózgów. Była to okazja do poznania wielu ciekawych rozwiązań  z zakresu HR.

   

  Liczę, że kolejne spotkania również będą sprzyjać wymianie doświadczeń i inspiracji. Na plus zasługuje również wzorowa organizacja spotkania przez zespół BMS Group.

   

  Monika Lewandowska, Marwit
 • W marcu 2017 roku, brałam udział w spotkaniu „JAK SKUTECZNIE ZDOBYĆ I UTRZYMAĆ TALENT W ZESPOLE CC?”. Był to interesujący dzień spędzony w gronie zawodowców borykających się z wyzwaniami zarządzania zespołem Call Center. Ciekawe prelekcje, pochylenie się nad różnicami pokoleniowymi, spojrzenie na pracę na słuchawkach nie tylko z perspektywy branży finansowej. Do tego perfekcyjna organizacja spotkania oraz kameralne grono uczestników, sprzyjające wymianie doświadczeń.

  Anita Barton-Przyjemska, VOLKSWAGEN BANK POLSKA
 • W lutym 2017 roku miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu na temat „NIESTANDARDOWE PODEJŚCIE DO OCENY PRACOWNICZEJ” organizowanym przez BMS Group. Po pierwsze to wspaniale, że BMS organizuje spotkania nie tylko podążające za trendami, ale także je wyprzedza, ponieważ w dzisiejszej rzeczywistości zespoły HR mają przed sobą szczególną misję transformacji swoich kluczowych procesów. Prelegenci byli doświadczeni i inspirująco opowiadali o swoim podejściu do tematu. Spotkanie charakteryzowało się kameralną i miłą atmosferą, a co za tym idzie otwartością i szczerością pomiędzy uczestnikami. Organizacja spotkania stała na wysokim poziomie, kontakt z przedstawicielami firmy BMS również był bardzo satysfakcjonujący. Szczerze polecam warsztaty organizowane przez firmę BMS Group.

  Beata Nowacka, Oberthur Technologies R&D Poland
 • Bardzo wartościowe spotkanie praktyków, bezcenna wymiana dobrych praktyk i omówienie ciekawych case studies. Gorąco polecam.
  Zobacz referencje [PDF]

  Daniel Stańczuk, SAGE Sp. z o.o.
 • Pragnę podziękować firmie BMS Group Sp. z o.o. za zorganizowanie spotkania „SKUTECZNA WINDYKACJA B2B NA MIARĘ NASZYCH CZASÓW”. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawicieli różnych branż zajmujący się monitoringiem i windykacją należności. Dzięki temu mogliśmy poznać specyfikę ich pracy oraz indywidualne podejście do zagadnienia. Mimo dużej różnorodności miałem możliwość poznania ciekawych rozwiązań, które mogę zastosować w swojej pracy. Organizacja spotkania w Warszawie daje na pewno łatwy dojazd dla większości uczestników z kraju. Samo miejsce zapewnia bardzo dobre warunki dla uczestników pod względem komfortu spotkania jak i posiłków. Na osobne uznanie zasługuje wieczorne spotkanie integracyjne pozwalające w sympatycznej atmosferze spędzić wieczór. Serdecznie polecam.

  Dariusz Gugulski, GRUPA MASPEX
 • Spotkanie „JAK SKUTECZNIE ZDOBYĆ I UTRZYMAĆ TALENT W ZESPOLE CC?”, które odbyło się dnia 22.03.2017 r.,  dotknęło ważnych zagadnień związanych ze sposobami eliminacji rotacji pracowników w działach obsługi klienta. Prelegenci podzielili się swoim doświadczeniem, które może być remedium na owe zjawisko.

  Daniel Żołkowski, DPD Polska
 • Podczas „Warsztatu dla HR – dodaj skrzydeł swoim HR’owcom”, które odbyło się dnia 7 marca 2017 r. była ciekawa  tematyka,  interesujące  dyskusje  i  inspirujące  rozwiązania.  W  tego  typu warsztatach miałam przyjemność uczestniczyć po raz pierwszy i nie zawiodłam się. Wydarzenie  zostało  bardzo  profesjonalnie  zorganizowane.   Cenna  wymiana doświadczeń  między  uczestnikami  i  prelegentami,  była  ogromnym  plusem warsztatów i z pewnością zaowocuje. Gorąco polecam!

  Jagoda Piechocka, Verita HR, Rekruter
 • Bardzo pozytywnie oceniam udział w warsztacie „Dodaj skrzydeł swoim HR\’owcom” w dniach 7-8 marca 2017 r. Ciekawa tematyka, perfekcyjne przygotowanie warsztatu od strony organizacyjnej oraz stworzenie przestrzeni do dyskusji i wymiany doświadczeń w gronie ekspertów HR to wyróżniające się atuty warsztatu. Bardzo dziękuję za inspirujące spotkanie i do zobaczenia na kolejnym warsztacie. Jeszcze raz dziękuję za nieszablonową opiekę nad uczestnikami.

  Diana Dobrowolska, Tesco
 • Tematyka spotkania „OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH – Nowe Wymogi UE”, była oczywiście niezwykle interesująca . Budziła wręcz momentami dreszczyk emocji i niekłamanej ekscytacji  ;-). Ale wynika to też z wielu czynników. W głównej mierze chyba z tego ,że większość przedsiębiorstw w Polsce obawia się nadal wysiłku jaki trzeba będzie ponieść na przygotowanie się do GDPR . Brak określonych rekomendacji , brak dobrych praktyk na okoliczność przygotowań w celu eliminacji potencjalnych zagrożeń , etc. powoduje ,że przedsiębiorstwa wykonują nerwowe ruchy lub też przyjmują postawę wyczekującą. Obie są z pewnością złe. Decydując się na udział w Państwa spotkaniu mieliśmy okazję wysłuchać opinii praktyków z obu stron barykady. Z mojej perspektywy tzn. osoby przekuwającej idee w czyn bardzo ciekawe było wystąpienie Pani Barbary Pióro. Pani Barbara wskazała  w dość skuteczny sposób obszary , które wymagają szczególnych zabiegów  w tym procesie .Większość z nich dotyczyła IT , za które odpowiadam w naszej Spółce i dzięki temu wystąpieniu mogę uzupełnić naszą listę działań , które należy wykonać w ramach naszych przedsięwzięć . Mój kolega Krzysztof Kempisty z pewnością skupił się w głównej mierze na zagadnieniach natury bardziej ogólnej i tym sposobem uzupełniamy się realizując naszą wizję procesu przygotowań Spółki do wymagań jakie na nas narzuca GDPR. Szczęśliwie się zdarzyło, że gościem tego wydarzenia była również Pani Barbara. Jej wiedza i doświadczenie winno być w większym stopniu wykorzystane w trakcie tego spotkania ponieważ wystąpienie obfitowało w przykłady konkretnych działań , które należy wykonać aby zmierzyć się z tematyką przygotowania organizacji na okoliczność nowych wymagań UE. Oczywiście przyjęta formuła tego spotkania stwarzała warunki do otwartej dyskusji, do dzielenia się własnymi przemyśleniami oraz doświadczeniami. To bardzo cenne doświadczenie i ciszę się ,że mogłem w nim wziąć udział.

  Bogdan Biłas, SOKOŁÓW
 • Nie po raz pierwszy miałem przyjemność brać udział w konferencji organizowanej przez firmę BMS Group, które odbyło się tym razem w dniach od 8-9.02.2017 r. a dotyczyło rynku obrotu wierzytelnościami. Kongres był bardzo dobrze przygotowany pod względem organizacyjnym, z bardzo ciekawie dobranymi i zróżnicowanymi tematami sesji oraz listą gości. Najważniejszą  jednakże zaletą była panująca atmosfera, gdzie każdy z uczestników brał czynny udział w toczącym się panelu dyskusyjnym, a żadne z zadanych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Na spotkaniu każdy mógł poczuć koleżeńską atmosferę i poczuć się jak w gronie „starej paczki” przyjaciół.

  Maciej Kurzawa, Bank Millennium
 • Konferencje organizowane przez firmę BMS Group, są unikatowym przykładem połączenia wiedzy z praktyką. Skrupulatnie dobrani prelegenci będący doświadczonymi praktykami w swoich dziedzinach dają gwarancję wysokiego poziomu omawianego zagadnienia, a możliwość dyskusji z innymi uczestnikami konkurencji jest świetną okazją omówienia wspólnych wyzwań zawodowych. Takie spotkania przeradzają się nawet niejednokrotnie w dłuższe znajomości i wzajemną współpracę. Trafionym rozwiązaniem jest podział uczestników na grupy tematyczne, co daje możliwość wyboru wykładu i sprawia iż czas konferencji wykorzystany jest w sposób jak najbardziej efektywny. Tym bardziej, że tematy spotkań są odpowiedzią na potrzeby i postulaty zgłaszane przez samych uczestników konferencji. Dla prawników in-house to okazja do interesującej dyskusji w ciekawym gronie.

  Magdalena Żak, Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
 • W dniach 7-8 marca 2017 r. uczestniczyłam w warsztacie „DODAJ SKRZYDEŁ SWOIM HR’owcom”. Była to zarówno okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy praktykami HR, jak i  do poznania wielu ciekawych rozwiązań  z zakresu HR funkcjonujących na rynku. Tematy były inspirujące i przedstawione bardzo ciekawie. Wychodziłam z przeświadczeniem nabycia nowej wiedzy, szerszego spojrzenia i adresami nowych koleżanek Hr-owców.

  Małgorzata Szymańska, Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
 • W lutym 2017 r.,miałam możliwość wzięcia udziału w szkoleniu „Magia Wystąpień Publicznych”. Polecam je wszystkim, którzy lubią proste i skuteczne rozwiązania. A jest nim :trening, trening, trening. W dobrej przyjaznej atmosferze, z informacją zwrotną, która pomaga skutecznie eliminować błędy. Podziękowania dla Piotra oraz pozostałych uczestników, szczególnie Huberta ,którego pasja i entuzjazm zarażała wszystkich.

  Katarzyna Znojek, Lesaffre Polska S.A.
 • Udział w spotkaniu „Niestandardowe podejście do oceny pracowniczej”, które odbyło się w dniach 8-9.02.2017 r., stanowił dla mnie niecodziennie spotykaną okazję do wymiany doświadczeń w wąskim gronie ekspertów. Szczególnie doceniam to, że były to osoby reprezentujące różne sektory gospodarki od usług finansowych i bankowych przez sektor FMCG po szczególnie bliski mojej firmie segment przemysłowy. Fajnie, że pomimo tego rozmachu udało się zachować bardzo kameralną atmosferę – w spotkaniu uczestniczyło tylko kilkunastu starannie dobranych praktyków – dzięki temu łatwiej można nawiązać kontakt z koleżankami i kolegami po fachu. Drugi ważny aspekt to fakt, że w takim gronie dyskusja stoi na wysokim i bardzo profesjonalnym poziomie. Podobała mi się otwartość, z jaką uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Pozwala to na budowanie nowych standardów i powielanie dobrych praktyk w innych obszarach. Mam nadzieję, że kontakty nawiązane w czasie tej konferencji będą wykorzystywane w przyszłości dla pogłębiania wiedzy i wzajemnego wspierania się w rozwiązywaniu problemów nie tylko w obszarze oceny pracowniczej ale także innych aspektów pracy współczesnego HR-owca.

  Monika Roznerska, ArcelorMittal Poland
 • Czy szkolenie spełniło moje oczekiwania? Jak najbardziej! Często prowadzę szkolenia dla pracowników, jak również jestem zapraszany, jako prelegent, na różne konferencje, posiadam więc już pewien warsztat praktyczny w zakresie wystąpień publicznych. Brakowało mi jednak usystematyzowania tego, co robię, czegoś, co stanowiłoby dobry plan każdego mojego potencjalnego wystąpienia. Tego właśnie nauczyłem się na szkoleniu, jak również otrzymałem wiele innych ciekawych wskazówek, które mam zamiar wdrożyć w praktyce. Ogromną zaletą szkolenia jest także jego interaktywność. Polecam!

  Radosław Wywiał, MAN Truck & Bus Polska sp. z o.o.
 • Spotkanie biznesowe z cyklu „Obrót wierzytelnościami VI edycja”, które odbyło się w dniach 8-9.02.2017 r., było pierwszym ze spotkań organizowanych przez  firmę BMS Group, w jakim miałem przyjemność uczestniczyć. Formuła spotkania, wysoki poziom merytoryczny wystąpień prelegentów i atmosfera w trakcie warsztatów, sprzyjały zapoznaniu się z tematyką obrotu wierzytelnościami z różnych perspektyw, wymianie doświadczeń pomiędzy uczestnikami i nawiązaniu kontaktów biznesowych.

  Mariusz Marek, TAURON Obsługa Klienta Sp. z o.o.
 • Chciałbym pogratulować BMS Group za zorganizowanie udanego i bardzo profesjonalnego „Kongresu Prawników i Compliance Managerów In – house X edycja”. Możliwość prowadzenia merytorycznej dyskusji i wymiany doświadczeń w wąskim gronie profesjonalistów z zakresu compliance – moim zdaniem – stanowiła jeden z kluczowych elementów przedmiotowego kongresu. Wiedzę zdobytą podczas dyskusji, wykorzystuję w praktyce. Życzę dalszych sukcesów!

  Andrzej Krawczyk, BOŚ Bank SA.
 • Całość spotkania „Niestandardowe podejście do oceny pracowniczej”, które odbyło się w dniach 8-9.02.2017 r. bardzo mi się podobała. Świetne są takie spotkania, gdzie możemy wymienić się doświadczeniami z praktykami HR.

  Małgorzata Okrasa, Aegon S.A.
 • W dniach 17-18 Stycznia 2017 roku miałam przyjemność wzięcia udziału w spotkaniu ,,Praktyczne Aspekty Prawa Pracy”. Bardzo profesjonalne, przystępne i przede wszystkim praktyczne przedstawienie tematów. Podczas spotkania zdobyłam dużo informacji praktycznych i wiedzę, która pozwoli mi na bezproblemowe poruszanie się w obszarach mojej pracy. Otrzymałam praktyczne wskazówki jak zachować się w obliczu problemu mobbingu, jak temu przeciwdziałać. Sposób prowadzenia spotkania był niezwykle interesujący a uczestnicy mieli możliwość aktywnego uczestniczenia w spotkaniu. Nabyta wiedza zdecydowanie przyda mi się w codziennej pracy. Przedstawione tematy były bardzo ciekawe i pozwoliły usystematyzować moje spostrzeżenia. Spotkanie wzbudziło we mnie optymistyczne nastawienie do negatywnych sytuacji, otworzyło na nowe sposoby prezentowania problemów. Wystąpienia prelegentów były bardzo interesujące a sposób przekazania informacji na najwyższym poziomie.

  Monika Brzezińska, HARIBO Sp. z o.o.
 • Chciałabym jeszcze raz podziękować za zaproszenie na IV edycję spotkania „Praktyczne Aspekty Prawa Pracy”, które odbyła się 17 i 18 stycznia 2017 r. w hotelu Hilton w Warszawie.

  Dla mnie, osoby która od niedawna odpowiedzialna jest za dział personalny, było to bardzo interesujące wydarzenie. Wystąpienia prelegentów i przedstawione tematy pozwoliły poznać rozwiązania stosowane w dużych i znanych firmach.

  Spotkanie było okazją do inspirującej wymiany doświadczeń, polecam!

  Aneta Twarowska, Drosed S.A.
 • Zaletą spotkania było kameralne grono, pozwalające na swobodne zabieranie głosu w dyskusji i aktywny udział. Dużym plusem było „przemieszanie” wśród uczestników praktyków (kierujących działami HR) oraz prawników, patrzących na problemy w sposób bardziej sformalizowany. Jak się okazało, głos praktyki mógł także wiele nauczyć profesjonalnych prawników. Poziom merytoryczny spotkania był na bardzo zadowalającym poziomie. Widać było, że wszyscy prelegenci mają duże doświadczenie w zakresie tematów, które prezentowali.”

  Rafał Wyziński, RK Legal
 • Już po raz drugi miałam przyjemność wziąć udział w spotkaniu organizowanym przez BMS Group Sp. z o.o. na temat „Efektywny Proces Reklamacji w Sektorze Finansowym”. Udział w obu spotkaniach był dla mnie bardzo ważny z punktu widzenia praktyka zwłaszcza na początku mojej drogi zawodowej związanej z obsługą reklamacji. Z jednej strony takie spotkanie jest sposobem na potwierdzenie standardów obsługi reklamacji a z drugiej daje mnóstwo inspiracji do dalszych działań. W jednym miejscu zebrane osoby, które na co dzień zarządzają procesem reklamacji w różnych firmach w sektorze finansowym, są bezcennym źródłem wiedzy. A najważniejsze żeby uczyć się od najlepszych! I to wszystko w przyjaznej i swobodnej atmosferze, którą tworzy zespół BMS. Troska jaka jest roztaczana nad uczestnikami na pewno jest wyznacznikiem i z powodzeniem może być przykładem jak powinno się traktować klienta. Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie z wielką nadzieją, że będę mogła w nim uczestniczyć.

  Katarzyna Grabowska, Nationale - Nederlanden
 • W dniu 13.12.2016 r. miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu biznesowym w temacie: „Efektywny proces reklamacji w sektorze finansowym”. Zaproponowana formuła spotkania była bardzo ciekawa. Kameralne grono umożliwiło swobodną wymianę doświadczeń oraz dzielenie się problemami. Poziom prezentacji oraz ich zawartość merytoryczna była na bardzo wysokim poziomie co dziś nie zawsze jest rzeczą oczywistą. Po spotkaniu mam wiele przemyśleń dotyczących efektywnego zarządzania „moim” procesem. Uważam, że zaproponowane spotkanie spełniło swoje założenia biznesowe, również w aspekcie szeroko pojętego „networking’u”.

  Bardzo dziękuję za wyśmienitą organizację i efektywne spotkanie.

   

  Mariusz Cierliński, Kasa Stefczyka
 •  

  W dniach 7-8 i 28 – 29 listopada miałam przyjemność uczestniczyć w „Kursie na asesora metody Assessment/Development Center, organizowanym i certyfikowanym przez BMS Polska.

   

  Podczas tych warsztatów, na praktycznych przykładach nauczyłam się projektować własny ośrodek Assessment/Development Center. Kurs charakteryzował się kameralną i miłą atmosferą, a co za tym idzie możliwością dopytywania i konsultacji z prowadzącą. Trener zrealizował program w dużej mierze bazując i dzieląc się licznymi przykładami ze swojego bogatego doświadczenia, a dodatkowym atutem był fakt, że stworzyłam praktycznie gotowy projekt ośrodka oceny kompetencji i potencjału, który mogłam przenieść od razu na grunt swojej organizacji.

   

  Organizacja szkolenia stała na wysokim poziomie, kontakt z przedstawicielami firmy BMS również był bardzo satysfakcjonujący. Program i Trener dopasowani do potrzeb i wymagań uczestników dopełnili obrazu kursu cechującego się wysoką jakością.

   

  Z pełną odpowiedzialnością polecam warsztaty organizowane przez BMS Polska.

   

  Dorota Kosieradzka, Getback S.A.
 • W konferencjach, w szczególności tych dedykowanych prawnikom przedsiębiorstw, a organizowanych przez firmę BMS, uczestniczę regularnie od kilku lat; miałem okazję być nie tylko ich uczestnikiem ale także prelegentem.

   

  Każde z tych wydarzeń przygotowane było w pełni profesjonalnie: świetna organizacja, wsparcie i otwartość dla gości, doskonała opieka ze strony Business Partnerów.

   

  Doskonały dobór tematów: zawsze kwestie istotne dla prawników wewnętrznych, czy to z zakresu zarządzania działem prawnym czy też najnowszych, najważniejszych zmian w przepisach i praktyce ich stosowania.

