Współpracując z nami zyskujesz

Naszym celem jest umożliwienie Sponsorom bezpośredniego kontaktu z osobami decyzyjnymi największych firm w Polsce. Współpraca z dotychczasowymi Partnerami pokazuje, jak efektywne jest docieranie do potencjalnych klientów poprzez udział w organizowanych przez BMS spotkaniach biznesowych.

Jeśli reprezentujesz firmę dostarczającą ciekawych, innowacyjnych rozwiązań, Twoje usługi pomogą zoptymalizować procesy w organizacji, a dzięki Twoim produktom działania firm zostaną usprawnione, nie czekaj. Przyjdź! Pokaż się! Pozyskaj nowego Kontrahenta!

To najlepsze miejsce do nawiązywania relacji biznesowych!Dlaczego warto z nami współpracować?

  1. ODPOWIEDNIO DOBRANY TEMAT I UCZESTNICY– dzięki ściśle wyselekcjonowanej grupie masz pewność, że Twoja oferta trafi bezpośrednio do potencjalnych odbiorców – top managerów, osób podejmujących decyzje. Możesz mieć wpływ na grupę docelową. Po prostu wskaż ją!
  2. BEZPOŚREDNI KONTAKT– poprzez bezpośrednie spotkania, które ułatwiamy kładąc szczególny nacisk na matchmaking i networking, masz okazję lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania Twoich potencjalnych klientów, dzięki czemu będziesz w stanie przygotować ofertę dopasowaną do aktualnych oczekiwań rynku.
  3. ODPOWIEDNIE NARZĘDZIA– wykorzystując szeroki wachlarz możliwości wzmacniania wizerunku Twojej firmy przed, w trakcie i po konferencji masz pewność, że Twoja marka zostanie dostrzeżona, będzie kojarzona z najlepszymi, a co najważniejsze – zapamiętana!
  4. REALNY WPŁYW NA KSZTAŁT I FORMUŁĘ PROJEKTU– Twój wkład w agendę, prezentowane informacje, doświadczenia i rozwiązania budują Twoją pozycję kompetentnego Partnera biznesu.
  5. TY DECYDUJESZ!Możemy stworzyć dla Ciebie pakiet uszyty na miarę Twoich potrzeb i możliwości biznesowych. Zdefiniuj swoje cele, a resztę zostaw nam – gwarantujemy Ci profesjonalne wsparcie!
  6. LAMPKA WINA – wspólne wieczorne wyjście to nic innego jak możliwość nawiązania głębszych relacji biznesowych w mniej formalnej atmosferze. Nie może tam Ciebie zabraknąć!

 

Kreuj swój biznes razem z BMS Polska! Dołącz do ekspertów i liderów światowego rynku.

Pozwól, aby nasze spotkania stały się kluczem do Twojego sukcesu w biznesie!