   

  Ale tym co w mojej ocenie szczególnie wyróżnia wydarzenia organizowane przez BMS, jest tworzenie sposobności i klimatu, dla faktycznej wymiany praktycznych doświadczeń i obserwacji; otwarta i często warsztatowa formuła spotkań w miejsce klasycznego szeregu prezentacji jest moim zdaniem świetnym rozwiązaniem, pozwalającym z każdego spotkania wrócić z wiedzą lub refleksją, które są inspiracją dla pozytywnych zmian w firmie.

   

  Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam wydarzenia, których organizatorem jest BMS.

   

  Marcin Bryniarski, Oknoplast
 • Spotkanie dotyczące customer experience i programów lojalnościowych obfitowało w ciekawe prezentacje, interesujące case studies i doświadczonych prelegentów. Oprócz nowej wiedzy i inspiracji, zyskaliśmy również sieć wartościowych kontaktów biznesowych. Zdecydowanie warto wziąć udział w kolejnych warsztatach o tej tematyce!

   

  Magdalena Śliwińska, Orbis
 • Dawno nie miałam okazji uczestniczyć w tak inspirującym  spotkaniu.

  Dobór prelegentów, tematów oraz sama koncepcja kameralnych grup eksperckich była doskonałym forum do merytorycznych dyskusji i wymiany doświadczeń. Wyrazy uznania należą się również dla Organizatora za profesjonalną i przyjazną opiekę podczas dwudniowego spotkania.

   

  Marica Pytlik-Żurek, YES Biżuteria
 • Konferencja na temat motywowania pracowników Call Center okazała się dyskusją praktyków toczącą się w przyjaznej atmosferze. Rozmowy, wymiana doświadczeń oraz informacje o sukcesach przewijały się zarówno w trakcie wystąpień prelegentów jak i w trakcie przerw przy kawie.  Prelegenci poprzez podzielenie się swoimi doświadczeniami wskazali wiele technik motywacji jak również stalli się inspiracją dla nowych własnych pomysłów. Udział w tej konferencji to doskonale zainwestowany czas.

   

  Elżbieta Goś, NC+
 • Spotkanie pod względem organizacyjnym było profesjonalnie przygotowane. Przyjazna formuła do przekazania informacji oraz miła atmosfera. Ciekawi i merytoryczni prelegenci.

   

  Monika Kowalczyk, Orange Polska
 • Bardzo podobała mi się forma spotkania (mniej oficjalna) oraz przyjazny sposób prezentacji. W trakcie prelekcji możliwe było zadawanie pytań oraz dyskusja. Ponadto tematyka spotkania obejmowała nowe zagadnienia (uwzględniała najnowszą zmianę przepisów prawnych w zakresie windykacji).

   

  Monika Okoń, Veolia
 • Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy była Partnerem kongresu Prawników & Compliance Managerów In-House, organizowanego przez BMS POLSKA w dniach 17-18 maja 2016 r., podczas którego prawnicy kancelarii pełnili role zarówno prelegentów jak i moderatorów sesji konferencyjnych.

  Kongres był bardzo dobrze przygotowany pod względem organizacyjnym, z bardzo ciekawie dobranymi tematami sesji i listą gości, a współpraca z zespołem BMS Polska była profesjonalna, efektywna i przyczyniła się do osiągnięcia założonych celów biznesowych i networkingowych.

   

  , Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy
 •  

  Imperial Tobacco Polska S.A. jest jednym z największych producentów wyrobów tytoniowych w Polsce, przestrzegającym najwyższych standardów działalności i odpowiedzialności biznesowej.

   

  Współpracujemy z firmami świadczącymi wysoki poziom usług, a taką bez wątpienia jest firma BMS Group.

   

  Projekt zlecony firmie BMS Group polegał na zrealizowaniu w dniu 15 kwietnia 2016 roku warsztatu „Pokolenie Y – Wyzwania Zarządcze” dla osób reprezentujących wyższą kadrę menadżerską w naszej firmie.

   

  Warsztat został przeprowadzony na wysokim poziomie zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym.

   

  Uczestnicy brali udział w zadaniach grupowych i scenkach, które sprzyjały dogodnemu przyswajaniu wiedzy, a zajęcia były prowadzone w dynamiczny i angażujący sposób.

   

  Nasze doświadczenie wynikające ze współpracy z firmą BMS Group pozwala nam z pełnym przekonaniem rekomendować tę firmę wszystkim ceniącym wysokiej klasy partnerstwo w biznesie.

   

  , Imperial Tobacco Polska S.A.
 • Serdecznie dziękuję za zaproszenie i sposobność udziału w konferencji EFEKTYWNY AUDYT I ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM W ORGANIZACJI, która została zorganizowana przez Państwa w czerwcu bieżącego roku.

   

  Uczestnictwo w prezentacjach i dyskusjach, wymiana wiedzy oraz przykładów z zakresu audytu, bezpieczeństwa organizacji i wykrywania nadużyć z innymi uczestnikami konferencji, wzbogaciło moją dotychczasową wiedzę na temat audytu.

   

  Gratuluje wspaniałej organizacji i poziomu konferencji.

   

  Sebastian Tomsia, Bank BPS
 • W maju 2016 miałam okazje uczestniczyć w konferencji „Niestandardowa rekrutacja kluczem do utrzymania pracowników – XII EDYCJA (12.05.2016)”. Udział w spotkaniu był inspirującym  doświadczeniem. Biorąc pod uwagę wyzwania które stawia nam obecny rynek pracy, każde innowacyjne i nieszablonowe podejście jest cennym kierunkiem. Dzięki wiedzy wielu doświadczonych praktyków możemy ocenić różne sposoby funkcjonowania firm, często pionierów na rynku. Szereg z nas przychodzi na prelekcję z własnym bagażem doświadczeń co sprzyja podejmowaniu dyskusji. Wysoki poziom merytorycznego przygotowania prelegentów zasługuje na wyróżnienie.

   

  Z pełnym przekonaniem mogę polecić spotkania i warsztaty organizowane przez  BMS Group Sp. z o.o. Spotkanie przebiegało w kameralnej atmosferze sprzyjającej zawieraniu biznesowych znajomości. Zdecydowanie w przyszłości chcemy być częścią tego typu wydarzeń – wspólnie tworząc panele dyskusyjne sprzyjające wymianie doświadczeń między praktykami w biznesie.

   

  Katarzyna Matuszkiewicz, Bank Zachodni WBK
 •  

  W dniu 12.06.2016 miałam przyjemność wzięcia udziału w „Spotkaniu HR-owców” sekcja – Rekrutacja. Wystąpienia prelegentów były zajmujące a forma ich prezentacji sprzyjała wymianie doświadczeń i poglądów. Zarówno bloki tematyczne, jak i osoby je omawiające, stanowiły duże źródło inspiracji. Na uwagę zasługuje również bardzo wysoki poziom organizacji spotkania. Spotkanie odbyło się w kameralnym gronie, przez co wytworzyła się miła i profesjonalna atmosfera. Wszystkim serdecznie polecam tę formę rozszerzania wiedzy.

   

  Magda Jankowiak, Credit Agricole
 •  

  W dniach 21 i 22 czerwca 2016 roku, uczestniczyłem w zorganizowanej przez spółkę BMS Group VI edycji warsztatów/konferencji pt. „Efektywny outsourcing windykacyjny”. Jak co roku, spotkanie zorganizowane było bardzo profesjonalnie. Dobór gości, prelegentów, uczestników spotkania umożliwiał szeroką i merytoryczną wymianę informacji i nowości, zarówno w zakresie zmieniającego się otoczenia prawnego, jak i kwestii stricte operacyjnych.

  BMS Group jest wiarygodnym i twórczym organizatorem takich przedsięwzięć.

   

  Andrzej Sajdak, EOS KSI
 • W dniu 17.02.2016 r. miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu biznesowym „Skuteczne programy lojalnościowe” zorganizowanym przez BMS Group. Szkolenie było przeprowadzone w sposób rzetelny i merytoryczny. Dobór tematów, przykładów a także miła atmosfera umożliwiły spojrzenie na pewne tematy z nowej, świeżej perspektywy. Spotkanie stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń w obszarze programów lojalnościowych i omnichanel z przedstawicielami firm działających w różnych branżach.

  Całość była dopracowana również pod względem organizacyjnym, dlatego mogę szczerze polecić szkolenia organizowane przez BMS.

   

  Karolina Żarnecka, Big Star
 • Szerokie spektrum poruszanych zagadnień, profesjonalne podejście prelegentów, otwartość i przyjazna atmosfera. To wszystko sprawia, że Wasze konferencje wygrywają na rynku z innymi propozycjami spotkań w obszarze audytu.

   

  Magdalena Szkudlarek, Tauron Obsługa Klienta
 • Warsztaty organizowane przez BMS Polska to doskonałą okazja do poszerzenia wiedzy branżowej oraz wymiany doświadczeń w szerokim gronie eksperckim. Tego typu spotkania dają niesamowitą okazję poznać ludzi z różnych branż biznesu oraz dyskutowania w rzadko spotykanym szerokim gronie o zróżnicowanych doświadczeniach.

  Na temat samej organizacji spotkań trudno się wypowiadać. Po prostu wszystko dopięte jest na ostatni guzik.

   

  Wiktor Sobolewski, LPP
 • Spotkanie biznesowe „Efektywny proces reklamacji – ogólnych & windykacyjnych” okazało się interesującym spotkaniem biznesowym, w ramach którego w jednym miejscu spotkali się praktycy, którzy swoim doświadczeniem podzielili się rozwiązaniami zastosowanymi w swoich branżach. Możliwość merytorycznej wymiany doświadczeń w tak fachowym gronie sprawia, że każda z osób uczestniczących w tym spotkaniu mogła wynieść i implementować rozwiązania w swojej organizacji.

   

  Szymon Ławczys, Kredyty - Chwilówki
 • Chciałabym podziękować firmie BMS za profesjonalizm i fachowość na spotkaniu biznesowym dotyczącym obrotu wierzytelnościami.

  Państwa rzetelne podejście do tematyki obrotu wierzytelności można było zauważyć w wyborze specjalistów, którzy byli prelegentami spotkania. Ze spotkania każdy uczestnik wyniósł mnóstwo wiedzy niezbędnej w pracy z wierzytelnościami.

  Z przyjemnością będę polecała osobom z branży organizowane przez Państwa szkolenia, warsztaty i spotkania biznesowe.

   

  Aneta Serafinowicz, Windscore
 • Na konferencje, dotyczące tematyki wierzytelności, przygotowywane przez firmę BMS, przyjeżdżam od 3 lat. Za każdym razem spotykam się z tym samym, wysokim, poziomem merytorycznym, organizacyjnym oraz doskonałą atmosferą podczas spotkań w kuluarach.

  Spotkania te są doskonałą okazją do poznania nowych rozwiązań, dotyczących rynku wierzytelności, oraz oczekiwań i wymogów jakie stawiają firmy przed swoimi serwiserami. Jest to jednocześnie dobre źródło pozyskiwania kontaktów biznesowych, które maja szansę na realizację w przyszłości.

  Reasumując bardzo miła i praktycznie indywidualna opieka ze strony BMS, merytoryczne dyskusje na tematy przedstawiane przez prelegentów, doskonała atmosfera podczas spotkań, wysoki poziom organizacyjny, nowe szanse na rozwój kontaktów biznesowych, sprawiają że konferencje organizowane przez BMS są u mnie ważnym i stałym elementem działań biznesowych. Warto skorzystać i przekonać się ile można zyskać przy współpracy z BMS Polska.

   

  Michał Rawnik, Armada Polska
 • Szanowni Państwo, 12 i 13 kwietnia br. miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu biznesowym na temat efektywnego procesu reklamacji i zarządzania doświadczeniem klienta. W mojej ocenie formuła spotkania była odpowiednia, a kameralne grono pozwoliło na większe skupienie, swobodną wymianę doświadczeń oraz zadawanie pytań. Poziom prezentacji i ich zawartość merytoryczna, były bardzo wysokie. Nie ukrywam, że niektóre pomysły będę starał się wdrożyć w swojej organizacji. Jeżeli chodzi o kwestie organizacyjne również nie mam zastrzeżeń. Wszystko przebiegło sprawnie. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę BMS Group Sp. z o.o. jako profesjonalistę w swojej dziedzinie i chętnie w przyszłości wezmę udział w podobnych spotkaniach/warsztatach.

   

   

   

  Piotr Lejzerowicz, ITI Neovision S.A.
 • Z ogromną przyjemnością uczestniczyłam w warsztatach dotyczących Efektywnego Procesu Reklamacji zorganizowanych prze BMS Polska. Warsztaty w mojej ocenie zostały przeprowadzone profesjonalnie pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Miła i sympatyczna atmosfera sprzyjała wymianie poglądów. Głównymi atutami konferencji były: kameralne grono uczestników, ciekawy i zróżnicowany program oraz możliwość dyskusji w gronie profesjonalistów. Prelegenci bardzo ciekawie przedstawiali własne doświadczenia w zakresie zarządzania procesem reklamacji, warsztaty został przygotowany w pełni profesjonalnie, a pracownicy BMS na bieżąco reagowali na potrzeby uczestników. Bardzo przypadła mi do gustu formuła spotkania, podczas którego to praktycy prezentowali rozwiązania i procesy zastosowane w ich organizacjach. Uczestnictwo w warsztatach i wymiana doświadczeń z jej uczestnikami, pozwoliły mi na efektywniejsze spojrzenie na proces reklamacji.
  Z przyjemnością będę uczestniczyć w podobnych formułach w przyszłości.

   

   

  Małgorzata Dąbrowska, Logisfera 33
 • W dniu 16 marca 2016 roku miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w spotkaniu biznesowym „HR Business Partner w organizacji” zorganizowanym przez firmę BMS Polska.

  Tematyka spotkania spełniła moje wszystkie oczekiwania. Prelegentami były osoby z bogatym  doświadczeniem i wyróżniały się szeroką wiedzą z prezentowanej tematyki. Organizator zadbał o doskonałą atmosferę spotkania i o najdrobniejsze szczegóły, które miały wpływ na ogólny jego odbiór. Organizator był wrażliwy na wszystkie potrzeby uczestników i reagował na nie. Wszystkim osobom zainteresowanym tematyką i obszarem HR polecam wzięcie udziału spotkaniach organizowanych przez BMS.

   

  Marta Stępkowska-Pittner, Zelmer
 • Firma Business Media Solutions Sp. z o. o. przeprowadziła w dniach 12 – 13 i 17 – 18 listopada 2015 r. projekt szkoleniowy pt. „Skuteczne zarządzanie projektami biznesowymi” koordynowany z jej ramienia przez Grzegorza Mandziuka. Szkolenie było dedykowane dla pracowników działów Informatyki, Kontrolingu, Finansów, Przygotowania Produkcji, Administracji Personalnej.

  Projekt został przygotowany i zrealizowany w sposób satysfakcjonujący. Zawartość merytoryczna była dostosowana do potrzeb i oczekiwań szkolonego zespołu. Warsztaty uzupełnione były o elementy gier teambuildingowych oraz o przykłady z codziennej pracy i doświadczenia Trenera. Pomogło to w poszerzeniu oraz usystematyzowaniu wiedzy i praktyk niezbędnych przy skutecznym zarządzaniu projektem biznesowym.

  Szkolenie było przeprowadzone przez doświadczonego Trenera posiadającego duże umiejętności dydaktyczne. Było to szczególnie istotne w przypadku grupy o zróżnicowanym poziomie kompetencji – od pracowników młodych stażem, przez osoby z kilkuletnim doświadczeniem, po kierowników. Realizacja tego szkolenia w formie interaktywnego warsztatu dała oczekiwane efekty.

  Rekomenduję usługi firmy Business Media Solutions reprezentowaną przez Grzegorza Mandziuka. Współpraca cechowała się rzetelnością i zadowoleniem.

  , MAHLE Polska
 • Z firmą Business Media Solutions Sp. z o. o. i osobą odpowiedzialną za współpracę z jej ramienia – Grzegorzem Mandziukiem – mamy okazję współpracować od dłuższego czasu z bardzo pozytywnym skutkiem. Razem pracowaliśmy podczas realizacji szkoleń zewnętrznych i spotkań biznesowych dla pracowników Kolei Mazowieckich w różnych dziedzinach: kadrowych, prawnych, obsługi klienta i windykacyjnych:

  – Windykacja sądowa – 16 – 17 kwietnia 2013r.
  – Jak zbudować efektywny i zmotywowany zespół CC – 21 – 22 maja 2013r.
  – Efektywna współpraca ze związkami zawodowymi – 21 – 22 listopada 2013r.
  – Prawo Pracy – 17 – 18 września 2014r.
  – Windykacja sądowa w praktyce – Zmiany legislacyjne – 21 – 22 października 2014r.
  – Jakość w Call/Contact Center – 10 grudnia 2014r.
  – Zmiany w Kodeksie Pracy – 3 marca 2016r.

  Nasza współpraca, oparta na zaufaniu i partnerskim podejściu zawsze przebiega pomyślnie, a usługi, które świadczy firma Business Media Solutions na rzecz naszej Spółki zawsze były dopracowane organizacyjnie i charakteryzowały się maksymalnym profesjonalizmem. Na pewno do tak wysokiego poziomu merytorycznego szkoleń, które organizuje Business Media Solutions wpływa ogromne doświadczenie firmy na polu organizacji specjalistycznych wydarzeń, jak również zaangażowanie osób pracujących w BMS Polska.

  Firma Business Media Solutions, w pełni wywiązuje się ze swoich zobowiązań, jest elastyczna we współpracy i otwarta na informację zwrotną od klienta. Prelegenci i trenerzy w prowadzeniu szkoleń wykazują się wysokim profesjonalizmem, rzetelnością i wrażliwością na potrzeby uczestników. Z czystym sumieniem mogę polecić Business Media Solutions i Grzegorza Mandziuka jako rzetelnego i solidnego Partnera Biznesowego!

  , Koleje Mazowieckie
 • Od wielu miesięcy współpracuję z firmą BMS Polska , która istotnie wyróżnia się wysoką jakością organizowanych event’ów biznesowych. Wielokrotnie brałam udział w tych wydarzeniach, również w roli prelegenta. Z mojej perspektywy BMS Polska dba, nie tylko o wysoki poziom merytoryczny ale również zakres tematyczny, który jest pożądany na rynku. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że organizatorzy skutecznie zachęcają uczestników do otwartości w zakresie dzielenia się doświadczeniami, co wbrew pozorom nie jest zbyt powszechne. Spotkania odbywają się w sprzyjającej współpracy atmosferze. Potwierdzeniem pełnego profesjonalizmu jest fakt, że wielokrotnie, do ostatniego wystąpienia jest 100% frekwencji – a to z mojego doświadczenia nie zdarza się zbyt często. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa w tych pełnych inspiracji spotkań, które z pewnością przyczynią się do rozwoju nie tylko Państwa osobiście ale i organizacji, z których się Państwo wywodzicie.

  Katarzyna Gulbicka, BEST
 • Spotkanie biznesowe w tak kameralnym gronie pozwala omówić różne interesujące aspekty i daje możliwość na wymianę doświadczeń między uczestnikami. Każdy z biorących udział w spotkaniu ma komfort i przestrzeń na rozmowę i wzajemne poznanie, a to z kolei w przyszłości może procentować początkiem nowej ciekawej współpracy z nowymi Partnerami.
  Polecam i rekomenduję.

  Rajmund Kula, Douglas
 • W dniach 23-24 kwietnia, miałam przyjemność wziąć udział w Kongresie Prawników i Compliance Managerów In-House w hotelu Sheraton. Biznesowe spotkanie w gronie praktyków spełniło moje wszelkie oczekiwania. Organizacja wydarzenia przez zespół Business Media Solutions stała na bardzo wysokim poziomie. Dodając do tego kameralną atmosferę i warsztatową formę, została stworzona profesjonalna platforma dyskusyjna, z której z chęcią jeszcze nie raz skorzystam.

  Katarzyna Dobkowska, Kancelaria Raczkowski i Wspólnicy
 • Kancelaria T. Studnicki, K. Płeszka, Z. Ćwiąkalski, J. Górski Sp. k. była partnerem następujących wydarzeń organizowanych przez Business Media Solutions Sp. z o.o.:
  -Konferencja pt. „Prawo konkurencji”, 15.12.2015 r.
  – Konferencja pt. „Obrót Wierzytelnościami – jak efektywnie zarządzać portfelem należności”, 16-17.02.2016 r.
  Każde spotkanie zostało w pełni profesjonalnie i starannie przygotowane. Doskonały kontakt pomiędzy organizatorem i partnerem powoduje, że każda konferencja, spotkanie jest zorganizowane na najwyższym poziomie. Warto podkreślić, że organizowane wydarzenia często mają kameralny charakter, który umożliwia bezpośredni kontakt z klientem i kontrahentem.
  Firma Business Media Solutions jest godnym polecenia partnerem.

  T. Studnicki, K. Płeszka, Z. Ćwiąkalski, J. Górski, Kancelaria SPCG
 • W dniach od 16.02.2016r do 17.02.2016r Business Media Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Nowogrodzka 50/515 w 2016 roku zrealizowała szkolenie dla komorników na temat Obrót Wierzytelnościami luty 2016.
  Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone zgodnie z moimi oczekiwaniami, zarówno pod względem metorycznym jak i organizacyjnym, a warunki zawartej umowy zostały w pełni zrealizowane.
  Rekomenduję Business Media Solutions Sp. z o.o. jako rzetelnego wykonawcę szkoleń. Doskonale wykonana praca zgodnie ze zleceniami oraz profesjonalne podejście do uczestników pozwala na bardzo pozytywną ocenę dotychczasowej współpracy.

  Jędrzej Tamborski, Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu Jędrzej Tamborski
 • Kongres HR, był pierwszym warsztatem stworzonym przez BMS Polska, z którym miałem styczność.
  Cieszę się, że miałem okazję w nim uczestniczyć. Dyskusje, prezentowane rozwiązania, komentarze uczestników i wymiana wiedzy pozwoliły poznać różnorodne rozwiązania stosowane w innych organizacjach. Panująca podczas spotkania atmosfera pozwoliła na nawiązanie ciekawych kontaktów i wymianę doświadczeń. Z ciekawością wezmę udział w kolejnych przedsięwzięciach BMS Polska.

  Kamil Kurpierz, Coca-Cola
 • W grudniu 2015 r. miałam okazję wziąć udział w warsztatach organizowanych przez firmę Business Media Solutions Sp. z o.o. na temat efektywnej współpracy ze związkami zawodowymi.
  Mam bardzo pozytywne wrażenia z tego spotkania:
  – mieliśmy okazję wysłuchać interesujących prelekcji, a prowadzący prezentowali temat z różnych punktów widzenia
  – także grupa uczestników była bardzo zróżnicowana i mieliśmy okazję podzielić się ze sobą doświadczeniami z różnych branż
  – pod względem organizacyjnym również spotkanie było bez zarzutu.
  Na pewno w przyszłości będziemy interesować się kolejnymi warsztatami organizowanymi przez firmę Business Media Solutions
  Sp. z o.o.

  Justyna Grzegorek, IKEA Retail
 • Bardzo było mi miło, że mogłam uczestniczyć w zorganizowanych przez Państwa firmę warsztatach odnośnie efektywnego zarządzania reklamacjami. Ogromne doświadczenie z zakresu sekcji reklamacji prelegentów pomogło mi nie tylko otworzyć się na nowe perspektywy zarządzania zakresem reklamacyjnym, ale również zainspirowało do nowych działań. Z drugiej strony wymiana doświadczeń nie tylko tych związanych z sukcesami podtrzymuje na duchu. Różnorodny poziom etapów ścieżki kariery uczestników pozwala na wymianę spostrzeżeń odnośnie radzenia sobie z nowymi wyzwaniami, które niemal każda z branż przechodzi. Oczywiście nie omieszkam wspomnieć i przemiłej obsłudze, przede wszystkim bardzo profesjonalnej.

  Miejsce spotkania dopełniło kameralną atmosferę, która również wpłynęła na moje pozytywne odczucia.

  Beata Chlebuś, nc+
 • Spotkanie Kongres Call/Contact Center,które odbyło się 25-26.11.15r. było pierwszą okazją do zapoznania się ze spotkaniami organizowanymi przez Business Media Solutions. Stwierdzam, ze na pewno nie było to ostatnie. Zaczynając od formuły spotkania gdzie m.in. od razu wszyscy uczestnicy rozmawiali ze sobą bez zwrotu Pan/Pani była świetnym pomysłem. Dawno nie byłem na tak profesjonalnie zorganizowanym spotkaniu, Jeśli mowa o treści prezentacji- REWELACJA, bardzo dużo ciekawych i innowacyjnych rozwiązań dotyczących motywacji czego się nie spodziewałem w aż tak dużej liczbie. Jednym słowem POLECAM BMS

  Dominik Wolski, Labor
 • Udział w warsztacie okazał się niezwykle ciekawym doświadczeniem – bardzo miło móc w jednym miejscu spotkać praktyków, którzy z pasją są w stanie podzielić się rozwiązaniami zastosowanymi w ich Contact Center, podzielić się odpowiedziami na trudne pytania, jednocześnie pozostawiając pole do merytorycznej dyskusji zarówno w czasie wystąpienia, jak i w kuluarach. Uważam, że jest to wydarzenie, w którym każdy, niezależnie od długości swojego stażu i posiadanego doświadczenia, znajdzie wiele interesujących tematów i inspiracji. Z chęcią wezmę udział w kolejnej edycji.

  Adrian Malinowski, Bank Zachodni WBK
 • Kongres, w którym miałem przyjemność uczestniczyć po raz pierwszy, to doskonała okazja na wymianę doświadczeń pomiędzy przedstawicielami branży Call Center. Możliwość poznania wdrożonych i już sprawdzonych rozwiązań, stosowanych przez praktyków, ugruntowuje i poszerza posiadaną wiedzę specjalistyczną. Bardzo cenne jest doświadczenie, że na co dzień borykamy się z podobnymi problemami, które można jednak z powodzeniem rozwiązywać. Jest to możliwe dzięki skutecznie wdrażanym projektom i inicjatywom, które były prezentowane przez doskonale przygotowanych prelegentów. Ze spotkania wyjechałem z głową pełną wiedzy i pomysłów, a najlepsze praktyki już teraz wykorzystuje na co dzień w swojej pracy. Choć specyfika naszej pracy bywa czasami różna, to wiele rozwiązań jest uniwersalnych i możliwych do wdrożenia niemal w każdym Call Center, bez względu na skalę jego funkcjonowania. Już teraz szykuję się do kolejnej edycji. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam!

  Marcin Jakubiec, Orange Polska
 • Miałem ogromną przyjemność brać udział w listopadowej konferencji organizowanej przez Firmę BMS, dotyczącej optymalizacji kosztów zakupów. Spotkanie przerosło moje oczekiwania a głównymi czynnikami decydującymi o sukcesie tego przedsięwzięcia były m.in.:
  – relatywnie niewielka ilość uczestników co pozwoliło stworzyć kameralną atmosferę i sprzyjało otwartej dyskusji
  – udział praktyków z różnych branż, co stworzyło możliwość dzielenia się doświadczeniami z różnych obszarów
  – bardzo przejrzysty harmonogram warsztatów
  – mało teorii a dużo ciekawych rozmów

  Serdecznie polecam udział w warsztatach organizowanych przez BMS.

  Marcin Chmielecki, ZELMER PRO
 • Kongres Call Contact Center i Customer Experience organizowany przez Business Media Solutions jest wartościowym doświadczeniem. W warsztatach biorą udział praktycy z różnych biznesów, co daje możliwość wymiany doświadczeń, wzajemnej inspiracji nowymi, skutecznymi rozwiązaniami. W atmosferze zaufania i szczerości można poddać do dyskusji zagadnienie, problem i skorzystać z pomocy ekspertów. Podczas każdej prezentacji wywiązywała się żywa, merytoryczna dyskusja nawiązująca, a co więcej pogłębiająca dany temat. Dużą wartością dodaną są również nieformalne rozmowy korytarzowe i networking.

  Tomasz Skibiński, GE Capital, Bank BPH
 • Konferencja poświęcona tematyce Call Center w obszarze motywacji, była przeprowadzona w miłej, życzliwej atmosferze.
  Dzięki umiejętnym moderowaniu dyskusją oraz zaangażowaniu wszystkich uczestników, forma konferencji pozwoliła na omówienie bardzo wielu tematów związanych z motywacją w Call Center. Udział samych „praktyków” z bardzo wielu obszarów zawodowych, pozwoliło na swobodną wymianę doświadczeń i konstruktywną dyskusję. Dzięki tej konferencji można było poznać bardzo wiele technik motywacji oraz poznać ich rezultaty/efekty na przykładzie konkretnych i realnych casów.

  Gorąco polecam udział w konferencjach organizowanych przez BMS Polska”

  Tomasz Ciupa, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego
 • W listopadzie miałam okazje uczestniczyć w konferencji organizowanej przez BMS dotyczącej optymalizacji kosztów zakupów. Musze przyznać ze wydarzenie to przerosło moje oczekiwania. Co na to wpłynęło?
  -Kameralna atmosfera, dzięki której komunikacja między Uczestnikami była bardzo efektywna, co także wpłynęło na wymianę doświadczeń
  -Zróżnicowane tematy wystąpień, dzięki czemu można poszerzyć wiedzę poza swój obszar pracy i zdobyć wiele cennych informacji
  -Świetna logistyka spotkania
  Polecam wszystkim!

  Monika Sabat, AmRest
 • Kongres Contact Center organizowany przez BMS to idealne miejsce na wymianę doświadczeń oraz weryfikację swoich kompetencji a także stopnia rozwoju organizacji, na tle innych.
  Czas, spędzony w tak pozytywnej atmosferze wypełniony bardzo ciekawymi dyskusjami, jest wykorzystany bardzo efektywnie.
  Można odnieść wrażenie, że uczestnicząc w tego rodzaju spotkaniach jest się w centrum świata Contact Center, gdyż na stosunkowo niewielkiej powierzchni zbierają się specjaliści najwyższej klasy!.

  Anna Szkołut, Kredyt Inkaso
 • Bardzo wysoko oceniam spotkanie „Kongres Call/Contact Center”, które odbyło się 25-26.11.2015r. Inspirujące spotkanie, cenne źródło informacji na temat praktyk stosowanych na rynku. Osoby prezentujące chętnie dzieliły się swoim doświadczeniem. Spotkanie przebiegało w kameralnej i milej atmosferze sprzyjającej zawieraniu nowych, biznesowych znajomości i wymianie poglądów. Gorąco polecam.

  Barbara Bojarczuk, Gothaer TU
 • W listopadzie 2015 po raz pierwszy miałam przyjemność uczestniczyć w Kongresie Call/Contact Center organizowanym przez firmę BMS Polska. Uważam, że spotkanie było bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń w zakresie telefonicznej obsługi Klienta z innymi organizacjami działającymi na polskim rynku, często również ze swoją konkurencją. Dodatkowo stworzone zostały doskonałe warunki do dostępu do wiedzy praktycznej wykorzystywanej przez liderów na rynku. Niektóre sprawdzone i skuteczne metody stosowane przez inne firmy można wprowadzić w swojej organizacji choćby od zaraz. Organizację spotkania oceniam również na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że do zobaczenia.

  Magdalena Szczepańska, Gothaer TU
 • Kongres zorganizowany przez Business Media Solutions Sp. z o.o. w dniach 18-19 listopada 2015 r. spełnił oczekiwania uczestników zarówno pod względem przygotowania prelegentów, doboru tematów jak i od strony organizacyjnej. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń w obszarze zakupów z przedstawicielami firm działających w różnych branżach.

  Agnieszka Czekaj-Pyż, TAURON Sprzedaż
 • Po raz pierwszy miałam przyjemność uczestniczyć w konferencji. Spotkanie to jest najlepszą okazją do podzielenia się najskuteczniejszymi metodami stosowanymi w swojej Firmie oraz do wymiany doświadczeń z prężnie działającymi Firmami, często również ze swoją konkurencją. Mało które szkolenie da Nam tyle wiedzy praktycznej, wykorzystywanej przez liderów na rynku. Niektóre sprawdzone i skuteczne metody stosowane przez inne firmy można wprowadzić w swojej organizacji choćby od zaraz. Organizacja spotkania na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że do zobaczenia!

  Agnieszka Kołakowska-Ciągadlak, BEST
 • Kongres zakupowy, w którym miałam przyjemność wziąć udział w XI 2015 to spotkanie Praktyków, którzy dzielą się swym doświadczeniem zakupowym z innymi Uczestnikami. Jest to doskonała okazja na benchmarking własnych dokonań z tym, co dzieje się w ‘światku zakupowym’ w innych branżach i organizacjach. Formuła spotkania łącząca prezentację Prelegentów z interaktywną dyskusją wielu Fachowców zakupowych nadaje mu charakter otwartości i swobody. Brak jest patetycznych prezentacji wypełnionych samą teorią, a zamiast tego mamy studia przypadków z życia wzięte…
  Dobór miejsca spotkania oraz jego organizacja jest dodatkowym atutem przemawiającym za uczestnictwem w spotkaniu, które gorąco polecam!

  Rozalia Wojciechowska, US Pharmacia
 • Jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za to świetne spotkanie. Nie przesadzę, jeśli powiem, że było to najlepsze spotkanie praktyków, na jakim do tej pory byłam.

  Iza Kwiatkowska-Miszewska, Bank Millennium
 • Uważam, że wszelkiego typu wymiana doświadczeń i pokazywanie pracy Call Center od wewnątrz jest niezwykle cenna dla praktyków, poszerza wiedzę i jest świetną okazją do poznania działań w jednym obszarze jednak z różnych perspektyw, ze względu na działalność branży. Bardzo polecam.

  Monika Torz, Bank Zachodni WBK
 • 17-18 listopada 2015 roku po raz pierwszy miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu businessowym: ,, JAK SKUTECZNIE AUDYTOWAĆ?”. Spotkanie miało kameralny, warsztatowy charakter. Bardzo ciekawe połączenie tematyki audytu z fraudami, ryzykiem i ochroną danych osobowych. Dotychczas brałam udział w spotkaniach,, konferencjach gdzie spotykałam ludzi z obszaru finansów, na tym zjawili się eksperci z różnych branż. Mogłam spojrzeć na interesującą mnie tematykę z szerszej perspektywy, wymienić się doświadczeniami z praktykami z różnych firm. Panowała kameralna atmosfera pozwalająca na swobodną dyskusję, wymianę zdań, co szczególnie cenię sobie podczas tego typu wydarzeń. Poznałam bardzo ciekawych ludzi, z którymi będę mogła nadal wymieniać się doświadczeniami.
  Całokształt spotkania oceniam jako bardzo profesjonalny– zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Bardzo chętnie wezmę udział w kolejnych spotkaniach organizowanych przez Business Media Solutions.

  Renata Putek, Citi handlowy
 • W 2015 roku kancelaria Domański Zakrzewski Palinka była partnerem/sponsorem 4 wydarzeń organizowanych przez firmę Business Media Solutions sp. z o.o.:
  – konferencja „Miękkie i twarde aspekty współpracy praca i compliance”,- warsztaty „Prawo podatkowe w biznesie”,
  – konferencja „Prawo pracy w praktyce”,
  – Kongres Prawników & Compliance Managerów In-House.
  W czasie powyższych wydarzeń, eksperci kancelarii każdorazowo występowali w roli prelegentów, panelistów lub moderatorów całodniowych sesji.
  Każde spotkanie przygotowane przez firmę BMS jest profesjonalnie zorganizowane, a przepływ informacji między organizatorem a partnerem powoduje, że nie ma miejsca na organizacyjne niedociągnięcia. BMS zapewnia ciekawe tematy oraz świetnie dobiera prelegentów. Ponadto formuła, którą wypracowała firma – kameralna atmosfera spotkań, bardzo dobrze sprawdza się przy networkingu z potencjalnymi partnerami i klientami.
  Z przekonaniem rekomendujemy firmę Business Media Solutions jako sprawdzonego partnera biznesowego.

  Agnieszka Kamińska, Domański Zakrzewski Palinka
 • Mój udział w spotkaniu Zakupy Komercyjne pozwolił mi zapoznać się z ciekawymi prezentacjami dotyczącymi zarządzania zakupami w innych organizacjach oraz podzielić się z innymi uczestnikami swoimi refleksjami na ten temat. Forma spotkania była właściwie dobrana a otwartość uczestników pozwalała na swobodne wymienianie uwag i doświadczeń. Jestem zadowolony z uczestnictwa w tym spotkaniu.
  W przyszłości chciałbym uczestniczyć w tego typu spotkaniach

  Dariusz Nowogórski, Michelin
 • Miałam przyjemność uczestniczyć w VIII Kongresie Windykacyjnym, przeprowadzonym w Hotelu Westin, w październiku 2015. Było to bardzo ciekawe spotkanie, w ramach którego mogłam porównać własne doświadczenia, z doświadczeniami kolegów i koleżanek z branży. Forma spotkania bardzo mi się podobała z racji tego, ze oprócz klasycznych prezentacji zachęcała do wymiany spostrzeżeń i dyskusji. Organizatorzy do całego przedsięwzięcia podeszli z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Chętnie będę uczestniczyła w kolejnych spotkaniach organizowanych przez BMS –nie tylko jako uczestnik, ale i prelegent.

  Iga Jastrzębska-Czuba, Liberty Ubezpieczenia
 • Po raz pierwszy miałam okazję wziąć udział w konferencji poświęconej zagadnieniom zakupowym „JAK EFEKTYWNIE ZARZĄDZAĆ SEKTOREM ZAKUPOWYM”.
  Warsztatowa forma konferencji i wąskie grono zaproszonych specjalistów i managerów zakupowych z różnych branż, pozwoliły na aktywny udział wszystkich uczestników i wymianę doświadczeń i poglądów.
  Pozytywnie zaskoczyła mnie sama otwartość uczestników w dzieleniu się nie tylko swoimi sukcesami ale i niepowodzeniami.
  Dobór tematów pomógł poszerzyć moją wiedzę w zakresie zakupów.

  Katarzyna Zyra, Pfizer
 • W dniach 23-24 września 2015 Business Media Solutions zorganizowało warsztaty zakupowe „JAK EFEKTYWNIE ZARZĄDZAĆ SEKTOREM ZAKUPOWYM?”, w których po raz pierwszy miałam przyjemność brać udział w zarówno w roli uczestnika, jak i prelegenta. Kameralny charakter spotkania to niewątpliwie ogromny atut tego wydarzenia, umożliwiający swobodne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Jednocześnie spotkanie było bardzo profesjonalne pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Chętnie wezmę udział w kolejnych warsztatach organizowanych przez Business Media Solutions.

  Joanna Smolińska, Nationale Nederlanden
 • Po raz pierwszy miałam okazję wziąć udział w organizowanym przez Business Media Solutions Panelu wymiany doświadczeń „Jak efektywnie zarządzać sektorem zakupowym”, który odbył się w dniach 23-24.09.2015r. , w podwójnej roli, jako prelegent i jako uczestnik. Formuła spotkania była oparta na doświadczeniu zgromadzonych praktyków i interakcji między uczestnikami. Panel był interesujący pod względem różnorodności poruszanych zagadnień i pod względem merytorycznym. Uczestnicy mieli możliwość podzielenia się doświadczeniami i praktykami stosowanymi w swoich organizacjach. Poza tym podczas takich panelów istnieje możliwość nawiązania nowych i ciekawych kontaktów.
  Z przyjemnością polecam uczestnictwo w organizowanych przez Business Media Solutions szkoleniach i warsztatach.

  Dorota Kaczorowska, Provident Polska
 • Miałam możliwość uczestniczyć w wielu krajowych i zagranicznych szkoleniach czy konferencjach i zdecydowanie warsztaty: „Jak efektywnie zarządzać sektorem zakupowym?” zorganizowane przez BSM należały do jednych z najciekawszych i niezwykle przydatnych. Potwierdziło się przekonanie, że teoria w połączeniu z praktyką zawsze daje dobre rezultaty. Temat zarządzania zakupami został potraktowany przez prelegentów bardzo szeroko, podany przejrzyście, w prosty i przystępny sposób, a przy tym niezwykle treściwie. Warsztaty zorganizowane były w miłej grupie, co niejako „zmusiło” wszystkich uczestników do pełnego zaangażowania i uczestnictwa. Warte docenienia są również materiały przygotowane na zajęcia. Osobiście po warsztatach mam mnóstwo refleksji co do zakupów, zarządzania tą niezwykle trudną, ale i pasjonującą częścią każdej organizacji. Zostałam wzbogacona potężną pozytywną energią do pracy i do działania. Zbyt mało jest tego typu warsztatów. Dobrze by było, aby mogły być łatwiej dostępne, tak by każdy, kto czuje taką potrzebę mógł z nich skorzystać, choćby po to, aby doładować swoje akumulatory. Gorąco polecam ten profesjonalny i praktyczny sposób na rozwój umiejętności zakupowych.

  Joanna Pawlicka, AC
 • Spotkanie Raportowanie w CC, było pierwszym w którym wzięłam udział, organizowanym przez firmę BMS Polska. Muszę przyznać, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie forma tego spotkania – opierająca się na doświadczeniach zgromadzonych Praktyków. Poza gotowymi rozwiązaniami zaprezentowanymi przez prelegentów, które dodatkowo można było zgłębić podczas przerw, miałam okazję podyskutować, nie tylko podczas prelekcji na różne tematy z uczestnikami spotkania, które doprowadziły mnie do wielu ciekawych wniosków. Mogę z czystym sumieniem polecić wydarzenia organizowane przez Business Media Solutions, jako pełne rozwiązań, inspiracji i możliwości rozwoju osobistego. Do zobaczenia!

  Katarzyna Ślusarczyk, Idea Bank
 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A z siedzibą w Warszawie, z przyjemnością rekomenduje organizowane przez Business Media Solutions Sp. z o.o. Konferencję Obrót Wierzytelnościami. 

  W odczuciu BIG InfoMonitor spotkanie to cechuje odpowiednia dla praktyków formuła, dobra organizacja oraz wysoki poziom merytoryczny poruszanych tematów z obszaru rynku wierzytelności. Szczerze rekomendujemy i polecamy wszystkim tym, którym zależy na profesjonalizmie, wysokim standardzie i przede wszystkim pogłębianiu wiedzy z zakresu Obrotu Wierzytelnościami.

  Mariusz Hildebrand, BIG InfoMonitor
 • Ogromną przyjemnością, był dla mnie udział w spotkaniu biznesowym poświęconym zagadnieniom dotyczącym „Jakości i monitoringu w CC”, które odbyło się 20 kwietnia 2015 r. Największą wartością wyniesioną ze spotkania była możliwość skonfrontowania swoich działań z sytuacją innych organizacji w obszarze Call / Contact Center, a także praktyczność rozwiązań przedstawionych przez prelegentów i przedyskutowana w gronie ekspertów. Organizacyjnie również wszystko było dopięte na ostatni guzik. Poprzeczka postawiona przez zespół BMS Polska zawisła bardzo wysoko. Liczę iż kolejne wydarzenia będą przynajmniej tak dobre jak to, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Wszystkim serdecznie polecam!

  Karolina A. Hofman, SK bank Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa
 • Miałem przyjemność uczestniczyć w Kongresie Prawnym & Compliance, organizowanym w kwietniu 2015 r. przez firmę Business Media Solutions. Wiele sobie obiecywałem po tym wydarzeniu i nie zawiodłem się. Poprzez rozwiązania, które przedstawili wieloletni Praktycy – Eksperci w swoich dziedzinach, zaczerpnąłem inspiracji, która pozwoli spojrzeć świeżym okiem na działania we własnej organizacji. Możliwość benchmarkingu z osobami decyzyjnymi z działów prawnych firm z najróżniejszych sektorów była inspiracją do nowych pomysłów i działań w swojej organizacji. Mogę z całą pewnością polecić wydarzenia wykreowane przez ekipę BMS Polska, jako zorganizowane i dopracowane  w 100%.

  Sławomir Wodecki, GRUPA AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE „PUŁAWY” SPÓŁKA AKCYJNA
 • Z dużą dozą ciekawości zgłosiłam się na spotkanie biznesowe poświęcone zagadnieniom dotyczącym „Jakości i monitoringu w CC”, które odbyło się 21 kwietnia. Zgłoszenie okazało się strzałem w 10. Mimo dużego doświadczenia, obecność na wydarzeniu pozwoliła mi poznać rozwiązania stosowane w zupełnie innych sektorach biznesu i zainspirowanie się nimi, co było dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Organizacja spotkania stała również na wysokim poziomie. Poprzeczka postawiona przez zespół BMS Polska jest powieszona bardzo wysoko, liczę na równie dobre wydarzenie następnym razem.

  Małgorzata Krupińska, IKEA Retail Sp. z o.o.
 • „Konferencja „Jakość i Monitoring w Call/Contact Center” w której miałam okazję  uczestniczyć 21 kwietnia 2015 była zorganizowana  na bardzo wysokim poziomie  – zarówno plan, treść merytoryczna oraz warsztatowa forma spotkania. Wszystkie te elementy sprzyjały wymianie doświadczeń oraz spostrzeżeń uczestników oraz prelegentów. Było to bardzo ciekawe spotkanie oraz możliwość spojrzenia na jakość i monitoring, również z perspektywy innych branży.”

  Marta Horyń, UPC Polska Sp. z o.o.
 • „Miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniach poświęconych tematyce Call / Contact Center organizowanych przez zespół BMS Polska w dwóch rolach, jako prelegent, jak i  uczestnik spotkania. Uważam, że to właśnie wydarzenia tego rodzaju najbardziej stymulują rozwój osób biorących udział w takim brainstormingu, poprzez zainspirowanie się stosowanymi rozwiązaniami w innych organizacjach, często z zupełnie innego sektora. Podczas warsztatów jest zarówno czas, by w grupie przedyskutować główne zagadnienia, jak i możliwość swobodnej rozmowy w kuluarach. Dodatkowo organizatorzy wykazują najwyższy profesjonalizm w sprawach organizacyjno-logistycznych.  Z czystym sumieniem mogę polecić wydarzenia organizowane przez Business Media Solutions”

  Lidia Omen-Wiącek, mBank
 • W dniu 22.04.2015, uczestniczyłem w spotkaniu  pt. „Nowe Rozwiązania w Call/Contact Center”. Brałem udział już w wielu podobnych imprezach, jednak to zaskoczyło mnie kameralnością, formą, profesjonalizmem, treścią i charakterem. Wiedza prelegentów, ich otwartość, praktyka i doświadczenie przełożyły się na moje zadowolenie i ogrom pomysłów. Polecam tylko tym, którzy chcą się rozwijać!

  Marcin Banaszak, P.R.E.S.C.O. GROUP S.A.
 • „W kwietniu 2015 roku mieliśmy możliwość uczestniczenia w Kongresie Prawników & Compliance Menagerów In-House pod nazwą „Efektywny Dział Compliance” organizowany przez firmę BMS Polska. Dwudniowy cykl szkoleń stał na bardzo profesjonalnym poziomie, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym. Dobór prelegentów, różnorodność poruszanych zagadnień oraz wymiana doświadczeń w kameralnej atmosferze spełniły Nasze oczekiwania związane z uczestnictwem w Kongresie.”

  Joanna Tomkowiak, Maciej Wlazło, Krzysztof Bodziony, GetBack S.A.
 • „21 kwietnia 2015 roku miałam okazję uczestniczyć w wydarzeniu „JAKOŚĆ I MONITORING W CALL/CONTACT CENTER”. Spotkanie miało kameralny i warsztatowy charakter. Bardzo podobało mi się to, że prelegenci byli przez cały czas obecni na sali. Siedzieli wymieszani z uczestnikami konferencji. Włączali się żywo do dyskusji jaka wywiązywała się pomiędzy odbiorcami warsztatów, a prezenterami tematów. Sami, omawiając swoje zagadnienia, obszernie i wyczerpująco odpowiadali na padające z sali pytania. Nie byli teoretykami. Odnosili się do własnych doświadczeń. To było dla mnie bardzo inspirujące doświadczenie. Polecam.”

  Ilona Sucharska, NC+
 • Firma Alektum Inkasso Sp. z o.o. była Partnerem podczas VII edycji Kongresu Windykacyjnego. Dodatkowo wystąpiła też w roli prelegenta w sekcji dotyczącej „Outsourcingu usług windykacyjnych”. Niejednokrotnie była też uczestnikiem na innych eventach, organizowanych przez Business Media Solutions. Z uwagi na niezawodną współpracę i merytorycznie ciekawe eventy, firma BMS jest na stałe uwzględniona w naszym corocznym budżecie.

  Każdy dotychczasowy kongres, każda konferencja, były zorganizowane z nienaganną starannością, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

  Oprócz samej organizacji, ważny jest wyjątkowy charakter spotkań. Z reguły są to kameralne spotkania, podczas których można nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnym kontrahentem, klientem, partnerem.

  Polecamy wydarzenia organizowane przez Business Media Solutions. Z pewnością jest to dobry wybór i świetna inwestycja w przyszłość firmy.

  , Alektum Inkasso Sp. z o.o.
 • „W dniu 21.04.2015 uczestniczyłam w spotkaniu „Jakość i Monitoring w Call/Contact Center”. Była to świetna okazja aby poszerzyć swoją wiedzę na temat aspektu Kontroli Jakości oraz całego zaplecza merytorycznego związanego z procesem Monitoringu. Spotkanie dostarczyło dużo ciekawych doświadczeń z wielu branż – dobrze jest porównać różne rozwiązania i metody kontroli jakości, aby móc wypróbować nowe idee oraz uczyć się nawzajem na swoich błędach.”

  Aneta Malinowska, Telmon Sp. Z o.o. S.K.A.
 • „Miałam przyjemność być uczestnikiem Kongresu Windykacyjnego VII edycja  organizowanego przez Business Media Solutions Polska. Merytoryczne prezentacje, fachowa wiedza i doświadczenie prelegentów oraz umiejętność przekazania wiadomości są podstawą do wysokiej oceny poziomu warsztatów. Organizacja spotkania również wyróżniła się wysokim stopniem profesjonalizmu. Polecam warsztaty każdemu, kto chciałby porównać swoje praktyki i procesy windykacyjne z doświadczeniami i wynikami pilotaży innych uczestników runku windykacyjnego.”

  Adriana Szelągowska, Vivus Finance sp. z o.o
 • „Po raz pierwszy miałem przyjemność uczestniczyć w Kongresie HR, który odbył się 17 – 18 marca, w ścieżce poświęconej Programom rozwojowym i zarządzaniem talentami. Spotkanie zaskoczyło mnie otwartą i kameralną formą, gdzie każdy z praktyków z obszaru HR, miał mnóstwo możliwości by zabrać głos w burzy mózgów. Liczę, że kolejne spotkania również będą sprzyjać wymianie doświadczeń i inspiracji. Na plus zasługuje również wzorowa organizacja spotkania przez zespół BMS Polska.”

  Piotr Palutkiewicz, PGNiG SA
 • „VII edycja Kongresu Windykacyjnego, który odbył się w dniach 18-19 marca 2015 r., była doskonałą  możliwością na poszerzenie  wiedzy praktycznej z zakresu windykacji. Ogromną dodaną kongresu byli zarówno uczestnicy jak i prelegenci, którzy wykazali się szeroką wiedzą w temacie windykacji. Doceniam również profesjonalną oprawę konferencji jaką wykonała firma BMS Polska”

  Polecam Gorąco

  Sylwia Nowak, arvato Polska
 • „W Polsce organizowanych jest wiele konferencji i kongresów, ale tylko na eventach windykacji BMS Polska odczuwalna jest energia, moc i potężna dawka wiedzy skondensowana w kameralnym klimacie! Nie tylko podczas wygłaszanych prelekcji, ale przede wszystkim w dyskusjach o know-how i wymianie doświadczeń pomiędzy uczestnikami w atmosferze intensywnego brainstormingu. Wiedza, doświadczenie, splot wizji i strategii menedżerów windykacji od sektora B2B, przez energetykę, pożyczki, telekomunikację, a na bankach i firmach windykacyjnych kończąc, na każdym evencie są wulkanem gotowych rozwiązań, które można spróbować zaimplementować do własnych procesów obsługi wierzytelności. Nie tylko by je zintensyfikować, ale przede wszystkim by dzięki pomysłom innych zawodowców po prostu zwiększyć ich efektywność we własnych organizacjach. Dlatego właśnie uważam, że BMS Polska jest extravaganzą wśród wszystkich konferencji i kongresów windykacji w Polsce. Warto, ręczę nazwiskiem!”

  Markus Marcinkiewicz, VEX Sp. z o.o.
 • „Kolejny raz uczestniczyłem w profesjonalnym spotkaniu windykacyjnym „Kongres Windykacyjny VII edycja” (18-19.03.2015) zorganizowanym przez zespół Business Media Solutions. Potwierdziło ono wysoki standard  tych spotkań i dało możliwość wymiany doświadczeń w kameralnym gronie. Przede wszystkim miałem możliwość poznania rozwiązań stosowanych w innych organizacjach z relacji praktyków – profesjonalistów. Forma tych warsztatów sprawia, że mogę polecić udział w nich jako dobrą okazję do doskonalenia zawodowego w dziedzinie windykacji należności.”

  Piotr Banasik, Brudkowski & Wspólnicy
 • W dniach 18 – 19 lutego 2015 miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu biznesowym „Obrót wierzytelnościami” IV Edycja.
  Konferencyjna forma spotkania pozwalała na doprecyzowanie omawianych zagadnień, wymianę doświadczeń i wspólne poszukiwanie rozwiązań kwestii problematycznych w gronie najlepszych praktyków i profesjonalistów. Warta podkreślenia jest również profesjonalna organizacja wydarzenia przez zespół BMS Polska. Z przyjemnością wezmę udział w kolejnych edycjach warsztatów.

  Justyna Kot, Santander Consumer Bank S.A.
 • Warsztaty „Nieuczciwe praktyki rynkowe” w dniach 25-26 października 2010 r. zostały zorganizowane bardzo profesjonalnie. Zarówno dobór tematów jak i prelegentów świadczył o starannym przemyśleniu konferencji. Niezwykle ważny był dla mnie fakt, że każda z prezentacji zawierała wiele konkretnych przykładów ilustrujących dany problem. Kameralna atmosfera pozwalała na swobodną dyskusję w trakcie prezentacji, co szczególnie cenię sobie podczas tego typu wydarzeń.

   

  Marta Martys, Barilla Poland Sp.z o.o.
 • Warsztaty „Wynagrodzenia i systemy motywacyjne” to starannie dobrani prelegenci i wysoki poziom prezentacji. W zdecydowanej większości przedstawione przykłady zastosowania narzędzi HR w przedsiębiorstwach pokazywały zarówno teoretyczną jak i praktyczną stronę wdrażanych rozwiązań. Należy zaznaczyć, iż dodatkowym atutem była możliwość.

   

  Uczestnicy, DCT Gdańsk SA
 • Bardzo merytoryczne wykłady, wysoki poziom wiedzy i doświadczenia wykładowców; indywidualne podejście do problemów uczestników i indywidualny kontakt z wykładowcami zapewnia odpowiednia liczba uczestników.

  Iwona Rykaczewska-Kuderska, Edipresse Polska S.A.
 • Warsztaty „Umowy w dystrybucji III edycja” to profesjonalne spotkanie pod względem organizacyjnym i merytorycznym. Ważna i często niedoceniana tematyka została przedstawiona w bardzo interesujący sposób przez prelegentów dysponujących dużą wiedzą, zarówno w zakresie samego prawa, jak i praktyki jego stosowania. Licznie przedstawione przykłady z orzecznictwa często inicjowały żywą dyskusję, która była nie mniej istotna od samych prelekcji. Prowadzący spotkanie pozwolili uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących pytań oraz udzielili cennych wskazówek dotyczących współpracy z sieciami dystrybucji.

  Czas spędzony na warsztatach zorganizowanych przez Business Media Solution Sp. z o.o. był bez wątpienia trafioną inwestycją.

   

  Marek Mokrzycki, Danfoss Sp. z o.o.
 • Warsztat ”Raportowanie w Call/Contact Center”, zorganizowany  przez Business Media Solutions w dn.9-10 lutego br. w mojej ocenie został  przeprowadzony profesjonalnie  zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Prelegenci-Praktycy w wyczerpujący sposób zaprezentowali tematy, popierając licznymi przykładami. Zdecydowanie nie był to czas stracony.

   

  Sławomir Wójtowicz, Żagiel S.A.
 • Z dużą przyjemnością uczestniczyłam w warsztatach dotyczących nieuczciwych praktyk rynkowych zorganizowanych przez BMS Polska. Interesujący dobór tematów, w szczególności dotyczących nieuczciwych reklam i postępowań przed prezesem UOKIK oraz profesjonalni, mający praktyczna wiedze prelegenci przekazali wiele ciekawych informacji. Odpowiednia grupa uczestników była bardzo aktywna i nie trzeba było nikogo namawiać do zadawania pytań. Ogólnie organizacja szkolenia bardzo profesjonalna i godna polecenia.

   

  Joanna Ovadenko, Toyota Bank Polska S.A
 • W ostatnim czasie byłem uczestnikiem spotkania  „ZAKAZANE POROZUMIENIA RYNKOWE”. W mojej ocenie spotkanie było zorganizowane na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, jak również organizacyjnym. Prelegenci w sposób wyczerpujący przybliżyli nie tylko zagadnienia teoretyczne związane z przedmiotem wykładów, ale również poparli je wieloma cennymi wskazówkami praktycznymi. W trakcie poszczególnych wystąpień, uczestnicy  mieli możliwość zadawania pytań, jak również prowadzenia dyskusji z prelegentami, co niewątpliwie pozwoliło na głębsze zrozumienie omawianych zagadnień.

  Mając na względzie powyższe, mogę polecić szkolenia i warsztaty organizowane przez  Business Media Solution Sp. z o.o.

   

  Radosław Sobkowiak, Bols Sp.z o.o.
 • Miałam możliwość wzięcia udziału w warsztatach „Umowy w dystrybucji”. Była to dla mnie niebywała okazja podzielenia się wiedzą. Doświadczenie to na pewno wpłynie pozytywnie na mój dalszy rozwój. Wygłaszane przemówienia i omawiane przykłady były bardzo innowacyjne, co uczyniło z tych warsztatów jeszcze bardziej cenną lekcję. Pragnę także pogratulować niezwykle sprawnej organizacji i wysokiego poziomu spotkania. Mam nadzieję, że w przyszłości podobne warsztaty będą nadal organizowane przez Państwa, a tym samym będę miała przyjemność w nich uczestniczyć.

   

  Anna Dejewska, Sodexo
 • W dniach 26, 27 października 2010 roku odbyły się warsztaty pt. Zakazane porozumienia rynkowe zorganizowane przez firmę BMS Media Solutions Sp. z o.o. w których miałam przyjemność uczestniczyć.

  W mojej ocenie szkolenie przeprowadzone zostało w sposób niezwykle profesjonalny z punktu widzenia zarówno merytorycznego jak i organizacyjnego.Niezwykle cennym elementem szkolenia było wykorzystanie technik warszatowych oraz szerokie omówienie konkretnych praktycznych przykładów, będących podstawą ciekawej dyskusji. Zaproszeni prelegenci prezentowali wysoki poziom wiedzy merytorycznej, jak i szerokie doświadczenie w zakresie prawa konkurencji i w sposób wyczerpujący i interesujący omówili zagadnienia zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Atutem szkolenia była również kameralna atmosfera, co pozwoliło na lepszy kontakt z prowadzącymi oraz swobodne prowadzenie dyskusji w trakcje prezentacji oraz umożliwiło dostęp do dodatkowych materiałów także po zakończeniu szkolenia.

   

  Katarzyna Anna Dolna, Shell Polska Sp. z o.o.
 • Warsztaty „Zakazane Porozumienia Rynkowe” zorganizowane przez Business Media Solutions Sp.z o.o. w dniach 26 – 27. 10 oceniam bardzo pozytywnie.  Poszczególni prelegenci potrafili z zainteresowaniem prowadzić poszczególne bloki szkolenia oraz dysponowali dużą praktyczną wiedzą. Całość szkolenia oceniam bardzo wysoko.

   

  Magdalena Sikora, TESCO
 • Spotkanie „Zakazane Porozumienia Rynkowe” było zorganizowane na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, jak również organizacyjnym. Ważne jest, iż odpowiedni dobór prelegentów i tematów pozwolił w wyczerpujący sposób omówić problemy związane z tematyką tego spotkania. Odpowiednio zaplanowane, poszczególne wystąpienia, wraz z przerwami na dyskusje  z prelegentami, pozwalają w pełni wykorzystać obecność ekspertów, jak również osób będących uczestnikami warsztatów.
  Polecam szkolenia i warsztaty organizowane przez Business Media Solution Sp. z o.o. każdemu, kto oczekuje najwyższego poziomu usług.

   

  Julia Słomińska, Arla Foods S.A.
 • Jako uczestnik warsztatów „Nieuczciwe praktyki rynkowe’ oraz „Zakazane praktyki rynkowe”, organizowanych przez Business Media Solution Sp. z o.o. polecam organizatora wszystkim tym, którzy cenią  wysoka jakość usług i  doskonałe wyczucie potrzeb klienta. Starannie rozplanowane wystąpienia , precyzyjnie dobrane tematy oraz profesjonalizm prelegentów zadowoli najbardziej wymagających.  Podczas omawiania  poszczególnych tematów padały konkretne przykłady oraz  praktyczne wskazówki. Nie zabrakło też czasu na pytania słuchaczy. Miła atmosfera sprzyjała  dyskusji,  podczas której uczestnicy warsztatów mogli omówić nurtujące ich wątpliwości. Organizowanie szkoleń na ciekawe ale trudne tematy , to wyzwanie.  Moim zdaniem organizatorowi udało się temu wyzwaniu sprostać. Polecam warsztaty, to dobrze zainwestowane pieniądze. Zadowolenie i kontakty, bezcenne. 

   

  Marek Waletko, POLTRADE Sp.j.
 • Warsztaty „Pozwy zbiorowe” w dniu 28 września 2010r. zostały zorganizowane z zachowaniem najwyższej staranności i profesjonalizmu. Temat stanowiący nowość na rynku usług prawniczych opracowano w sposób dający możliwość poznania jego genzy, założeń systemowych, przewidywanych ryzyk i porównania systemów międzynarodowych. Można było poznać wiele wątków towarzyszących tematowi,  stanowiących kulisy legislacji. Prelegenci to uznane autorytety w swoich dziedzinach, posiadający wiedzę i doświadczenie praktyczne. Wąskie grono uczestników pozwoliło na swobodną dyskusję i wymianę poglądów. Także dobra ogólna atmosfera spotkania sprzyjała możliwości nawiązania kontaktów zawodowych. Szkolenie polecam osobom zajmującym się prawem w praktyce, którzy oczekują po tego typy spotkaniach czegoś więcej niż tylko zapoznania przypisami i powszechnie dostępnym orzecznictwem.

   

  Joanna Robińska, The Lorenz Bahlsen Snack-World sp. z o.o.
 • Wybór miejsca – idealny ; hotel z bardzo dobrymi usługami w dobrej lokalizacji,obsługa ze strony BMS – na dobrym poziomie, tematyka warsztatów – interesująca , „na czasie”, wykładowcy – zaangażowani, prowadzący wykłady w sposób interesujący choć mało interaktywny. Ogólnie oceniam warsztaty „Reklama leków” za dobre i pomocne w podnoszeniu wiedzy choć moim oczekiwaniem jest to aby na przyszłość miały one charakter   bardziej interaktywny.  Wydaje mi się że warsztaty powinny dawać możliwość podzielenia się przypadkami i doświadczeniami oraz problemami słuchaczy które są dyskutowane i rozwiązywane na forum przy udziale eksperta. Ekspert także w oparciu o tematykę swojego  wykładu  mógłby organizować ćwiczenia dla słuchaczy i następnie udzielać komentarzy i wyjaśnień.

   

  Agnieszka Szalecka, Nepentes S.A
 • Ciekawy temat spotkania, bardzo często bagatelizowany przez firmy, w dobie rosnącej konkurencji. Rzeczowe podejście  prelegentów do prezentowanych zagadnień, dobra obsługa konferencji.

   

  Grzegorz Kondracki, Dr. Zdrowie
 • Warsztaty „ Negocjacje handlowe” w dniach 9-10.03.2011 oceniam na bardzo wysokim poziomie.  Prowadzący wykazali się wysokimi kwalifikacjami i w sposób ciekawy oraz wyczerpujący prezentowali wiedzę z zakresu negocjacji handlowych. Szkolenie prowadzone było w sposób otwarty, zorientowany na potrzeby uczestników. Materiały szkoleniowe przygotowane zostały starannie i stanowiły cenne źródło informacji nie tylko podczas zajęć ale również po ich zakończeniu.

  Szkolenie zorganizowane w sposób profesjonalny i godny polecenia.

   

  Anna Kuflińska, Okechamp S.A
 • Zajęcia były niezmiernie ciekawe, merytorycznie – skarbnica wiedzy, prelegenci widać było, że są praktykami ( w szczególności pani mecenas Bernadeta Kasztelan-Świetlik, która zna działanie UOKiK’u z dwóch ujęć, czy też pan mecenas Wierzbicki) w pełni oddanymi temu, co robią.

  W przytaczanych casusach mogłam odnaleźć kwestie, które bezpośrednio, na co dzień dotyczą mojej firmy (opłaty półkowe).

  Widziałam po zachowaniu współuczestników, że wystąpienie dwóch prelegentów wzbudziło pewne niezadowolenie, ponieważ rozwinęli tematy z początku prezentacji, a czas umykał, dlatego na koniec zmuszeni byli „prześlizgnąć” się po tematach, które były interesujące dla wielu z nas.

  Cała sceneria hotelu InterContinental oraz posiłki serwowane przez te dwa dni sprzyjały wchłanianiu wiedzy.

   

  Paulina Spodymek, Hochland Polska Sp.z o.o.
 • Warsztaty „Umowy w dystrybucji” zostały zorganizowane przez BMS w bardzo profesjonalny sposób. Zarówno prelegenci jak i tematy poszczególnych wystąpień zostały dobrane bardzo dobrze, o czym świadczyła duża liczba pytań, ożywiona dyskusja oraz duże zaangażowanie wszystkich uczestników. Sam temat konsekwencji prawnych umów w dystrybucji w świetle prawa antymonopolowego jest ciągle nowy i wielu prawników, którzy na co dzień doradzają zarówno dostawcom jak i sieciom handlowym jeszcze go nie zna. Uczestnictwo w tych warsztatach pozwala zrozumieć zasady i ryzyka co ułatwia rozmowy z sieciami handlowymi.

   

  Daniel Pidzik, Red Bull Sp.z o.o.
 • Warsztaty „Umowy w dystrybucji”  w dniach 14-15 kwietnia 2010 zostały zorganizowane przez Business Media Solution Sp. z o.o. bardzo profesjonalnie. Dobór tematów jest interesujący dla podmiotów znajdujących się na różnych szczeblach obrotu, zarówno dostawców, jak i dystrybutorów. Świetnie dobrani wykładowcy, zawodowcy wysokiej klasy, posiadający ogromną wiedzę i – co chyba najważniejsze – potrafiący ją przekazać. Nie do przecenienia jest możliwość wymiany opinii wśród uczestników szkolenia.
  Polecam szkolenia i warsztaty organizowane przez przez Business Media Solution Sp. z o.o. każdemu, kto oczekuje najwyższego poziomu usług.

   

  Urszula Kalisty, Radca prawny współpracujący z Brenntag Polska Sp. z o. o.
 • Warsztat „Systemy Motywacyjne w Call/Contact Center” zorganizowany przez Business Media Solutions Sp. z o.o. był przygotowany i prowadzony bardzo profesjonalnie.

  Poruszone zagadnienia przedstawiły tematykę  w wielu ujęciach, prelegenci (praktycy) w wyczerpujący sposób prowadzili panele, dzieląc się swoim doświadczeniem przekazali cenne wskazówki. Dodatkowo  warsztaty stwarzają okazję do nawiązania wielu kontaktów biznesowych, jak również wymiany doświadczeń.

  Każdemu polecam spotkania organizowane przez  Business Media Solutions Sp. z o.o.

   

  Robert Walczyński, Multimedia Polska S.A.
 • Warsztaty „Systemy Motywacyjne w Call/Contact Center” były przygotowanie na wysokim poziomie, zarówno pod względem merytorycznym jak również organizacyjnym.
  Prelegenci w ciekawy sposób przedstawili struktury Contact Center swoich firm, jak również systemów motywacyjnych.
  Z przyjemnością wezmę udział w kolejnych spotkaniach organizowanych przez Business Media Solutions.

   

  Julia Grzesiak, HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
 • Warsztaty ”Wynagrodzenia i Systemy Motywacyjne” zorganizowane w dniach 23-24 listopada br zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Ważne jest, iż odpowiedni dobór prelegentów praktyków i tematów pozwolił w pogłębiony sposób omówić problemy związane z tematyką tego spotkania.

  Kameralna atmosfera pozwalała na swobodną dyskusję w trakcie prezentacji, co szczególnie cenię sobie podczas tego typu wydarzeń.

   

  Katarzyna Ciborowska, PZU S.A
 • Musze przyznać ze byłam pod wrażeniem wysokiego poziomu warsztatów,  w szczególności niektórych prezentacji.

  Praktyczny aspekt podejścia UOKiKu do przedstawionego tematu ma dla przedsiębiorców zasadnicze znaczenie, wiec z mojego punktu widzenia wszelkie informacje w tym zakresie były szczególnie istotne.

  Sylwia Palmowska, Procter & Gamble Central Europe North
 • W mojej ocenie warsztat „Raportowanie w Call/Contact Center”, zorganizowany przez Business Media Solutions, na którym miałam przyjemność gościć, został przeprowadzony w sposób bardzo profesjonalny – zarówno pod względem  merytorycznym jak i organizacyjnym
  W szczególności koncentracja na wybranym zagadnieniu i jego dogłębna, praktyczna analiza, podparta licznymi case studies, pozwoliła na pełne zrozumienie tematyki tego spotkania.
  W przyszłości chętnie wezmę udział w podobnych spotkaniach organizowanych przez Business Media Solutions.

   

  Aleksandra Śliwińska, Nordea Bank Polska S.A
 • Spotkanie poświęcone „Raportowaniu w Call/ Contact Center”, które miało miejsce w dniach 9-10 lutego, spełniło moje oczekiwania. Warsztat zorganizowany przez Business Media Solutions Sp. z o.o przygotowany był na bardzo wysokim poziomie nie tylko pod względem organizacyjnym,  ale również pod względem merytorycznym. Prelegenci prowadzący spotkanie byli świetnie przygotowani,  dzięki czemu skutecznie i zachęcająco wciągali do dyskusji, która bardzo ożywiła warsztat. Polecam spotkania Business Media Solutions Sp. z o.o.- każdemu kto ceni sobie profesjonalizm.

   

  Agnieszka Rutkowska, Tchibo Warszawa Sp. z o.o.
 • Konferencja „Raportowanie w Call/Contact Center” organizowana przez Business Media Solutions Sp.z o.o., w której uczestniczyłem w dniach 9-10 lutego, była połączeniem wykładów wraz z analizą przypadków zbieżnych z założonym tematem. Dobra organizacja oraz trafny dobór tematyki konferencji sprawiły, że czas poświęcony na udział w tym wydarzeniu był dobrą inwestycją. Poruszone zagadnienia przedstawiły tematykę raportowania w wielu ujęciach, często pozwalając na poszerzenie perspektywy postrzegania tego tematu. Prelegenci dzieląc się swoimi doświadczeniami przekazywali cenne wskazówki co do praktycznej realizacji raportowania w CC.

  Mogę polecić udział w tej i innych konferencjach organizowanych przez Business Media Solutions Sp.z o.o.

   

  Marek Pietrusiak, Home.pl Sp.z o.o.
 • Tematyka warsztatów „Systemy motywacyjne w Call/Contact Center, 18-19 maja 2011”, sprostała moim oczekiwaniom. Krążąc wokół tematu mierzyliśmy się z kluczowymi kwestiami, a dobór prelegentów z organizacji o różnych modelach biznesowych gwarantował odmienność prezentowanych doświadczeń i punktów widzenia. Prelekcje i dyskusje skłaniały do refleksji.  Materiały z zajęć oraz własne notatki są dla mnie obecnie mocnym wsparciem przy rozwiązywaniu dylematów menedżerskich w kierowanym przeze mnie CC. Rekomenduję te warsztaty każdemu, kto chce wymienić się swoimi doświadczeniami i poznać trendy w motywowaniu w CC.

   

  Tomek Dominiak, Avista Media Sp.z o.o.
 • W dniach 18/19.05.2011 uczestniczyłam w warsztatach Systemy motywacyjne w Call/Contact Center. W mojej ocenie profesjonalne przygotowanie ze strony organizatorów, interesujące case study i wiele wnoszące dyskusje są niezaprzeczalnymi atutami tego wydarzenia. Spójna tematyka wystąpień, ułożonych w logicznej kolejności i pozwalających na dotarcie do informacji niezwykle istotnych z punktu widzenia CC była mocną strona warsztatów. Czas spędzony na tym evencie uważam za bardzo udany,  będę śledzić ofertę kolejnych wydarzeń tego typu.

   

  Monika Filipek, PKO Bank Polski
 • Warsztaty ”Systemy motywacyjne w Call/Contact Center” zorganizowane w dniach 18-19 maja br zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Odpowiedni dobór prelegentów i tematów pozwolił w pogłębiony sposób omówić problemy związane z tematyką tego spotkania. Odpowiednia atmosfera pozwalała na swobodną dyskusję w trakcie prezentacji. Wszystkim polecam warsztaty zorganizowane przez Business Media Solutions.

   

  Mirosław Sobczak, MAKSIMUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością HOLDING S.K.A.
 • Warsztaty „Prawo Konkurencji w Praktyce”, zorganizowane przez spółkę Business Media Solutions Sp.z o.o. w dniach 02-03 lutego 2011 spełniły moje oczekiwania zrówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym.

  Omawiane zagadnienia były w sposób ciekawy prezentowane przez prelegentów-praktyków. Kameralna atmosfera warsztatów pozwoliła na swobodną wymianę poglądów pomiędzy uczestnikami i prelegentami.

  Polecam spotkania organizowane przez Business Media Solutions Sp.z o.o.

   

  Agnieszka Stolarska, Wydawnictwo BAUER Sp.z o.o., Sp.k
 • W dniu 1.06.2011 miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach „Negocjacje Handlowe”. Forma warsztatów bardzo mnie zaciekawiła. Spotkanie było zorganizowane precyzyjnie a dobór prelegentów zapewnił szerokie spojrzenie na omawiane tematy.

  Dodatkowym atutem warsztatów jest ich kameralna forma, umożliwiająca lepszy kontakt pomiędzy uczestnikami i prelegentami. Osoby prezentujące to wieloletni praktycy, którzy przekazując wiedzę posługują się licznymi przykładami z własnych doświadczeń.

  Renata Chyłek, Drosed S.A.
 • Warsztaty „Raportowanie w Call/Contact Center” II edycja, które odbyły się w dniach  8-9  czerwca 2011 w Hotelu Marriott w Warszawie, zostały zorganizowane na wysoce profesjonalnym poziomie przez Business Media Solutions. Tematyka poszczególnych modułów warsztatów, dobór prelegentów wśród praktyków oraz empiryczne ujęcie przez nich poruszanych zagadnień daje świadectwo godnej polecenia jakości. Na uwagę zasługują również świetne materiały szkoleniowe i co ważne bardzo duże zaangażowanie ze strony samych Organizatorów. Doskonała organizacja! Z przyjemnością wezmę udział w kolejnych edycjach warsztatów.

   

  Piotr Michota, PKO Bank Polski
 • Warsztaty „Raportowanie w Call/Contact Cenetr” zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie pod względem merytorycznym i jakościowym.
  Zaproszeni prelegenci byli przede wszystkim praktykami, którzy na co dzień zarządzają pracą call center a przedstawiane przez nich zagadnienia poparte były przykładami z codziennej pracy.
  Spotkanie było bardzo interesujące i pozwoliło przekonać się jak różnorodne może być spojrzenie na kwestię raportów.

   

  Ewa Piątkowska, SKANDIA S.A
 • Miałem przyjemność  gościć w spotkaniu praktyków „ Wynagrodzenia i Systemy Motywacyjne” II edycja  organizowanych  przez Business Media Sulutions  w  Warszawie 25-26 maja 2011.
  Jako wieloletni praktyk muszę przyznać ,że dawno nie byłem  na tak ciekawym,  praktycznym w pełni tego słowa znaczeniu spotkaniu. Mogłem odnieść się do licznych przykładów,  na podstawie których  były omawiane prezentacje, jak również zobaczyć, porównać funkcjonowanie mojej organizacji na tle innych firm.
  Była to niewielka, ale trafiona inwestycja w  rozwój mojej organizacji. Jako praktyk polecam i z ciekawością oczekuję kolejnych edycji spotkań organizowanych przez Business Media Solutions.

   

  Kazimierz Piasecki, Mazowiecka Spółka Gazownictwa sp. z o.o
 • Konferencja „Systemy Motywacyjne w Call/Contact Center” pozwoliła mi jako dostawcy rozwiązań technologicznych spojrzeć na problematykę systemów CC z perspektywy ich codziennej pracy operacyjnej. To fantastyczne poszerzenie horyzontów. Prelegenci zachęcali do dyskusji i konferencja z założenia, przekształciła się w niezwykle interesujące warsztaty.

  Dobór prelegentów był przemyślany a przedstawione przez nich doświadczenia i tezy , choć czasem kontrowersyjne, stanowią trudną do przecenienia wartość dla mojej codziennej pracy.


  Maciej Parvi, Avaya Poland
 • Warsztaty, które odbyły się okresie 9-10 lutego dotyczące raportowania w Contact Center zorganizowane przez Business Media Solutions Sp.z o.o. były przygotowane i przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Zakres przedstawionych prezentacji i ćwiczeń doskonale wpasował się w temat spotkania. Dodatkowo w kuluarach była możliwość nawiązania wielu kontaktów, jak również uzyskania odpowiedzi i rozwiązań na wiele pytań i problemów. Udział w warsztatach był jak najbardziej dobrze spędzonym czasem. Zarówno prowadzący jak i moderatorzy poszczególnych dni stanęli na wysokości zadania. Prezentacje były prowadzone w sposób ciekawy, miedzy innymi przez zaprezentowanie danych empirycznych, co umożliwiało porównanie siebie na tle konkurencji.

   

  Rafał Kubowicz, Alior Bank S.A
 • Warsztaty „Elektroniczne Postępowanie Upominawcze”, które odbyły się w dniach 21-22 września, zostały przeprowadzone profesjonalnie pod względem merytorycznym i jakościowym. Prelegenci wykazali się wysokimi kwalifikacjami i w większości w sposób ciekawy oraz wyczerpujący dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem; również dyskusje ze współuczestnikami były inspirujące i pouczające.  Na uwagę zasługują świetne materiały szkoleniowe oraz – co ważne – bardzo duże zaangażowanie ze strony samych Organizatorów.

  Karolina Krasnodębska, BRE BANK HIPOTECZNY SA
 • Konferencja „Elektroniczne postępowanie upominawcze. Praktyczne wskazówki, postulaty, perspektywy.” zorganizowana w dniach 21-22 września 2011 roku przez Bussines Media Solutions stanowiła doskonale forum wymiany doświadczeń zarówno z pozostałymi uczestnikami, jak i z samymi prelegentami w zakresie tematyki dotyczącej najnowszej, a zarazem jednej z najskuteczniejszych metod windykacji.
  Dzięki bogatej ofercie merytorycznej uczestnicy konferencji mieli niepowtarzalną możliwość przedyskutowania wszelkich wątpliwości z przedstawicielami praktyki z różnych środowisk: dyrektorów działów windykacji, komorników oraz Przewodniczącego e-Sądu. Właściwy dobór prelegentów sprawił, iż uczestnicy zyskali cenne wskazówki nie tylko w zakresie korzystania z dobrodziejstwa e-sądu, lecz także skutecznych metod windykacji. Dzięki udziałowi Przedstawiciela Ministerstwa Sprawiedliwości uczestnicy zyskali niepowtarzalną okazję aby podzielić się swoimi wątpliwościami oraz zaprezentować własne propozycje zmian w funkcjonowaniu EPU.
  Szczególnego podkreślenia wymaga zaangażowanie organizatorów, którzy zarówno przed, jak i w trakcie samej konferencji zadbali o przyjazną atmosferę pozwalająca na swobodną wymianę poglądów.

  Joanna Kot, Waldemar Woroch, Dział Prawny Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.
 • Chcielibyśmy wyrazić uznanie dla organizatorów dwudniowych Warsztatów pt. „Elektroniczne Postępowanie Upominawcze (EPU)/Praktyczne wskazówki, postulaty, perspektywy”, które odbyły się w dniach 21-22 września 2011 r. w Warszawie.

  Konferencja, dzięki dobrej moderacji i praktycznym aspektom oraz świetnie dobranym ekspertom, w szczególności Przewodniczącego e-Sądu, przedstawiciela Ministerstwa Sprawiedliwości, ale również przedstawicieli Kancelarii Prawnych oraz Komorników Sądowych pozwoliła na ożywioną dyskusję praktyków nie tylko w kuluarach, ale i w trakcie spotkania.

  Z pewnością dyskusja w trakcie spotkania pozwoliła przybliżyć zarówno przedstawicielom Wymiaru Sprawiedliwości wątpliwości i problemy wierzycieli, z jakimi borykają  się w codziennej pracy w stosowaniu EPU,a z pewnością umożliwi też zainteresowanym wierzycielom zgłaszanie Ministerstwu i e-Sądowi wniosków o dokonanie konkretnych usprawnień systemowych, a nawet zmianę projektu nowelizacji Ustawy Kodeks postępowania cywilnego i innych ustaw z sierpnia br.

   

  Hubert Nogalski, Departament Obrotu Gazem, Biuro Klientów Korporacyjnych PGNiG SA
 • Konferencja dotycząca Elektronicznego Postępowania Upominawczego zorganizowana w dniach 21/22 września 2011 r. przez Business Media Solutions była praktycznym i merytorycznym spotkaniem osób, na co dzień zajmujących się szeroko pojętym odzyskiwaniem należności. Prelegenci zostali tak dobrani, aby wszyscy uczestnicy konferencji mogli znaleźć interesujące aspekty problematyki EPU oraz wysłuchać odpowiedzi na liczne pytania i aktualne problemy związane z uzyskiwaniem e-nakazów zapłaty i e-Bankowych Tytułów Egzekucyjnych.

  Zdecydowanie największą zaletą spotkania była możliwość rozmów z praktykami i ekspertami z Sądu, Ministerstwa Sprawiedliwości i kancelarii komorniczych.

   

   

  Piotr Cendrowski, NETIA S.A.
 • W dniach 21-22 września 2011r. miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach poświęconych tematyce „Elektronicznego Postępowania Upominawczego”, zorganizowanych przez Business Media Solutions Sp.z o.o.
  Warsztaty w moim odczuciu zostały przygotowane profesjonalnie zarówno poz względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Osoby prowadzące warsztaty w sposób interesujący przedstawiły wszelkie zagadnienia związane z procedurą Elektronicznego Postępowania Upominawczego od strony teoretycznej jak i praktycznej.
  Ponadto dzięki tym warsztatom uzyskałam bardzo wiele cennych wskazówek oraz informacji na nurtujące mnie pytania związane z omawianym zagadnieniem.
  Serdecznie wszystkim polecam warsztaty organizowane przez firmę Business Media Solutions.

   

  Magdalena Quainoo, CANAL+ Cyfrowy Sp.z o.o.
 • Z ogromną przyjemnością uczestniczyłem w warsztatach na temat  „Zarządzanie w Call/ Contact Center” zorganizowanych przez BMS Polska w dniach 18-19 października. Interesujący dobór tematów związanych z Profit Center oraz profesjonalni, mający praktyczna wiedze prelegenci przekazali wiele ciekawych informacji. Spotkania takie są potrzebne, ponieważ pokazują co się dzieje w danym czasie w dziedzinie Call center a także pozwalają na zawieranie nowych i ciekawych znajomości biznesowych. Polecam udział w spotkaniach zorganizowanych przez Business Media Solutions.

   

  Piotr Stasiak, Materna Communications Sp.z o.o.
 • Kongresy „Zarządzanie Call/ Contact Center”, który odbył się w dniach 18-19 października, zostały przeprowadzone profesjonalnie pod względem merytorycznym, organizacyjnym jak i jakościowym. Zarówno prowadzący jak i moderatorzy poszczególnych dni stanęli na wysokości zadania. Szkolenie prowadzone było w sposób otwarty i zorientowany na potrzeby uczestników. Polecam spotkania organizowane przez Business Media Solutions.

   

  Bartłomiej Sędek, ARTERIA S.A.
 • Konferencja  „Elektroniczne postępowanie upominawcze” zorganizowane w dniach 21-22 września 2011 roku przez Business Media Solutions była doskonale przygotowanym i zorganizowanym spotkaniem pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Do wygłoszenia prelekcji B.M.S  zaprosiło wielu praktyków z długoletnim stażem i ogromną wiedza praktyczną, którzy w sposób interesujący omówili możliwości windykacji należności. Szczególnie ciekawe było spotkanie z przewodniczącym E – sądu oraz przedstawicielem Komorników Sądowych. Niepowtarzalna była na tym spotkaniu  możliwość dyskusji  z prelegentami  w trakcie spotkania oraz w kuluarach.
  Na uwagę zasługuje zaangażowanie organizatorów  podczas trwania warsztatów  oraz doskonale przygotowane materiały szkoleniowe.

   

  Katarzyna Persanowska, PGE Obrót S. A.
 • W dniach 25-26 maja 2011 miałam przyjemność uczestniczenia w spotkaniu „ Wynagrodzenia i Systemy Motywacyjne” organizowanym  przez Business Media Solutions. Odpowiedni dobór prelegentów i tematów pozwolił w ciekawy sposób omówić problemy związane z tematyką tego spotkania. Na uwagę zasługują również świetna organizacja oraz bardzo duże zaangażowanie ze strony Organizatorów. W przyszłości chętnie wezmę udział w spotkaniach organizowanych przez Business Media Solutions.

   

  Anna Kamińska, Polskie Młyny S.A.
 • AUDYT CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA DLA LAFARGE CEMENT S.A.

  W dniach 5-6.12.2011r. odbył się Audyt Centrum Obsługi Klienta (COK) w Bielawach. Audyt dotyczył następujących obszarów: Procesy i Procedury; Praca Zespołu COK oraz Profil Kompetencyjny Pracowników .
  Chcemy wyrazić zadowolenie z wysokiej jakości świadczonych usług przez firmę Business Media Solutions. Zadanie zostało wykonane terminowo oraz z wyjątkową starannością. Firmę Business Media Solutions Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Nowogrodzkiej 50/515 polecić możemy jako sprawdzonego i rzetelnego wykonawcę, wyróżniającego się profesjonalizmem i konkurencyjnymi cenami.

   

   

  Olga Milerowicz, HR Manager SG&A, Lafarge Cement S.A. / Lafarge Gips Sp. z o.o.
 • Po raz pierwszy uczestniczyłem w kongresie Call/Contact Center organizowanym przez BMS Polska, ale bardzo się cieszę, że wreszcie wziąłem udział. Moje Call Center jest typu B2B w odróżnieniu od większości uczestników, którzy zarządzają Call Center typu B2C i dlatego nie uczestniczyłem w wielu innych spotkaniach organizowanych przez BMS. Tym razem uznałem, iż tematyka rekrutacji, oceny pracowników, motywacji jest w wielu aspektach niezależna od typu organizacji Call Center i nie zawiodłem się. Prezentacje z wielu różnych sektorów biznesu wskazywały na oczywiste podobieństwa zarówno z perspektywy problemów jak i sposobów ich rozwiązywania. Bardzo podobała mi się otwartość prelegentów na pytania, czasami bardzo szczegółowe. Nie wyczuwało się w czasie spotkania relacji wykładowca-słuchacz, lecz bardziej partner-partner, co sprzyjało dyskusji. Doskonała atmosfera kongresu była widoczna również w czasie rozmów kuluarowych gdzie bardzo łatwo było nawiązać kontakt z uczestnikami spotkania. Jednym słowem bardzo dobrze przygotowane spotkanie, prelegenci z dużym doświadczeniem i miła atmosfera. BRAWO!

   

  Piotr Tamas, ALCATEL_LUCENT
 • W dniach 16-17.IV.2012r. uczestniczyłam w zorganizowanych przez BUSINESS MEDIA SOLUTIONS warsztatach „Nowelizacja  Kodeksu postępowania cywilnego”.
  Warsztaty zostały zorganizowane bardzo profesjonalnie. Prelegenci byli świetnie przygotowani, posiadają bardzo dużą wiedzę z tematu będącego przedmiotem warsztatów, zajęcia prowadzili w ciekawej formie i z możliwością zadawania pytań. Ponadto – w trakcie przerw w warsztatach była możliwość indywidualnej rozmowy z prelegentami. Materiały przygotowane przez organizatorów są na wysokim poziomie i bardzo przydatne nie tylko jako materiał szkoleniowy, ale również można je wykorzystać w pracy zawodowej.
  Organizatorzy wykazali się świetnymi umiejętnościami prawidłowej organizacji warsztatów i są osobami o wysokiej kulturze osobistej, potrafiącymi stworzyć miłą i pełną ciepła atmosferę.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam udział w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez BUSINESS MEDIA SOLUTIONS, gdyż jest to profesjonalna Firma.

  Wszystkim pracownikom BUSINESS MEDIA SOLUTIONS życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej i rozwoju zawodowego.

   

  Z wyrazami szacunku i uznania, Jolanta Mogilska, Poczta Polska S.A.
 • Konferencja budująca relacje prelegentów ze słuchaczami już od pierwszych chwil spotkania, dająca szerokie możliwości wymiany doświadczeń. Bardzo dobrze dobrani moderatorzy, efektywnie kreujący dyskusję uczestników spotkania. Wspaniała organizacja i wyjątkowa, ciepła atmosfera, to spotkanie organizowane przez pasjonatów i wysokiej klasy specjalistów tematyki Call Centre. Polecam każdej osobie, która chce się dowiedzieć więcej  i nauczyć jak po mistrzowsku zarządzać jednym z najtrudniejszych obszarów organizacji – „ Obsługą Klienta”.

   

  Monika Kaczmarek, Verint Systems UK Limited
 • Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy uczestniczyła w roli Sponsora w organizowanych przez Business Media Solutions konferencjach „Elektroniczne Postępowanie Upominawcze” oraz „Obrót Wierzytelnościami”.

  Konferencje były doskonale przygotowane i zorganizowane zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Warunki umowy zostały w całości zrealizowane. Pracownicy Spółki wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem.

  Polecamy współpracę z Business Media Solutions przy okazji kolejnych edycji spotkań.


  Zbigniew Dębski, Kancelaria MACIEJ PANFIL I PARTNERZY
 • Humanwork Sales Division S.C. była sponsorem konferencji  „Systemy Motywacyjne w Call/Contact Center: Pozafinansowe vs Finansowe” zorganizowanej przez  Business Media Solutions Sp. z o.o.

  Konferencja została poprowadzona przez organizatora w sposób perfekcyjny w pełni realizując warunki umowy. Zaproszeni na konferencję uczestnicy idealnie odpowiadali profilowi naszych potencjalnych Klientów oraz wykazywali dużą aktywność i zaangażowanie w prezentacje. Nasza obecność jako sponsora została wsparta przez pracowników BMS, którzy aktywnie inicjowali kontakty biznesowe z uczestnikami.

  Udział w konferencji spełnił nasze oczekiwania. Efektem jest kilkunastu zainteresowanych Klientów z którymi prowadzimy poważne rozmowy handlowe. W naszych kategoriach traktujemy to jako sukces.

  Szczerze polecamy usługi firmy BMS, jako skutecznego organizatora konferencji i warsztatów wspieranych wysokim poziomem prelegentów i zaangażowanymi dobrze sprofilowanymi uczestnikami.

   

  Tomek Turowski, Universal Agent S.A.
 • Z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyłam w  IV – tej edycji  konferencji  „Wynagrodzenia
  i Systemy Motywacyjne”  15-16.05.2012. Szczególnie doceniam znakomity dobór prelegentów,
  umożliwiający wymianę doświadczeń z praktykami oraz perfekcyjną organizację.

   

  Wioletta Bykas-Darnowska, Bricoman Polska – GROUPE ADEO
 • Jak wiele osób odpowiedzialnych w firmach za obszar HR szczególnym zainteresowaniem darzę obszar wynagrodzeń i systemów premiowych. W związku z tym w dniach 15-16.05.2012 uczestniczyłam w konferencji „Wynagrodzenia i Systemy Motywacyjne”, która w bardzo interesujący sposób pozwoliła mi zgłębić ten temat od strony zarówno merytorycznej jak i praktycznej. Bardzo dobrze dobrani prelegenci oraz możliwość rozmów z praktykami stanowiło dodatkowy atut tego spotkania. Dziękuję i polecam.

   

  Agnieszka Kaczorowska, BZK Group Sp. z o.o.
 • Jako przedstawiciel FOR-NET S.A. uczestniczyłem w dniach 18-19 września 2012 r. w „Kongresie Windykacyjnym 2012”. Spotkanie zostało zorganizowane profesjonalnie i stało na wysokim poziomie merytorycznym. Prelegenci zaprezentowali dużą wiedzę z zakresu finansów i windykacji, dodatkowo w kuluarach była możliwość nawiązania kontaktów, jak również uzyskania odpowiedzi i rozwiązań na wiele pytań i problemów dotyczących aktualnej sytuacji na rynku. Polecam spotkania organizowane przez Business Media Solutions Sp. z o.o. i do zobaczenia w przyszłym roku.

   

  Piotr Flis, FOR-NET S.A.
 • Z przyjemnością polecam usługi firmy Business Media Solutions, która w dniach 18-19 września organizowała Kongres Windykacyjny.

  Temat kongresu w pełni odpowiadał moim oczekiwaniom. Doskonale dobrani prelegenci wykazali się pełnym profesjonalizmem, kompetencją i niezwykle pozytywną energią. Otrzymałam praktyczną wiedzę z zakresu motywowania pracowników oraz miałam możliwość poznania różnych ciekawych rozwiązań. Nabyta podczas spotkania wiedza z pewnością będzie przydatna w mojej pracy zawodowej.

  Kongres windykacyjny polecam, jako prestiżowe wydarzenie branży windykacyjnej, które jest doskonałą okazją do wzbogacenia wiedzy i nawiązania kontaktów.

  Doceniam profesjonalną organizację oraz przygotowanie imprezy zarówno dla uczestników, jaki i wykładowców.

   

  Dorota Spyra, Alektum Inkasso Sp. z o.o.
 • Lacrosse Legal & Financial Translations była Sponsorem spotkania „Skuteczne zarządzanie działem prawnym” zorganizowanym przez Business Media Solutions Sp. z o.o.

  Organizatorzy wykazali się świetnymi umiejętnościami prawidłowej organizacji i są osobami
  o wysokiej kulturze osobistej, potrafiącymi stworzyć miłą i pełną ciepła atmosferę.

  Spotkanie odbyło się w formie kameralnej, co z pewnych względów było wartością dodaną. Umożliwiło to swobodną dyskusję w trakcie prelekcji oraz podczas przerw w spotkaniu mieliśmy możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi Klientami jak
  i wzmocnienia dotychczasowych. Warunki umowy zostały spełnione w całości.

  Polecamy wydarzenia organizowane przez Business Media Solutions Sp. z o.o. Z pewnością jest to dobra inwestycja w przyszłość firmy.

   

  Paulina Golba, Biuro Tłumaczeń LACROSSE
 • Niniejszym pragnę polecić firmę Business Media Solutions Sp.z.o.o głównego organizatora Kongresu Windykacyjnego – Dialog Praktyków 2012. W dniach 18-19.09.2012r. miałam okazję uczestniczyć w tym przedsięwzięciu w charakterze prelegenta. Kongres był doskonałą okazją do poznania przedstawicieli branży oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Doceniam także profesjonalną organizację oraz przygotowanie imprezy zarówno dla prelegentów jak i uczestników spotkania. Kongres polecam jako bardzo prestiżowe wydarzenie dla branży windykacyjnej.

   

  Beata Barańska, e-Kancelaria Grupa Prawno Finansowa
 • Jako przedstawiciel firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. z przyjemnością polecam usługi świadczone przez firmę Business Media Solutions. W dniach 12-13 lutego 2013 roku uczestniczyłem w „Kongresie Windykacyjnym 2013” zorganizowanym przez BMS. Prelegenci kongresu zaprezentowali szeroką wiedzę z zakresu praktycznego spojrzenia na windykację sektora B2C, w pełni wyczerpując zagadnienia tematu. Udział w spotkaniu spełnił moje oczekiwania, dlatego zachęcam do współpracy z firmą Business Media Solutions.

   

  Łukasz Majcherek, Pośrednictwo Finansowe KREDYTY-Chwilówki Sp. z o.o.
 • W dniach 12-13 luty 2013 uczestniczyłam wraz z Panią Agnieszką Rzymyszkiewicz w Kongresie Windykacyjnym w Warszawie. Temat spotkania odpowiedni dla wykonywanej pracy pozwolił z innej, praktycznej strony porównać doświadczenia różnych firm w tym temacie. Obsługa spotkania na bardzo wysokim poziomie. Miła i sympatyczna atmosfera sprzyjała wymianie poglądów. Doświadczenia z innych branż już dziś nasunęły pomysły na wprowadzenie zmian i udoskonalenie programów obsługujących windykację.

   

  Elżbieta Kulińska i Agnieszka Rzymyszkiewicz, Przewozy Regionalne sp. z o.o.
 • W dniu 14 marca 2013r. odbyło się spotkanie poświęcone tematyce audytu wewnętrznego. Z przyjemnością mogę stwierdzić, że zarówno organizacja jak i strona merytoryczna w pełni spełniły moje oczekiwania.

  Spotkanie przeprowadzone było w sposób transparentny i wyczerpujący przez wieloletnich praktykujących specjalistów. Jego doskonała organizacja oraz atmosfera sprzyjająca nawiązaniu kontaktów biznesowych pozwoliła dać poczucie maksymalnego wykorzystania czasu przeznaczonego na konkretną wymianę wiedzy i poglądów.

  Polecam udział w wydarzeniach organizowanych przez BMS. To godny polecania partner.

  Pozdrawiam serdecznie!

   

  Anna Grecka, Alektum
 • Z przyjemnością polecam usługi firmy Business Media Solutions, która w dniach 12 – 13 lutego  2013r organizowała II Edycję Kongresu Windykacyjnego.

  Spotkanie zostało zorganizowane profesjonalnie i stało na wysokim poziomie merytorycznym. Prelegenci zaprezentowali dużą wiedzę z zakresu finansów i windykacji, zachęcali uczestników do aktywnego uczestnictwa w dyskusji i wymiany doświadczeń,  dodatkowo w kuluarach była możliwość nawiązania kontaktów, jak również uzyskania odpowiedzi i rozwiązań na wiele pytań i problemów dotyczących aktualnej sytuacji na rynku.
  Warto było pojawić się na tym spotkaniu.

   

  Patrycja Belka, 3M Poland Sp. z o.o.
 • W dniach 12-13 lutego 2013 miałem przyjemność uczestniczyć w konferencji „Skuteczna windykacja sektora B2B” organizowanej przez firmę Business Media Solutions. To co wyróżnia ten projekt spośród innych dostępnych na rynku, to unikatowe połączenie wiedzy teoretycznej przekazywanej przez prelegentów z praktycznymi wskazówkami i uwagami, jakimi dzielą się między sobą uczestnicy zarówno w trakcie prezentacji jak i po. Nie mniej ważna jest również możliwość nawiązania nowych kontaktów, niezmiernie istotnych w tak wymagającej i dynamicznej dziedzinie jaką jest windykacja i kontrola należności Dodatkowo na uwagę zasługuje wzorowa i sprawna organizacja ze strony BMS.

   

  Bartłomiej Korbel, Credit Controller, Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.
 • W dniach 12-13 luty byłem uczestnikiem konferencji „Skuteczna windykacja w sektorze B2B zorganizowanej przez formę BMS w hotelu Shreaton w Warszawie. O samej konferencji mogę się wypowiadać w samych superlatywach, zarówno jeżeli chodzi o jej sprawna i profesjonalną organizację  jak i poziom biorących w niej udział uczestników,  prelegentów i zwłaszcza moderatorów tej dyskusji. Na szczególna pochwałę i uznanie zasługuję fakt iż w jednym miejscu „zebrano”  praktyków zajmujących się na co dzień problematyka windykacyjną z różnych dziedzin biznesowych – począwszy od branży spożywczej, budowlanej, dystrybucyjnej i na wielu innych skończywszy, dzięki czemu to spotkanie nie ograniczyło się tylko uczestnictwa w czysto akademickiej dyskusji. Powyższe zapewniło mi możliwość wymiany praktycznych poglądów z ludźmi „z branży”, przyjrzeć się z bliska procesom i rozwiązaniom windykacyjno- prawnym  funkcjonującym w dość odległych biznesowo od siebie branżach i co jest szczególnie bezcenne pozwoliło mi już wdrożyć cześć prostych rozwiązań windykacyjnych ( np. welcome pack)  w mojej codziennej pracy na obecnym stanowisku.

   

   

  Z windykacyjnym pozdrowieniem Konrad Burza, Whirpool
 • Udział w konferencji BMS „Rekrutacja i Onboarding” był dla mnie miłym zaskoczeniem. Wielką wartością konferencji okazali się nie tylko prelegenci ale i uczestnicy spotkania. Robocza wymiana informacji o tym, jak robi się onboarding i rekrutację w innych firmach, różnych od mojej branżą, wielkością i specyfiką była bardzo pouczająca. Polecam tego rodzaju spotkania także doświadczonym menadżerom dla odświeżenia spojrzenia, dla konfrontacji swojej perspektywy z rynkiem i przede wszystkich dla nawiązania nieocenionych w codziennej pracy kontaktów.

   

  Małgorzata Domańska, Berlin-Chemie/ Menarini Polska Sp. z o.o.
 • Konferencje organizowane przez BMS to przede wszystkim możliwość poznania ekspertów  z rynku. Kuluarowa wymiana doświadczeń oraz wiedza przekazywana podczas prelekcji dają inspirację oraz umożliwiają zapoznanie ze potencjalnymi rozwiązaniami,  które w konsekwencji można zastosować w swoich obszarach biznesowych.

  Jako wielokrotny uczestnik, jak i prelegent  polecam udział w spotkaniach BMS-u.

   

  Anna Witkowska, PROVIDENT
 • Uczestniczyłam w V edycji panelu eksperckiego „Wynagrodzenia i systemy motywacyjne”. Prezentowane tematy są z „życia wziętymi” dobrymi praktykami. Prelegantami jesteśmy my –  managerowie i dyrektorzy personalni, którzy sami proponujemy i wdrażamy zmiany w biznesie, np. poprzez zmiany w systemach wynagrodzeń. Konferencja jest inspirująca, wraca się po niej do pracy z listą obszarów, w jakie warto inwestować swój czas. Nie jest kolejnym wykładem i prezentacją tylko interaktywną dyskusją praktyków. Dzięki moderatorom żywa dyskusja nie zbaczała z tematyki konferencji, ale dopuszczano rozwinięcie interesujących wątków (także w czasie lunchu i przerw). Wąskie grono praktyków daje możliwość otwartej rozmowy, co nam w pracy wychodzi a co się nie sprawdza. Konferencja nie służy sprzedaniu nam kolejnego produktu, prezentowania trendy projektów „nice to have” przez dostawców usług hr. Przyznaję dużego plusa!

   

  Edyta Rydz-Kopaczewska, DALKIA
 • Udział w konferencji BMS „Rekrutacja i Onboarding” był dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem. To była pierwsza konferencja tej firmy, w której wzięłam udział i okazała się dużym zaskoczeniem ze względu na konwencję spotkania. Nieduża grupa uczestników, atmosfera sprzyjająca wymianie dobrych praktyk i nawiązaniu ciekawych kontaktów biznesowych, moderator dyskusji pochodzący z biznesu – to największe atuty konferencji. Spotkania tego typu polecam szczególnie praktykom biznesowym, którzy zainteresowani są poznaniem najnowszych trendów HR w konwencji wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami w szerokim przekroju rynkowym.

   

  Aleksandra Wielgus, Coca-Cola HBC Polska
 • Konferencja “Audyt wewnętrzny w praktyce” organizowana przez BMS była świetną okazją do wymiany doświadczeń z kolegami z branży oraz poszerzenie wiedzy na temat praktycznych rozwiązań stosowanych przez działy audytu w innych firmach. Głównymi atutami konferencji były: kameralne grono uczestników, ciekawy i zróżnicowany program oraz możliwość dyskusji w gronie profesjonalistów.

   

  Magdalena Ociepka, TESCO
 • W dniu 15 maja 2013 r. miałem przyjemność uczestniczenia w warsztatach dotyczących planowanej nowelizacji ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów. Spotkanie zostało przygotowane i  przeprowadzone profesjonalnie zarówno od strony organizacyjnej, jak i pod względem merytorycznym. Do najistotniejszych zalet warsztatów zaliczam wiedzę i doświadczenie prowadzących oraz otwartą formułę umożliwiającą swobodną wymianę poglądów. Zdecydowanie polecam udział w spotkaniach organizowanych przez Business Media Solutions.

   

  Bartosz Siarkiewicz, LUKOIL POLSKA SP. Z O.O.
 • Po raz pierwszy wzięłam udział w spotkaniu praktyków „WYNAGRODZENIA I SYSTEMY MOTYWACYJNE – V edycja”. Spotkanie okazało się bardzo ciekawym doświadczeniem: możliwość  wymiany doświadczeń z praktykami, program dostosowany na bieżąco do potrzeb uczestników, bardzo przyjemna atmosfera:).

  Chętnie wezmę udział w kolejnej VI edycji konferencji organizowanej przez Business Media Solutions.

   

  Katarzyna Wilkutowska, Amica Wronki S.A.
 • Co do samego Kongresu to uważam, że był jednym z najciekawszych i najlepszych na jakich do tej pory byłam. Zarówno pod względem tematów jako i organizacji. Bardzo podobał mi się podział na sesje tematyczne, a nawet ustawienie stołów w sali, które spowodowało, że spotkanie nie było jedynie prelekcją a stało się interaktywnym forum wymiany poglądów i doświadczeń oraz dało możliwość zadawania pytań. Poza dużą ilością informacji Kongres, dał mi także możliwość poznania wielu interesujących osób, które mają podobne problemy kwestie, z którymi muszą się mierzyć każdego dnia.

   

  Małgorzata Klukowska, DHL Express
 • W dniach 15 i 16 uczestniczyłam w Kongresie Prawników in house w Warszawie –  Sekcja „Efektywny Dział Compliance”. Dobór firm, które podczas prelekcji dzieliły się swoim doświadczeniem, był bardzo trafny ze względu zarówno na ich różnorodność biznesową jak i długość pracy z Compliance. Wielowymiarowe doświadczenia przekazywane w kameralnej atmosferze okazały się cennym źródłem nowych i świeżych rozwiązań. Ponadto spotkanie było okazją do wzbogacenia wiedzy i nawiązania nowych kontaktów, a możliwość dyskusji i otwartego dialogu były jego zdecydowaną zaletą.

  Warta podkreślenia jest bardzo sprawna organizacja oraz zaangażowanie ze strony Organizatorów. Polecam udział w spotkaniach zorganizowanych przez Business Media Solutions.
  Anna Świerek, Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
 • Udział w tegorocznym panelu eksperckim dotyczącym rozwoju talentów był dla mnie cenną okazją do dowiedzenia się, w jaki sposób inne znane i duże firmy radzą sobie z tym ważnym, choć nie najłatwiejszym aspektem zarządzania personelem. Podczas panelu uczestnicy mieli możliwość podzielenia się doświadczeniami, dobrymi praktykami, także wątpliwościami. Dzięki udziałowi w tym panelu poznałam także ciekawe osoby działające w tym samym obszarze biznesu co ja.

   

  Katarzyna Wrażeń, Provident Polska S.A.
 • W dniach 17-18 września uczestniczyłam w Kongresie Windykacyjnym 2013 – II Edycji w sekcji tematycznej „Outsourcing usług windykacyjnych”. Jestem usatysfakcjonowana z przebiegu konferencji z uwagi na trafny wybór tematów oraz ciekawe wystąpienia prelegentów, podczas których była możliwa dyskusja i podzielenie się własnymi doświadczeniami oraz pomysłami w danym temacie. Było to dla mnie bardzo wartościowe doświadczenie i w pełni zaspokoiło moje oczekiwania. Spotkanie było inspiracją w mojej pracy zawodowej do kontynuowania realizowanych projektów. Polecam tego rodzaju spotkania dla konfrontacji swojej perspektywy z rynkiem i przede wszystkich dla nawiązania nieocenionych w codziennej pracy kontaktów. Konferencja zorganizowana przez BMS to możliwość poznania ekspertów oraz możliwość zapoznania się z rozwiązaniami,  które w konsekwencji można zastosować w swoich obszarach biznesowych. Chętnie wezmę udział w kolejnej edycji konferencji organizowanej przez Business Media Solutions

   

  Małgorzata Mikołajczuk, Bank Millennium
 • W dniach 17-18 września brałem udział w III edycji kongresu windykacyjnego w sekcji tematycznej:  „Skuteczna strategie windykacji sektora B2B” organizowanej przez firmę Business Media Solutions. Kongres ten stanowił świetną mieszankę wiedzy teoretycznej, wymiany praktycznych rad pomiędzy różnymi firmami dotyczących zagadnienia windykacji oraz forum nawiązywania kontaktów w celu ulepszania windykacji poprzez współpracę po samym kongresie. Pod kątem organizacyjnym muszę przyznać, że całość została przeprowadzona profesjonalnie i bez zarzutu.

   

   

  Krzysztof Trzaska, GE Medical Systems
 • Ciekawe prelekcje, grono ekspertów z różnych segmentów rynku, sprawna organizacja oraz profesjonalna obsługa spotkania w ramach III edycji Kongresu Windykacyjnego pozwala mi na bardzo pozytywną ocenę firmy Business Media Solutions. Niewątpliwie atuty tego spotkania to forma konferencji, nastawienie na interakcję między uczestnikami, możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów.

   

  Ewa Sielewicz, PROVIDENT POLSKA S.A.
 • Konferencja poświęcona outsourcingowi windykacyjnemu, która odbyła się w dniach 17-18 września 2013 roku, okazała się bardzo interesującym wydarzeniem skupiającym wielu praktyków zagadnienia z wieloletnim doświadczeniem. Możliwość dyskusji i wymiana doświadczeń z nimi okazały się szczególnie cenne. Spółka Business Media Solutions i tym razem zadbała o wysoki poziom merytoryczny oraz dobrą organizację eventu.

   

  Sylwia Naumowicz, e-Kancelaria Grupa Prawno Finansowa
 • III edycja Kongresu Windykacyjnego, to już moje drugie spotkanie z zakresu windykacji, którego organizatorem jest firma BMS Polska. Zaproszeni prelegenci z różnych branż, prezentowane wykłady oraz bardzo ciekawe dyskusje, które wywiązują się w trakcie kongresu stanowią o jego  wartości. Kongres Windykacyjny to możliwość wymiany doświadczeń , okazja do poszerzenia wiedzy i nabycia nowych praktycznych umiejętności, które z powodzeniem można wykorzystać w codziennej pracy. Na słowa uznania zasługuje także strona organizacyjna kongresu oraz kompetentny i zaangażowany zespół pracowników firmy BMS Polska. Serdecznie polecam udział w kolejnych edycjach Kongresu Windykacyjnego.

   

  Inga Karoń, ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.
 • Konferencja dotycząca „Zarządzania talentami” zorganizowana przez BMS, była doskonałym miejscem na wymianę doświadczeń i prowadzenie otwartej dyskusji na temat sukcesów i wyzwań jakie stoją przed firmami, w tym obszarze. Dużą wartością dla mnie była możliwość rozmowy z prelegentami i szczere dzielenie się ich wiedzą opartą na praktyce. Te spotkania były bardzo inspirujące, polecam serdecznie.

   

  Iza Wegnerowska, Orange Polska
 • Jestem pod wrażeniem organizacyjnym i doboru prelegentów z różnych branż na Konferencji „Zarządzanie Talentami”. Doświadczenie, jakie można pozyskać z praktyki od osób, które przeszły już ten proces i z ciekawością to zaprezentowały jest naprawdę bardzo wartościową bazą do zaplanowania procesu w każdej organizacji. Bardzo się cieszę że mogłam uczestniczyć w takim wydarzeniu i chętnie będę korzystała z tego w przyszłości.

   

  Joanna Nowosielska, Polski Holding Obronny Sp. z o.o.
 • W dniach 17-18 września 2013r uczestniczyłam w Kongresie Windykacyjnym 2013 III Edycja z zakresu dochodzenia należności.  Jakość prowadzonych wykładów, jak uprzednio,  była na wysokim poziomie. Merytoryczne przygotowanie wykładowców spełniło moje oczekiwania.
  Na pochwałę zasługuje również sama organizacja konferencji.  Dużym atutem była możliwość uczestnictwa w dyskusji z uczestnikami oraz wykładowcami, wymiana doświadczeń z dziedziny dochodzenia należności.
  Polecam szkolenia organizowane przez firmę BMS.

   

  Żanetta Radajewska, NEOBANK
 • W listopadzie 2013r miałem przyjemność uczestniczyć w kongresie Skuteczne Zarządzanie Działem Sprzedaży.
  Formuła spotkania pozwalała w kameralnej atmosferze na prowadzenie otwartej dyskusji z prelegentami, wzajemną wymianę doświadczeń i spostrzeżeń. Jakość jak i zawartość merytoryczna prezentacji spełniła moje oczekiwania.
  Do powyższego dodam bardzo sprawną organizację spotkania i zaangażowanie ze strony Organizatorów.
  Szczerze polecam powyższy kongres, który jest okazją do wzbogacenia swojej wiedzy, nawiązania nowych kontaktów i znalezienia nowych inspiracji biznesowych

   

  Marcin Hołda, Euro Bank S.A.
 • Konferencja “Prawne aspekty negocjowania umów handlowych” organizowana przez BMS w dniach 10-11.12.2013 r. była świetną okazją do wymiany doświadczeń oraz poszerzenie wiedzy na temat praktycznych rozwiązań stosowanych przy negocjowaniu i tworzeniu umów handlowych w innych firmach z branży FMCG. W mojej ocenie największymi atutem konferencji była możliwość otwartej dyskusji i omówienia konkretnych zagadnień praktycznych w gronie profesjonalistów „z obu stron stołu negocjacyjnego” – kupujących i sprzedających.

   

  Zbigniew Kozik, KOFOLA S.A.
 • 25-26.03.2014 uczestniczyłem w konferencji „Zarządzanie działem IT”. Na konferencji zostało poruszonych kilka interesujących mnie tematów jak np. zarządzanie urządzeniami mobilnymi czy współpraca z dostawcami. Wszystkie prezentacje były prowadzone przez osoby mające spore doświadczenie w tych tematach. Największą jednak zaletą konferencji była wymiana opinii i dyskusja pomiędzy uczestnikami konferencji. Mniejsza skala wydarzenia i odpowiedni dobór osób wyróżnił tę konferencję spośród innych tego rodzaju.

   

  Krystian Brydzki, arvato Polska
 • Chciałam podziękować za profesjonalną organizację spotkania- “Zarządzanie ryzkiem a funkcja audyty wewnętrznego”. Dzięki temu, że uczestniczyli w nim przedstawiciele firm o różnych profilach działalności, mogliśmy poznać nowe sposoby zarządzania ryzykiem, różne role audytu oraz działania korygujące w celu doskonalenia procesów w firmie. Spotkanie dało możliwość networkingu, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów zawodowych. Warto również dodać, że szkolenie zostało bardzo dobrze przygotowane od strony administracyjnej- gratulacje dla zespołu BMS.
  Życzę dalszych sukcesów i mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce na kolejnym spotkaniu

   

  Sylwia Napiórkowska, COTY POLSKA
 • Chciałabym się podzielić moim bardzo pozytywnym odbiorem spotkania praktyków, w którym miałam przyjemność uczestniczyć w ostatnich dwóch dniach „Zarządzanie ryzykiem a funkcje audytu wewnętrznego”. Dawno nie miałam okazji uczestniczyć w tak dobrze zorganizowanym i pouczającym spotkaniu. Prelegenci bardzo ciekawie przedstawiali własne doświadczenia w zakresie zarządzania ryzykiem i audytu wewnętrznego. Jako zarządzający Audytem w instytucji finansowej miałam okazję posłuchać i wymienić się doświadczeniem z praktykami z innych branż, dowiedzieć się że wszyscy mają podobne spostrzeżenia  i problemy, są już wypracowane rozwiązania, ale są też inne punkty widzenia.
  Bardzo pouczające doświadczenie. Będę polecać spotkania organizowane przez Państwa firmę.

   

   

  Izabella Chauffour, Sygma Bank
 • Zaświadczam, że Business Media Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 50/515, wykonał usługę spotkania nt.: „Audyt Wewnętrzny w praktyce”, które odbyło się w dniu 11.12.2013 r.

  Spotkanie to, zostało przeprowadzone z dużym profesjonalizmem, rzetelnością i programem, dostosowanym do naszych indywidualnych potrzeb.

  Solidność zrealizowanego spotkania, sprawiają, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Business Media Solutions Sp. z o.o. jako sprawnego i godnego polecenia partnera.

   

  Ewa Ozimek, ABB
 • W dniach 05-06.02.2014r. miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu „Obrót Wierzytelnościami III edycja” Temat bardzo aktualny został rzetelnie przedstawiony zarówno od strony wiedzy fachowej jak i praktyki popartej doświadczeniem każdego z prelegentów.  Bardzo ciekawa była także perspektywa pokazania kwestii sprzedaży wierzytelności zarówno od strony „Sprzedającego” jak i „Nabywcy”. Formuła spotkania pozwalała na zadawanie pytań, doprecyzowanie interesujących uczestników zagadnień, a także na interaktywną wymianę doświadczeń. Zaprezentowane przez ekspertów rozwiązania, wykorzystam w ramach kolejnej transakcji sprzedaży by uczynić ją jeszcze bardziej efektywną dla mojej organizacji.  Dodatkowo na uwagę zwraca bardzo profesjonalna organizacja przebiegu spotkania przez BMS Polska.

   

  Ewa Jarecka, Volkswagen Bank Polska S.A.
 • W lutym 2014 r.  miałam przyjemność wziąć udział w spotkaniu „Obrót Wierzytelnościami III edycja”. Wysoki poziom merytoryczny i trafny dobór prelegentów w pełni zaspokoiły moje oczekiwania związane z konferencją, zaś formuła umożliwiająca otwartą wymianę doświadczeń i poglądów pozwoliła na nawiązanie nowych ciekawych kontaktów biznesowych. Organizacja tego wydarzenia również stała na najwyższym poziomie.

   

  Katarzyna Maciejewska, FM Bank
 • Spotkanie „Zarządzanie jakością i efektywnością w Call/Contact Center” to kameralne wydarzenie godne polecenia dla wszystkich osób, które poszukują inspiracji i różnorodnych rozwiązań do przemyślenia w kontekście swoich organizacji. Dzięki temu, że uczestniczą w nim  przedstawiciele firm o różnych profilach działalności, przedstawia unikalną możliwość dowiedzenia się, jak pozornie te same obszary zarządzania efektywnością i jakością  w obsłudze klientów w Call i Contact Centre są różnie realizowane w zależności od segmentu klientów i branży danej firmy. Jednocześnie bardzo istotna jest możliwość nawiązania nowych oraz odświeżenia istniejących, cennych kontaktów zawodowych i osobistych w nieformalnej atmosferze.

   

  Anna Denier, Schenker Sp.z o.o.
 • KONGRES HR 2014 VIII EDYCJA, który odbył się w dniach 15-16.04.2014 r. spełnił moje oczekiwania. Program był spójny i dobrany w sposób konsekwentny, a  prowadzący poszczególne prezentacje przedstawili praktyczne rozwiązania funkcjonujące w ich firmach. Kameralna atmosfera sprzyjała otwartej dyskusji i wymianie doświadczeń, a zatem całość przypominała forum najlepszych praktyk rynkowych. Niewątpliwą zaletą był brak prezentacji typowo komercyjnych, co niestety zdarza się na konkurencyjnych konferencjach. Polecam – dla wszystkich praktyków HR jest to spory zastrzyk wiedzy i benchmarku.

   

  Marcin Myszor, NAVO
 • W dniach 5-6 lutego 2014 r., uczestniczyłem w spotkaniu „Obrót Wierzytelnościami” III edycja, które to odbyło się w Warszawie w Hotelu WESTIN. Mogę się odnieść tylko w samych superlatywach do sposobu przygotowania i prowadzenia Konferencji. Tematyka została przygotowane przez Firmę BMS Polska na bardzo rzetelnym i profesjonalnym poziomie. Dodatkowym atutem była możliwość wymiany doświadczeń w grupie osób uczestniczących. Było to dla mnie bardzo wartościowym czynnikiem dodatnim.  Konferencje i spotkania organizowane przez BMS Polska dają możliwości zapoznania się z rozwiązaniami,  które w konsekwencji można zastosować biznesowo.  Na pewno wezmę udział w kolejnej edycji (konferencji, spotkaniu) organizowanym przez Business Media Solutions w tematyce związanej w ogólnym pojęciu „Windykacja + tematy pochodne

   

  Tomasz Makulski, Platforma nc+
 • Po raz pierwszy wzięłam udział w spotkaniu organizowanym przez firmę Business Media Solutions Sp. z o.o.
  Spotkanie”Raportowanie w Call/Contact Center”, które odbyło się 11 grudnia 2013 r., zostało przygotowane i  przeprowadzone profesjonalnie zarówno od strony organizacyjnej, jak i pod względem merytorycznym. Do najistotniejszych zalet warsztatów zaliczam wiedzę i doświadczenie prowadzących oraz otwartą formułę umożliwiającą swobodną wymianę poglądów.

   

  Bożena Popowska, Indykpol S.A.
 • W maju 2014r. uczestniczyłam w kongresie ” Skuteczne Formy Zabezpieczeń Należności „. Było to moje drugie spotkanie związane z tematem należności organizowanym przez Business Media Solutions. Organizacja całego spotkania , omawiane tematy a głównie dobór prelegentów był znakomity.Dzięki atmosferze jaka panowała w trakcie konferencji, każdy z uczestników spotkania miał możliwość podzielenia się swoimi poglądami czy też  wątpliwościami w prezentowanym temacie a doświadczenie posiadane przez prelengentów pozwoliło na bardzo owocną wymianę poglądów. Organizatorzy w pełni spełnili moje oczekiwania a możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń z innymi praktykami w zakresie należności pozwala mi na uznanie tego spotkania jako bardzo owocnego i godnego polecenia.

   

  Anna Stolarczyk, Żywiec Zdrój SA
 • Konferencja dotycząca „Zarządzania jakością i efektywnością w Call/Contact Center”, okazała się świetną okazją do wymiany doświadczeń i porównania co dzieje się w tej dziedzinie w bliźniaczych jednostkach innych firm. Dodatkowo konferencja była dobrze zorganizowana, a przedstawiciele firmy BMS Polska, profesjonalni i zaangażowani. Z przyjemnością będę uczestniczyć w podobnych wydarzeniach w przyszłości.

   

  Karolina Krysztofiak, Bank Zachodni WBK S.A.
 • W kwietniu 2014 r. miałem przyjemność uczestniczenia w kongresie prawników organizowanym przez firmę BMS Polska pod nazwą „Efektywny Dział Prawny”. Byłem pozytywnie zaskoczony zarówno świeżym spojrzeniem prelegentów na zagadnienia związane z kierowaniem zespołem prawników, jak również znakomitym poziomem organizacji. Największym atutem konferencji była dla mnie możliwość wymiany poglądów przez prawników działających w różnych branżach i w podmiotach o różnej wielkości. Uczestnictwo w kongresie i wymiana doświadczeń z jej uczestnikami (w tym także w nieformalnej atmosferze), pozwoliły mi na efektywniejsze kierowanie zarządzanym zespołem.

   

  Mariusz Brysik, GetBack S.A.
 • Chciałam podziękować za profesjonalną organizację spotkania “Prawo Pracy”, które odbyło się w dniach 17–18 września 2014 r. Dzięki temu, że uczestniczyli w nim przedstawiciele firm o różnych profilach działalności, mogliśmy poznać różny sposób załatwianie spraw z szeroko rozumianym prawem pracy. Poznaliśmy też różne role służb HR oraz działania korygujące w celu doskonalenia procesów w firmie. Spotkanie dało możliwość networkingu, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów zawodowych. Warto również dodać, że szkolenie zostało bardzo dobrze przygotowane od strony administracyjnej- gratulacje dla zespołu BMS Polska.

  Życzę dalszych sukcesów i mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce na kolejnym spotkaniu.

   

  Ewa Ciszewska, GRUPA EUROCASH
 • We wrześniu 2014 r. uczestniczyłam w spotkaniu z zakresu ochrony danych osobowych i tajemnicy przedsiębiorstwa organizowanym przez firmę  BMS Polska. Spotkanie było na bardzo wysokim poziomie – jego prelegentami byli nie tylko specjaliści z danego zakresu, ale co bardziej istotne prawnicy – praktycy będący blisko businessu i przedstawiający temat nie tylko od strony teoretycznej, ale też proponujący konkretne rozwiązania. Ponadto sama organizacja spotkania przez BMS Polska, była jak zwykle dopięta na ostatni guzik.

   

  Anna Węglowska, Kancelaria Adwokacka świadcząca usługi na rzecz podmiotów z grupy AmRest
 • We wrześniu 2014 uczestniczyłam w Konferencji „Audyt Wewnętrzny w praktyce VI edycja”. Ogromną zaletą tego spotkania była jego formuła, czyli prlegenci, którzy są praktykami z dużym doświadczeniem w różnych branżach i strukturach organizacyjnych biznesu oraz niezbyt duża grupa uczestników. Taka formuła daje możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń oraz aktywnego udziału uczestników w spotkaniu, którzy mogą w trakcie zadawać pytania, dzielić się swoimi obserwacjami i wątpliwościami. Konferencja daje też możliwość osobistego poznania i nawiązania kontaktów ze specjalistami w obszarze, który nas interesuje. Zakres omawianych tematów był bardzo specyficzny i niestandardowy, co w mojej ocenie daje uczestnikom możliwość pozyskania wiedzy, która nie jest ogólnie dostępna, bądź trudna do zdobycia w sposób szybki i prosty.
  Polecam kolejne edycje konferencji w tym zakresie.

   

  Ewa Szczepanowska-Taszycka, Grupa PepsiCo
 • Jestem niezwykle zadowolony z udziału w organizowanym przez BMS Polska spotkaniu „Ochrona danych osobowych i informacji w przedsiębiorstwie, które miało miejsce w hotelu Sheraton w dniach 17-19.09.2014. Prelegenci wykazali się dużą znajomością teorii i praktyki a wymiana zdań z uczestnikami w otwartej formie świetnie się sprawdziła. Trudno mieć też zastrzeżenia do strony organizacyjnej – wszystko przebiegło sprawnie i gładko. Polecam spotkania organizowane przez firmę BMS Polska.

   

  Aleksander Krawczyk, AmRest Sp. z o.o.
 • Miałam możliwość uczestniczyć w Kongresie Contact Center, w sekcji „Rekrutacja jako narzędzie do przeciwdziałania absencji i rotacji”, które odbyło się w dniach 15 – 16 października 2014 r.w Warszawie. Był to mój pierwszy kontakt z wydarzeniami organizowanymi przez Business Media Solutions i wzbudził moje zaciekawienie. Forma kameralnych spotkań, podczas których uczestnicy opowiadali o swoich praktykach i rozwiązaniach sprzyjała wymianie doświadczeń i inspirowała. Organizacja spotkania była także bez zarzutu.

   

  Katarzyna Słoka, Santander Consumer Bank S.A.
 • Zorganizowane i przeprowadzone spotkanie przez BMS Polska we wrześniu 2014 r. „Prawo pracy-warsztaty w gronie praktyków” były znakomitą okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi kierunkami orzecznictwa z zakresu prawa pracy. Doskonale przygotowani prowadzący i aktywni uczestnicy sprawili, że dyskusje były merytoryczne a warsztaty miały wartki przebieg. BMS zasłużył również na słowa uznania za świetną organizację spotkania.

   

  Mirosław Hutnikiewicz, Żegluga Polska S.A.
 • Dziękuję za możliwość udziału w spotkaniu „Windykacja Sądowa w praktyce”, które odbyło się w dniach 21-22.10.2014 r. Spotkanie to było przeprowadzone i poprowadzone w bardzo profesjonalnej i miłej atmosferze. Bardzo dobry dobór uczestników, ciekawa tematyka, możliwość zapoznania się z opiniami różnych uczestników rynku.

   

  Justyna Szewczyk, Bank Millennium Spółka Akcyjna
 • We wrześniu 2014 po raz drugi uczestniczyłam w spotkaniu poświęconym „Audytowi wewnętrznemu w praktyce”, organizowanym przez firmę Business Media Solutions. Zachęciła mnie do tego obecność na poprzedniej edycji tego wydarzenia, które okazało się sukcesem i forma spotkania – merytoryczna wymiana doświadczeń wśród kameralnego grona praktyków, reprezentowanego przez kadrę menadżerską. Spotkanie okazało się być jeszcze lepszym niż się spodziewałam znając wysoki poziom poprzedniego wydarzenia. Organizacja, forma, zawartość merytoryczna – wszystko było przygotowane bardzo profesjonalnie, więc mogę z pewnością zarekomendować udział w spotkaniach organizowanych przez zespół BMS Polska.

   

  Karolina Czarnecka, PGNiG TERMIKA
 • Chcieliśmy podziękować za profesjonalną organizację spotkania “Prawo Pracy”, które odbyło się w dniach 17–18 września 2014 r w Warszawie. Warsztaty były znakomitą okazją do wymiany doświadczeń dzięki dużej aktywności uczestników. Spotkanie zostało zorganizowane w sposób profesjonalny, a zajęcia przeprowadzono w sposób bardzo interesujący z uwzględnieniem najnowszych kierunków orzecznictwa z zakresu prawa pracy. Życzymy kolejnych ciekawych tematów będących okazją do zorganizowania spotkania, samych sukcesów oraz wielu tak aktywnych uczestników podczas realizowanych spotkań.

   

  Przemysław Nowakowski, Artur Kałuża, Koleje Mazowieckie - KM sp. z o.o.
 • Po raz pierwszy uczestniczyłam w kongresie CC organizowanym w dniach 15-16.10.2014 r. przez firmę Business Media Solutions Sp. z o.o. Spotkanie zostało przygotowane i  przeprowadzone w pełni profesjonalnie zarówno pod względem organizacji jak i treści merytorycznej.  Szerokie omówienie tematu „Rekrutacja jako skuteczne narzędzie do przeciwdziałania rotacji i absencji w CC”, oparte na konkretnych praktycznych przykładach, było podstawą do ciekawej dyskusji i wymiany poglądów, co niewątpliwie było  największym atutem tego spotkania.

   

  Sylwia Stasiak, mBank
 • Po raz pierwszy miałam możliwość uczestnictwa w Kongresie HR organizowanym przez Business Media Solutions Sp. z o.o.. W dniach 18-19 listopada 2014r. brałam udział w sekcji tematycznej HR Business Partnering w praktyce – odpowiedź na potrzeby biznesu (IV Edycja). Kongres został przygotowany w pełni profesjonalnie, a pracownicy BMS na bieżąco reagowali na potrzeby uczestników. Bardzo przypadła mi do gustu formuła spotkania, podczas którego to praktycy HR prezentowali rozwiązania zastosowane w ich organizacjach. Dzięki interaktywnej formie możliwa była również wymiana doświadczeń wszystkich uczestników zarówno w trakcie prezentacji, jak i w kuluarach. Udział w spotkaniu był dla mnie niezwykle inspirujący i dlatego z przyjemnością polecam je wszystkim zainteresowanym tematyką HR.

   

  Dorota Paziewska-Bienias, Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
 • Po raz pierwszy uczestniczyłam w konferencji przygotowanej przez BMS Polska dotyczącej „Zarządzania jakością w Call/Contact Center”. Spotkanie to odbyło się 10 grudnia 2014 r. Z całą pewnością mogę zarekomendować BMS, jako kompetentnego i rzetelnego partnera pod względem organizacji i doboru prelegentów konferencji. Szerokie omówienie, tak rzadko poruszanego tematu, pozwoliło na wymianę doświadczeń w gronie profesjonalistów. Całe spotkanie przebiegało w miłej atmosferze sprzyjającej budowaniu kontaktów.

   

  Aleksandra Jackiewicz, Bank Millennium
 • Na kongres „HR Business Partnering”, który odbył się w dniach 18-19 listopada 2014 r. organizowany przez BMS Polska jechałem z pewną dozą sceptycyzmu bazującą na moich doświadczeniach z udziału w konferencjach organizowanych przez inne Firmy. Moim zdaniem o jakości konferencji poza dobrym przygotowaniem organizacyjnym decyduje właściwy dobór tematu i prelegentów, i pod tym względem BMS wykonało świetną robotę. Temat był bardzo aktualny, a prelegenci świetnie przygotowani i otwarci na dyskusję. Reasumując udział w tym wydarzeniu przyniósł mi bardzo dużo korzyści. Dziękuję za zaproszenie.

   

  Norbert Brandt, Work Service S.A.
 • W dniach 26-27 listopada 2014 r., uczestniczyłem w Kongresie Windykacyjnym organizowanym przez firmę Business Media Solutions, Sekcja „SKUTECZNE ZARZĄDZANIE DZIAŁEM WINDYKACJI NA PRZYKŁADZIE RÓŻNYCH BRANŻ”. Spotkanie w pełni spełniło moje oczekiwania ze względu na bardzo precyzyjny dobór prelegentów, oraz omawianych przez nich tematów. Doceniam różnorodność firm, które brały udział w spotkaniu, wymiana doświadczeń z praktykami z różnych branż jest dużą wartością dodaną, ponadto spotkanie było okazją do dyskusji, otwartego dialogu i nawiązania nowych kontaktów. Plusem spotkania jest jego kameralna formuła i dobra organizacja ze strony zespołu BMS.

   

  Rafał Mroczek, Skarbnica Narodowa
 • Bardzo wysoko oceniam konferencję „Jakość w Call/Contact Center”, która odbyła się 10 grudnia 2014 r. Inspirujące spotkanie, cenne źródło informacji na temat praktyk stosowanych na rynku. Osoby prezentujące chętnie dzieliły się swoim doświadczeniem. Spotkanie przebiegało w kameralnej i milej atmosferze sprzyjającej zawieraniu nowych, biznesowych znajomości i wymianie poglądów. Gorąco polecam.

   

  Agnieszka Olek, Bank Zachodni WBK
 • Miałem możliwość uczestniczyć w spotkaniu „Sponsoring jako niestandardowe narzędzie do promowania marki”, które odbyło się w dniach 24-25.02.2015 r., i  mam bardzo pozytywne wrażenia z tego spotkania. Wszystko było super i była to fajna okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z ciekawymi ludźmi.

   

  Michał Piechocki, ARC Rynek i Opinia Sp. z o.o.
 • W spotkaniach z cyklu „Audyt Wewnętrzny w praktyce” organizowanych przez Business Media Solutions brałem udział zarówno jako uczestnik, jak i prelegent. Moim zdaniem jest to wyborne forum wymiany doświadczeń wśród profesjonalistów Audytu Wewnętrznego oraz dyskusji o ryzykach, kontrolach, procesach, dobrych praktykach, nowych technologiach i rozwiązaniach. Odpowiada mi formuła sympozjum – właściwy wybór tematów, prelegentów i uczestników. Gorąco zachęcam i liczę na spotkania podczas kolejnej konferencji „Audyt Wewnętrzny w praktyce”.

   

  Jarosław Kuźma, Castorama Polska
 • III edycja Kongresu Windykacyjnego, która odbyła się w dniach 5-6 luty 2014 r., to doskonałe spotkanie w celu wymiany oraz poszerzenia wiedzy praktycznej z zakresu windykacji. Uczestnicy oraz prowadzący spotkanie wykazali się ogromną wiedzą, która okazała się pomocna w codziennej pracy. Organizator spotkania firma BMS Polska zadbała o doskonały dobór prelegentów, atmosferę i jakość spotkania. Kongres Windykacji to idealne miejsce, aby dzielić się doświadczeniem i je poszerzać. Polecam.

   

  Karol Wenecki, For-net
 • Po raz pierwszy uczestniczyłam w konferencji organizowanej przez firmę BMS Polska. Konferencja dotyczyła „Jakości w Call/Contact Center” i dzięki dobrej organizacji oraz właściwie dobranym do tematu osobom prelegentów spełniło moje oczekiwania. Dzięki miłej atmosferze, stworzonej przez pracowników firmy BMS Polska, uczestnicy mieli możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania ciekawych kontaktów.

   

  Barbara Świder, neoBANK